Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
751 767
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E edls
+19 / 51

@CzlowiekZkamienia z automatu są to bojówki, co widać i słychać. Przez 8 lat siedzieli cicho, przez 3 lata wojny siedzieli cicho. Nagle miesiąc nowego rządu, a oni wychodzą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mikv
+10 / 18

@CzlowiekZkamienia to tak jakbyś spóźnił się do pracy ze dwie godziny, i mial pretensje do kogoś nowo przyjętego, ze Twój projekt nie poszedł do klienta 1,5 godz temu, tak jak się z tym klientem umówiłeś. Może i 'automatycznie" masz racje, ze Twój projekt powinien być skończony w czasie, kiedy Ty spałeś, ale sprawa jest bardziej skomplikowana.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xerk
+3 / 5

@CzlowiekZkamienia Dokładnie tak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AndPaw
+8 / 16

@edls
Jakie siedzieli cicho, sam kojarzę conajmniej cztery duże protesty realizowane przez rolników za czasów rządów Pis, w tym też w ostatnim czasie pod granicą z Ukrainą.
Jeszcze powiedz, że to, że równolegle trwają protesty w wielu innych europejskich krajach to też z powodu odejścia Pis od władzy. Naprawdę można się nie zgadzać w wielu kwestiach, ale nie piszmy bzdur. głównym problemem dla rolników tylko polityka ekologiczna i ekonomiczna UE (nie jest kto rządzi w PL, co przez lata pokazywało to, żę PSL raz dołączał się do kogoś z lewej raz z prawej).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C chaner123
+3 / 15

@edls no i to w całej europie wszyscy rolnicy ... Ale ten PiS miał władzę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jakber
-1 / 1

@AndPaw widzialem te slynne protesty! Tylko ze pis nie pyerdolil sue z tymi rolasami! PiS o prostu wysłał policyjne pały i żaden rolas nawet niec pomyślał o wysypywaniu pisowskiego zboża na tory

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jakber
0 / 2

@chaner123 nie słyszałeś! Europejski komisarz do spraw rolnictwa wybrany przez PiS ze wykonał ściśle rozkazy partii czyli wprowadził w europie ,,zielony lad" który był polityka rolna PiS! Nie musisz dziękować za oświecenie cìę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C chaner123
-3 / 3

@jakber chłopie gdzieś ty się takich bzdur naczytał .....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jakber
-2 / 2

@chaner123 sa to faktybpodane w wyborczą pl, Onet pl, Rzeczpospolita, wpolityce pl, gazeta Polska, wywiady prezesa PiS! Sugeruje mniej porno kolego bo nie dosc ze ci mozg lasuje ale nie masz czasu na czytanie prawdziwych gazet. Oczywiście jak mnie ładnie poprosisz a na na prawdę ladnie to ci wyślę linki do poszczególnych artykułów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C chaner123
-1 / 1

@jakber ja jednak podziękuje za artykuły z tych portali, ale nie mogę zabronić Ci czerpac wiedzy z nich. tak trzymaj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jakber
0 / 0

@chaner123 nienpasuje cie gazety z prawa z lewą że środka plus słowa naczelnika polski? Ciekawe

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Petyrek
+20 / 52

i to jest właśnie to, co mnie wkurza: sami wybrali władzę, która doprowadziła przez ostatnie 8 lat do takiej sytuacji, a teraz jeszcze służą im za bojówki przeciwko koalicji i eu
banda tępych wieśniaków

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kucz10
+3 / 19

@Petyrek cóż... Nie mogę się nie zgodzić

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
+5 / 17

@Petyrek We Francji, Belgii, Holandii i Niemczech również?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bartes123
0 / 16

@Petyrek ale że co? Po przegranej pisu i wygranej peo, nagle wszyscy rolnicy jak Europa Zachodnia długa i szeroka postanowili protestować? Z przegraną pisu to wiążesz? Czy może protestów polskich rolników przeciwko debilizmowi unii europejskiej nie łączysz z protestami rolników w pozostałych krajach Unii Europejskiej które mają miejsce w tym samym czasie? Bo tego typu pierdzielenie, że za pis nie protestowali a za peo protestują jest podobnym zagraniem jak przyklejanie do protestujących łatki ruskich onucy bo ktoś tam wywiesił baner z odezwą do putina. Za co zresztą wciry dostanie odpowiednie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PedroFredro123
+1 / 9

