Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
43 51
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik3001
+3 / 5

My Qrvva naród im wyjdziemy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Uhtred
-3 / 7

185tys sprzętu w sumie. A w armii 200tys ludzi. Kto to obsuzy hahaha

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomekbydgoszcz
+1 / 3

@Uhtred
Zapytaj Morawieckiego, on pier...., że sami sobie poradzimy. Może chce powołać z milion młodych ludzi do armii, niech zrobi jak w Korei Północnej - obowiązkowa służba wojskowa 5 lat. Naród się ucieszy :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+10 / 12

To że pisland jest poje****y wie każdy. I serio myślę że wszystkie zagraniczne rządy myślą w stylu "jprdl, ale pajace są w tym pislandzie, eee, drapał to pies, został im rok rządów, wylecą ze stołka i ktoś normalniejszy wpadnie, niech se psioczą i tak ch*****a im to da".
I tyle.

Co nie zmienia faktu, że im więcej w wojsko włożysz, tym spokojniej możesz spać. Polska armia powinna być jak najmocniejsza, tak samo gospodarka. Zbrojeniówka powinna napie***ć na 80% mocy przerobowej. To co się dzieje na wschodzie to nie są kuwa żarty. Groźby są mało prawdopodobne, ale realne. Wolę "się napompować" bez potrzeby, niż obudzić się z ręką w nocniku. Warto tu uzmysłowić, że im większą siłę ognia okażemy tym więcej damy do myślenia kacapom. i TO się liczy. Kacapy dostają baty od ochotniczej ukraińskiej armii wspomaganej przez NATO. Jeśli nasz kraj się "napompuje" wojskowo, który jednak działa wg doktryny NATO i mimo wszystko nasza armia jest lepiej wyszkolona niż ukraińska, TO dopiero byśmy byli w stanie spuścić srogi wpie****l kacapom. Przy odrobinie szczęścia, nasi chłopcy sylwestra by świętowali na kremlu, a za fajerwerki by robiły ładunki burzące ;) . Szanujmy naszych żołnierzy! Dzięki nim śpimy spokojnie!

Podkreślę to po raz drugi. Pisland jest poje****y, ale pisland to nie Polacy. Pisland to je****i zdrajcy którzy powinni zostać rozstrzelani na miejscu. Najlepiej serią z polskiego karabinku GROT. Powiedzmy to w końcu otwarcie, pisland to nie Polska, to nie Polacy, odetnijmy się kuwa w końcu od tego czyraka. Jeśli UE by chciała ich sama osądzić, skazać, stracić, wzamian za odejście od jakichkolwiek reperkusji wobec Polski to należy cały je****y pisland zapakować w pie****y pociąg i postawić im pod parlamentem do je****a. Sorka, ale w kulturalny sposób się o tych ćwokach wypowiadać nie da :/ . Szanuję żołnierzy, to ludzie "z jajami ze stali" - gardzę pislandem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
-1 / 3

@rafik54321 Wydaje mi, że każdy rząd(przed pisem oczywiście) chciał aby Polska była jak najsilniejsza i miała silną gospodarkę. Tylko jak widać, to nie takie proste.
Co do reszty, to nie jestem takim optymistą co do wyszkolenia naszej armii. Ukraina prowadzi wojnę od 2014 roku. My tylko przeprowadzamy rotacje jednostek na papierze i polityczne zmiany w strukturze dowodzenia. Znajomy zapisał się na zawodowego, to najwięcej miał szkolenie ze słania łózka, a najmniej z obsługi broni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+1 / 1

@agronomista wiesz, ukraińscy oficerowie od 215 w mniejszej lub większej ilości się u nas szkolili ;) .
Nie mówię że mamy najlepsza armię na świecie ale z pewnością w pytę lepsza niż kacapy ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
0 / 0

@rafik54321 Szkolili się w wielu krajach NATO. Mamy dobre służby specjalne, to im coś mogliśmy przekazać. Jednak czy coś byśmy mogli przekazać wiedzy na temat prowadzenia operacji frontowych? Mi się kojarzy taki facet z rodziny wujka. Czasem na imprezie rodzinnej spotykany. Wojskowy, który jak popił to opowiadał co oni tam wyprawiają. Ćwiczenia z ostrzału artylerii. Strzelali ponoć w powietrze albo pustym ładunkiem, a cele wyładowane materiałami wybuchowymi. Generalicja przyjeżdża to obejrzeć. Gratulują, biją brawa a potem idą na imprezę. Wiadomo, że to było parę lat temu, ale czy się tak dużo zmieniło?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stach1947
0 / 0

Premierowskie, przednie brednie poobiednie!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 0

Inwestycje w wojsko i uzbrojenie (w wojsko, czyli profesjonalistów, a nie przymusowy pobór zwykłych cywilów, bo nie mamy wojny, że każdy z nas powinien walczyć) są potrzebne, ale bardzo ważne są też dobre relacje z innymi krajami i współpraca. A tego ostatniego nam PIS nie gwarantuje.

Serio dopiero teraz zauważyliście, że PIS chce wyjść z UE i NATO? Przecież to było wiadome od dawna. Ich jedyny sojusznik to Węgry, które są przyjacielem Putina. No i przyjaźnią się z pachołkami Putina: Organem, Le Pen, Trumpem.
Kaczyński byl przeciwko wejściu do NATO i do UE. Podobnie jak większość PISu. Czemu? Bo w obu tych wspólnotach są Niemcy.

To jest moment, w którym trzeba wyjść za ale na ulicę. W przeciwnym razie te oszołomy serio nas wyprowadzą z NATO. bo robią wszystko by osłabić ten sojusz. Kto odmówił kupienia rakiet od Niemców, a wcześniej samolotów od Francji? Ktore 2 kraje blokują akcesję Finlandii i Szwecji? Tylko 2, Polska i Węgry. A właściwie PIS i Orban. Ciekawe tylko co ta Finlandia im zrobiła...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem