M michalSFS
+3 / 3

To nie jest ultradefensywny futbol tylko paniczne wybijanie piłki i autobus w bramce.
Tu nie ma innej myśli przewodniej.

Gracja grała defensywną, ale zorganizowaną piłkę. Dobrze bronili się, rozdzielali piłkę, sporadycznie atakowali. Ktoś tutaj widział grę w piłkę w wykonaniu Polski?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AnastazyMazur
-1 / 1

@michalSFS jeszcze nie pokazali Grosika, a i Żurkowski może nas zaskoczyć nagłym powrotem formy (jeśli dostanie szansę) :D

G Greglem
+2 / 4

W jaki sposob "polska druzyna", ma wygrac jakis mecz? Jedyne dwa gole, w fazie grupowej udalo sie wbic arabskim pasterzom, ktorzy nie graja w zadnej sensownej lidze (z wyjatkiem 3, tak jak Polska). A i tak Araby dominowaly w tym meczu. Nawet karnego Lewy kopnal jak ciec. Z Argentyna nie bylo ani remisu, ani wygranej. Byl wpi#rdol. A teraz szykuje sie bardzo ostry wpi#rdol.

avatar rafik54321
+2 / 2

@Greglem oczywiście. Jedyna jakkolwiek realna szansa na wygranie meczu z Francją, to serio, 100% defensywy, olać totalnie atak, bo i tak nic z tego nie ulepią. Przemęczyć się te w połowy + dogrywka i modlić się o pożądany efekt w karnych. Szanse bliskie zeru na powodzenie, ale i tak w pytę większe niż nasza standardowa gra, która jest już zerem XD.

Lewego wypie****ć z boiska, bo przy defensywie jest totalnie zbędny. To sęp na piłkę, a w defensywie jej nie dostanie. I w ten, tylko ten sposób cokolwiek, może, fartem, z pomocą opatrzności coś tam jeszcze urwą.

-1 / 1

@Greglem Skoro otrzymali karnego z Meksykiem, to znaczy, że jednak pod te pole karne też podchodzą. Poza tym, tak jak wspomniał @rafik54321 po meczu na 0:0, dogrywce z takim samym wynikiem zawsze pozostaje nadzieja w karnych. Mbappe grał prawie połowę meczu z Tunezją (z którą Francja nigdy wcześniej nie przegrała) i nie udało się jakoś doprowadzić nawet do remisu. Naszą kadrę też mogą zlekceważyć ;)

+2 / 2

@AnastazyMazur tylko że to już nie jest faza grupowa. To już faza wygrywasz albo wypadasz. Francji nie będzie stać na błędy. Poza tym, po co by mieli ryzykować?

Dlatego Francja właśnie pójdzie szybko na wygodny szturm 2:0 dla nich i potem będą chcieli to utrzymać. Bo taki wynik ich będzie urządzał.

avatar YszamanY
+3 / 3

te marzenia..... "trza" umieć grać

avatar koszmarek66
+3 / 3

Po co sięgać na Bałkany? Starsi mogą pamiętać mecz Polska - Belgia 3:0 MŚ 1982. W zasadzie cały mecz piłkę mieli przy nodze Czerwone Diabły. Nasze bramki to w zasadzie kontry. Polska nigdy nie była idealna. Tylko od czasu do czasu jakaś brawura i szarża husarska ratowała nam du... pośladki.