@agronomista Nie licz że Ci na to odpowie xD o strajkach w innych krajach poprostu nie mówili nic w telewizji i nie było demotow na ten temat więc brakło mi wiedzy xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bartolini123
+1 / 5

@Petyrek, ale to koledzy obecnie rządzących (a są i tacy co to głosowali w PE a teraz siedzą w ławach poselskich) przeciskali w PE te szkodliwe dla nas uchwały, to w parlamencie europejskim uchwalono brak zakazu importu ukraińskiego zboża i inne bzdury jak ugorowanie ziemi czy zalewanie łąk. No i nie wiedziałem że pis rządził w niemczech, francji a nawet na słowacji gdzie dziś również rolnicy zaczęli strajkować. W tym momencie zastanawiam się kto w tej sytuacji jest tym tępym wieśniakiem?...
PS. Rolnicy strajkują już od blisko 3 lat, z tym że teraz strajk stał się ogólnokrajowy, ale skąd taki "miastowy" miałby to wiedzieć?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lameria
-1 / 3

@bartes123 Okej jeden debil wywiesił plakat z Putinem, a reszta rolników, grzecznie za nim jechała, nie widzieli? Nie umieją czytać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bartes123
-1 / 3

@lameria a na protestach kobiet jedna debilka zaczęła malować po kościele farbą a reszta nie miała nic przeciwko... No tak działa psychologia tłumu niestety lub stety. Poza tym tak, rolnicy, zwłaszcza zadymiarze, bo na protest się wysyła raczej zadymiarzy a nie rzeczowych inteligentnych ludzi, a zatem zadymiarze niespecjalnie są orłami intelektu. A nawet gdyby byli mogli łatwo stwierdzić, że treść banera jest mocno kontrowersyjna, zadymiarska i narobi gnoju. Raczej uwierzyłbym w tę wersję niż w to, że polska wieś to ukryte bojówki komunistyczne putina.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B konto usunięte
0 / 0

@Petyrek ściśle mówiąc PiS od początku flagowal się nienawiścią do UE więc tu akurat ciężko się dziwić, że protestujący wobec nakazów UE rolnicy poparli akurat te partie, a nie np lewicę, której postulaty prawie w ogóle wykluczają sens rolnictwa. PO zauważmy też było mocno pro-europejskie, nawet Tuska mieli na czele parlamentu europejskiego. Problem w tym, że to nie tylko wina PiSu, że mamy zielony ład i ukraińskie zboże. Każda inna partia u władzy oznaczałaby dokładnie to samo. Żeby nie było, nie bronie PiSu, też ma swoje za uszami, ale nie jest głównym problemem rolników.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lameria
+1 / 1

@bartes123 A na trzydzieści tysięcy kibiców 100 kiboli się bije. Czy tam jeden ksiądz na 1000 gwałci dzieci. Problem nie jest w tym jednym debilu w ciągniku, jednej malującej się kobiecie, 100 kibolach czy tam jednym księdzu. Problem tkwi w tym co robi reszta tego środowiska. Skoro rolnicy starowiejskim zwyczajem nie obili sztachetą mordy tego debila z transparentem, tylko grzecznie za nim jadą, to chyba coś jest na rzeczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bartes123
-1 / 1

@lameria no cóż, nie bronię za wszelką cenę, ale u niemieckich rolników też pojawiły się hasła okoloputinowskie.
No i tak, niestety ale w Polsce narasta niechęć do Ukraińców. Z różnych powodów, nie zawsze słusznych i na pewno źle że niechęć narasta. Ale narasta. Plus fakt, że prorosyjskie trolle świetnie się odnajdują w sytuacjach chaosu, zamieszania i awantury. Naprawdę trzeba na wszystko patrzeć po kilka razy.
Jedno wiem na pewno, jak teraz rolnicy Europy zachodniej przegrają walkę z chorym ustawodawstwem Unii Europejskiej, gdzie pewnie całkiem sporo parlamentarzystów poprzekupiana robi co im lobbyści mówią, to w perspektywie najbliższych 5-10 lat mamy wszyscy przegwizdane po całości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U uderz_w_stol
+2 / 28

Niemieccy, belgijscy, francuscy rolnicy też głosowali na pis? Zastanówcie się ludzie trochę i wyjrzyjcie dalej, poza tez kaczy dołek w którym mieszkacie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xerk
-2 / 12

