Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
762 775
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P profix3
+11 / 15

Oczywiście dobrze, że informują. Z drugiej strony przerażające jest to, że ludzie sami tego nie widzą. Tylko łykają bezmyślnie propagandę z tvpis.
Rozmawiałem ostatnio z klientką, że drożyzna itp itd, do rozmowy wtrącił się jakiś pisior, że przynajmniej rząd daje i ludziom jest lżej. I nie dociera do takich, że właśnie dlatego, że zaczął "dawać" (wiemy, że zabiera więcej) jest inflacja i ogólny rozpi**dol gospodarki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S swosek
+2 / 8

Patrząc na część zrealizowanej inwestycji przy PUP (tubylcy wiedzą o co chodzi), może lepiej , że miasto tych pieniędzy nie ma. Pytanie, czy zrealizowałoby te inwestycje, o których piszą na bilbordach ? Wątpię. Wizualizacje kosztują "grosze". Może mieszkańcy Chodzieży pomyślą o zmianie burmistrza...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bobycob
+2 / 4

@swosek
Zagadka - dlaczego dlaczego w nazwie jest Powiatowy... Urząd Pracy - a nie miejski, gminny itp? Miasto nie koniecznie ma wpływ na to co w tej zacofanej instytucji się dzieje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S swosek
0 / 0

@bobycob Napisałem "przy PUP", co nie znaczy, że była to inwestycja powiatowa. Miasto było/jest inwestorem... Rewelacyjne są ścieżki rowerowe w odległości może 1,5m od wyjść z budynków. Gratulacje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T thomassonss
-1 / 7

ach ci bezinteresowni filantropi, tutaj kupią fotel do poczekalni szpitala, tu bilbord a tam finansowanie konkretnej partii politycznej :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem