Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
641 648
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W wawrzynkor
+13 / 15

Może i kradną a kto nie ma pokus. ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Johny_J4
+2 / 2

Przy nich to nawet UB SB PO czy wszyscy inni do i po 80r to byli zwykli amatorzy - ale ten naród lubi być dojony co zrobić

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N next_1
0 / 6

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Ella111111
+8 / 14


Nic nie musi sie stac zeby zaglosowac na PIS jeszcze raz....
Niektórzy majá to w genach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 listopada 2022 o 23:37

J jeszczeNieZajety
+3 / 5

@Ella111111 Nie jest to akurat cecha tylko wyborców PiS (choć ci też) . Suworow czy Sołżenicyn przytacza taką przypowieść o rosyjskim chłopie: przyszedł do niego Jezus. Powiedział "Dam ci wszystko co tylko zechcesz. Ale pamiętaj, że cokolwiek dam tobie dam sąsiadowi dwa razy więcej". Chłop się poskrobał w łeb i mówi "zabierz mi jedno oko".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 listopada 2022 o 18:08

E Ella111111
+2 / 4

@jeszczeNieZajety
Znam tá przypowiesc, ale jak sie tak dobrze rozejrzysz dookola - to chyba nauczylismy sie od "naszego bratniego-kiedys narodu wszystkiego najgorszego (nie wszyscy oczywiscie, ale wielu z nas)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Ella111111
+1 / 3

@jeszczeNieZajety
Ej... kilka razy probowalam cie zaplusowac i nic... pozostaje "0" podpadles komus? Moze Rydzykowi ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
0 / 0

@Ella111111 Nie przesadzaj. Zło istniało na świecie zanim pojawiły się ruskie onuce. Największym niebezpieczeństwem dla umysłu jest nienawiść. Nie wszyscy Rosjanie to onuce. Mieszkam w Kanadzie i znam paru. Normalni ludzie.
Nie wszyscy Rosjanie to Putiny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 listopada 2022 o 18:35

E Ella111111
0 / 2

@jeszczeNieZajety
Zgadzam sie,
ja mieszkam w UK i tez znam paru calkiem ok, ale niestety onuc jest duuuuuzo wiecej (szczególnie w Rosji i dlatego trudno czasem pamietac ze "wiekszosc" nie znaczy "wszyscy"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
0 / 2

@Ella111111 Opiszę Ci polską onucę, z którą miałem nieprzyjemność mieć kontakt. Dorabiałem sobie kiedyś korepetycjami. Trafił mi sie synek tzw "badylarza". Synkowi się nie chciało uczyć i miał korki z niemal wszystkich przedmiotów bo ojciec miał i ambicje i pieniądze. On (ojciec) jakoś poczuł do mnie sympatię i zaprosił mnie raz bym został na kolacji. Zostałem, wódy poszło sporo ale nie o tym. W pewnym momencie on opowiedział coś takiego. On chce dla syna jak najlepiej więc byle kogo do tych korepetycji nie bierze,. Ja wtedy jeszcze studiowałem i nie bardzo wiem jak się załapałem. Ale nieważne. Szło mniej więcej tak:"Te wszystkie doktory czy docenty to myślą, że są bóg wie kto. Ale jak przyjdzie taki doktorek na lekcje to ja gumiaki ściągam, nogi mi śmierdzą po całym dniu a ten cały doktorek musi wąchać i boi się coś powiedzieć". On specjalnie ściągał gumiaki by "doktorkom:" śmierdziało i sycił się tym, że "one wąchają" i nic nie mogą zrobić bo potrzebują pieniędzy (fakt - płacił ponad średnią rynkową i to sporo) . Oczywiście snuł te wnurzenia po kilku kolejkach. Na trzeźwo pewnie by tego nie zrobił..
Do śmierci nie zapomnę tego buca, rozpartego na krześle, zadowlonego z siebie i kompletnie pogardzającego innymi, którzy mają trochę mniej pieniędzy niż on.
I inny przypadek, który mi się wrył w pamięć. Ja się urodziłem i wychowałem na Pradze Pólnoc. Piętro niżej mieliśmy sąsiada, który "lubiał wypić". Nie pracował. Żył na koszt matki, która szyła coś tam na maszynie.Całymi godzinami i dniami. Jak.jego suszyło to mu matka dawała na gorzałę. Jak nie chciała dac to potrafił złap[ać jaą za włosy gdy siedziała przy maszynie i edukacyjnie walnąć ją twarzą o maszynę. Sam widziałem osobiście taką sytuację.
W Polsce też są onuce. Poczucie wyższości Polaków wobec Rosjan nie jest dobrze uzasadnione.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Ella111111
+1 / 3

@jeszczeNieZajety
Ok... Ok... przepraszam ze bylam niesprawiedliwa globalizujác ...
Ja po prostu takich jak ten badylarz nazywam mendami (nie onucami) chociaz to pewnie na jedno wychodzi.
I wiem o czym do mnie rozmawiasz bo tez mialam z takimi do czynienia - za przysluge przynosili prezenty i nie akceptowali odmowy... a potem chcieli ze mnie zrobic wlasny podnózek :(
Celowo nie otwieralam tych "lapówek" i przy pierwszej próbie wykorzystaniamnie oddawalam to (na oczach innych!) z komentarzem - "Nie zostawiaj u mnie wiecej swoich smieci..."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 listopada 2022 o 19:34

A An_ders
+8 / 10

A tymczasem wiele gmin nie dostało jeszcze dotacji na podręczniki. I dzieciaki jadą na kserówkach. To ta dotacja, o której pod koniec września Czarnek mówił, że 80% już dostało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S swosek
+3 / 3

Wygląd i spojrzenie tego oficyjera dużo mówi o polskiej armii... Tak jakby podsłuchiwał , to w końcu ŻW

Odpowiedz Komentuj obrazkiem