@uderz_w_stol Nie, ale oni protestują przeciwko polskim rolnikom lol.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bartes123
+5 / 15

@Xerk jeszcze raz, niemieccy, francuscy i belgijscy rolnicy protestują przeciwko polskim rolnikom? W obronie unii europejskiej jeszcze może?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtas_
0 / 26

Głupek jest głupkiem właśnie dlatego że nie myśli normalnie i daje sobą manipulować. Po rolnikach nie można się spodziewać niczego mądrego więc mnie nie dziwi że głosują na pis.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Alexa2025
+4 / 6

Zgodzic sie jedynie na tranzyt zboza ( zgloszony oficjalnie z wyprzedzeniem, zaplomowany, ze wskazanym odbiorca docelowym poza PL). Kontrole na granicy- w przypadku wykrycia nielegalnego transportu- cofniecie+ kary za przemyt. Poza tym utorzyc oficjalna/ rzadowa strone z info ktore firmy polskie kupily zboze z UA- tak zeby ludzie wiedzieli kto i mogli zdecydowac czy kupowac od takiej irmy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adnem84
+7 / 13

Widzę, że stara strategia "Dziel i rządź" ma się dobrze...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A aldocaldo
-4 / 10

Wyprowadzić milicję na tych wieśniaków, zanim znów stanie się policją. Niech po raz ostatni zasmakują reżimu, za który odpowiadają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Anst197
-1 / 3

Faktem jest że rolnicy popierali PiS i teraz za to płacą, bo to PiS, kompletnie lekceważąc ich interesy nasprowadzał zboża i produktów rolnych z Ukrainy. Ci pisowscy debile nigdy nią zdają sobie sprawy co robią. Zostawili wszędzie taki burdel że szkoda gadać, a teraz obłudnie zwalają wszystko na następców.
Ale mimo wszystko nie można zostawić rolników samych sobie, bo jak padną to staniemy się zależni żywnosciowo od Ukraińców. Nie mamy już przemysłu, czy mamy nie mieć też rolnictwa?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F florenstein
+3 / 3

Szanowni bojownicy mam pytanie: która pracownia opinii publicznej badała pod względem wykonywanego zawodu preferencje polityczne? Pytam, bo chcę wiedzieć jak głosowali m.in. szewce, księgowi/e oraz pracownicy/e fizyczni/e?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sawes82
0 / 0

@florenstein Akurat rolnicy to specyficzna grupa, gdyż praktycznie wszyscy mieszkają na wsi. Moja wieś jest np. bardzo rolnicza, ponad 85% ludzi to rolnicy. PIS dostał tu grubo ponad 40% głosów a nie jest to podkarpacie tylko kuj-pom. Sąsiednie wioski, też typowo rolnicze miały wyniki ponad 50% za PIS. Także nie trzeba robić żadnych ankiet i sondaży by z tych danych wywnioskować, że rolnicy w większości głosowali na PIS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 23 lutego 2024 o 11:52

F florenstein
0 / 0

@sawes82 No nie bardzo. Jadąc na giełdę rolną mijam ulicę Brzezińską w Łodzi, będącą w granicach administracyjnych miasta Łodzi. Ilu tam rolników i gruntów ornych wykorzystywanych rolniczo to chyba sami oni wiedzą. A co do wyborów: nie głosowałem, nie zagłosuję (a i miałem okazję być radnym z listy PiSu ale rzecz jasna odmówiłem). Wiem, że owa partia miała takie poparcie ale smuci, jak powyższe procenty są w umysłach brane jako pełne poparcie. Nie. Nie pełne i nie wszyscy rolnicy głosowali na PiS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nidwer
-4 / 4

obudzili się po 8 latach i palą kukły Tuska ;) typowy wieśniak cham z chama i prostak z prostaka pis im w ryj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Marioo_85
-2 / 2

rolnicy stabilnie. PiS im obieca rolnicy głosują. PiS ich ma w dupie, rolnicy wkurzeni chcą zmiany. przed wyborami PiS im obieca zielony lad, głosują na PiS a PiS znowu ma ich w dupie, czego nie rozumiesz ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S staryy
-1 / 1

ktoś zdziwiony?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B biuro74
-1 / 1

Niech spie**ają ze swoimi protestami pod Nowogrodzką i blokują dom na Żoliborzu, ciućmoki jedne. nigdy nic nie kumali, co swoimi głosami zrobili, ani jakie to ma konsekwencje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem