Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
96 114
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar LowcaKomedii
+1 / 3

Emm, na pewno pod tym demotem chciałeś dodać ten komentarz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KazanowskiMarcin
0 / 0

@LowcaKomedii
Oczywiście, że tak.
Pan Reiner Fuellmich spotkał się z zespołem polskich parlamentarzystów nazywających się "Poselską Komisją Śledczą", która jednak nie jest w rzeczywistości komisją śledczą...
W rzeczywistości ciało, które sami członkowie nazywają "komisją śledczą" jest jednym z ok. dwustu innych tematycznych zespołów utworzonych w polskim Sejmie przez posłów i nazywa się: "Parlamentarny Zespół ds. Nadużyć i Naruszeń Prawa w związku z COVID-19"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KazanowskiMarcin
-1 / 17

Chyba chodzi tu o zaproszenie na tzw. tematyczny zespół, utworzony w polskim Sejmie przez posłów, który nazywa się: "Parlamentarny Zespół ds. Nadużyć i Naruszeń Prawa w związku z COVID-19".
Jeśli chodzi np. o 200 tys. nadmiarowych zgonów, to faktycznie przydałaby się jakaś komisja śledcza. Jak coś takiego może ujść włądzy "na sucho"?
Z dużo bardziej banalniejszych powodów powoływano komisje.
No ale jak widzimy pis i ich pachołki robią wszystko aby ośmieszyć, wykpić, atakować ludzi szukających wyjaśnień. Ale czym są te wszystkie "zarzuty" wobec nich, gdy po drugiej stronie mamy 200 tys. ludzkich istnień?
Komuś tu bardzo zależy na zakopaniu tematu....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+1 / 19

O tym "Parlamentarnym Zespole ds. Nadużyć i Naruszeń Prawa w związku z COVID-19" kolega milion zbanowanych kont wspomina?

Dziękuję, za taki zespół. Jeszcze tam Sochy brakuje...

Zresztą, ten zespół mógłby się zająć również zaproszonym przez Brauna prawnikiem, o którym niemieckie media piszą, że uszczknął sobie drobne 700 000 euro ze zbiórki. Przecież Polacy również wpłacali na tę zbiórkę. To już nie jest nadużycie i naruszenie prawa w związku z covid-19? Niech tam Grzesiu kopie sam pod sobą. W końcu niby od tego jest ta komisja :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 5 grudnia 2022 o 18:54

K KazanowskiMarcin
-2 / 18

@LowcaKomedii
Brawo. Właśnie na ten zespół został zaproszony gość, o którym mowa w democie.
Jak pięknie twoja odpwiedź wpisuje się w mój komentarz. Zakopać, zagłuszyć, wykpić. PiS jest z ciebie dumny, bo czymże są takie zarzuty przy miliardach zdefraudowanych przez pis na szczepionki i respiratory, czy 200 tys. nadmiarowych zgonów...?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+1 / 17

@KazanowskiMarcin No tak, był zaproszony. Dlatego też uważam, że powyższy zespół powinien również zbadać sprawę, do której sam poniekąd doprowadził. Ta grupka najprawdopodobniej wrzuciła Polaków na minę i wszystko wskazuje na to, że ich pieniądze poszły na spłatę kredytu hipotecznego tego "gościa". Jeśli badamy sprawę oszustw związanych z covid, to badajmy. To również się do nich zalicza :) Jeśli gość faktycznie przywłaszczył te pieniądze, o co się go posądza, to należy sprawę zbadać. Ze znalezieniem osób, które do tego pośrednio doprowadziły raczej nie będzie problemu. Jak już badać, to całość, a nie, że "swoich" nie ruszamy. Bądźmy konsekwentni.

Z drugiej też strony - czy politycy, którzy od lat wspierają tzw. ruchy antyszczepionkowe (sceptyczne), są najlepszymi kandydatami do zasiadania w takiej komisji? Śmiem wątpić.

Zresztą, politycy, którzy przekonywali do nieszczepienia się, będą teraz badać sprawę pieniędzy, które "zmarnowano" m.in. utylizując szczepionki. Komedia sama w sobie. Brzmi trochę tak, jakby podpalacz miał badać sprawę, w którą jest zamieszany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KazanowskiMarcin
-1 / 15

@LowcaKomedii
Ale to przywłaszczenie drobnej sumki, to ciagle malutki miki przy "pisowskich" miliardach i 200 tys. zgonach.
Ty naprawdę myślisz, że ludzie się nie szczepili, bo posłuchali korwinów?
Odsetek wyszczepienia byłby jeszcze dużo mniejszy, gdyby nie przymuszanie do szczepień (wstęp do szpitala dla zaszczepionych, wyjazd za granicę i wiele innych "myków")
Największy wpływ za zmarnowanie szczepionek miał Putin :), który zakończył pandemię i reżim sanitarny, bo jakże pis mógł nie wpuszczać ukrów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 16

@KazanowskiMarcin "Ale to przywłaszczenie drobnej sumki" - i tak to trzeba zbadać :)

"Ty naprawdę myślisz, że ludzie się nie szczepili, bo posłuchali korwinów?" - m.in. tak. Niemal każdy z konfy piał o tych szczepionkach i retweetował różne fejki. Korwin, Braun, Wilk. Dziambor porównywał tę pandemię do pandemii łupieżu.

No tak, "ukrów"... Jak antycovidowe poglądy, to ukrów również nie mogło zabraknąć :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KazanowskiMarcin
-1 / 15

@LowcaKomedii
A co nas obchodzi kredyt hipoteczny jakiegoś niemca (i kto ma to wyjaśniać?) skoro po drugiej stronie 200 tys. nadmiarowych zgonów Polaków i miliardy przerypane przez pis...?
Naprawdę pięknie wpisujesz się w mój komentarz: "pis niewinny, atakujmy ludzi którzy chcą wyjaśniać afery pisu:)
Oczywiście, wszyscy wiedza, że to nie ludzie konfy są odpwiedzialni za miliardowe straty na ("dobrowolnych") szczepionkach, więc możesz sobie pisac swoje propagandowe bzdury, bo twój komentarz pięknie wpisuje się w moje przypuszczenia "pis niewinny, atakujmy tych co...."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-3 / 15

@KazanowskiMarcin "A co nas obchodzi kredyt hipoteczny jakiegoś niemca (i kto ma to wyjaśniać?)" - to, że się na ten kredyt zrzucaliśmy, zapraszaliśmy tego typiarza i za nasze brylował w polskich mediach? Ty serio się pytasz co nas ma obchodzić potencjalne oszustwo?
A kto ma to wyjaśnić - no nie wiem... a od czego niby jest ta komisja?

"200 tys. nadmiarowych zgonów Polaków" - a to się jakoś wyklucza, że nie można sprawdzać zarówno tego, jak i tego? Pomijam już fakt, że antycovidowcy się również do tych zgonów zaliczają na własne życzenie - a, nie pójdę do lekarza, bo mi jeszcze test zrobi i wyśle na kwarantannę. Tacy przecież też byli.

"wszyscy wiedza, że to nie ludzie konfy są odpwiedzialni za miliardowe straty na ("dobrowolnych") szczepionkach" - jak to nie? Szerzą antyszczepionkowe treści, przez które wielu się nie zaszczepiło. Wiele szczepionek nie zostało przez to wykorzystanych i należało je zutylizować, a wtedy wchodzisz ty, cały na biało i bredzisz, że konfa nie miała z tym nic wspólnego. Ręce opadają.

A skoro już o pisie mowa, to po raz kolejny widzę, że zachowujesz się jak oni i stosujesz narrację - widzimy błędy tylko u tych "drugich", u swoich już nie. Konfa, przez którą trzeba było zutylizować więcej szczepionek, niewinna. Prawnik, którego zapraszali konfiarze, być może przywłaszczył te pieniądze i Polacy przewalili kasę wpłacając na zbiórkę, ale po co się tym zajmować?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KazanowskiMarcin
-1 / 15

@LowcaKomedii
Moim celem nie jest już kopanie się z propagandystą, który udaje, że nie widzi oczywistych rzeczy.
Mój komentarz poszerza horyzonty każdemu kto zajrzy tu w komentarze.
I cel osiągnałem, każdy kto tu zajrzy już wie czym zajmuje się ten zespół, czyli co chce "przykryć", o czym nie informuje twój democik, jak i to że poraz kolejny wychodzisz na pisowskiego propagandystę.
Zaufaj mi, badź spokojny, każdy kto tu zajrzy zobaczy to :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 14

@KazanowskiMarcin "I cel osiągnałem, każdy kto tu zajrzy już wie czym zajmuje się ten zespół" - ja też. Dzięki mnie każdy wie, że czym jest ten zespół. W dodatku sam fakt, że Braun pełni w nim rolę przewodniczącego, jeszcze to uwydatnia.

A o tym, co ktoś "chce przykryć" jest właśnie ten demot - członek tego twojego zespołu zaprosił "sceptycznego" prawnika, któremu zarzuca się oszustwo, i to na dużą skalę. Teraz chcą uciszyć tych, którzy informują ludzi o jego występkach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 grudnia 2022 o 22:00

avatar KL89
-1 / 13

Konfederacja pragnie wolności oraz troszczy się o nasze pieniążki, dlatego chce cenzury oraz żeby wpłacać im pieniążki na zrzutce.
Czego nie rozumiesz? :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem