Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
206 217
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N Nighthawk7
0 / 4

A potem płacz, że nie ma gdzie zaparkować ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+1 / 5

Ale wiesz o tym, że nie jest powiedziane, że to zdjęcie powyżej zostało zrobione w 2017. To może być data publikacji. Ktoś kojarzy z jaką częstotliwością google aktualizowała foty w Wawie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C CichyTelewidz
+3 / 3

Fotografia może być z 2016 zamiast 2017. Nie wcześniej. W ciągu ledwie kilku lat od otwarcia nowej linii metra, właśnie w tamtej okolicy, piorunem postawili te giganty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
+1 / 1

I tak to powinno działać. Budujesz drogę ekspresową, natychmiast wyrastają osiedla domków wzdłuż drogi, bo "30 minut do centrum" nagle się wydłużyło daleko poza przedmieścia. Jak machniesz nitkę metra czy nawet tramwaj, to od razu wyrastają biurowce, bo łączność ze światem znacznie wzrosła. I teraz oni powinni płacić podatek od gruntów, który z czasem spłaci koszt budowy i będzie to utrzymywać, a miasto powinno budować dalej tak długo, aż deficyt gruntów budowlanych się skończy. A jak dojadą do Lwowa, to anektować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
0 / 0

Imponujący kompleks politechniki w Gdańsku postawili w 4 lata. 120 lat temu i z tradycyjnej cegły ceramicznej. Więc postawienie w XXI wieku 4 wieżowców (w znacznie szybszej technologii) to nie jest żadne osiągnięcie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
-2 / 2

Aż 4 lata budowali niewielki budynek?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem