Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
761 799
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
J jaroslaw1999
+13 / 13

@Assasinsninja tak? To może przypomnimy, jak pan Karol Guzikiewicz, członek PiS zwiózł nielegalnie w 2013 roku kilkudziesięciu działaczy PiS autokarem pod dom pana Donalda Tuska, żeby jak to się wyraził obalić rząd. Może porozmawiamy o tym, jak atakowano dom pana Tuska w 2009 roku i później? Może porozmawiamy o ataku na mieszkanie pana Michała Tuska? Wtedy rzucano kamieniami w okna. Jeden z kamieni wleciał do środka. Obok spało malutkie dziecko w łóżeczku... Może o tym pogadamy? Może pogadamy o atakach na domy tych, którzy na płotach wieszali plakaty wyborcze PO? I o tym, jak wtedy Policja nie robiła z tym nic? Stali i patrzyli się jak działacze PiS szarpią plakat PO z prywatnego płotu. Może pogadamy o tym, jak mieszkania w których na balkonach wieszana jest wielokolorowa flaga, atakowane są przy pomocy racy? Raca wtedy wpadła do mieszkania niżej i je spaliła. Może pogadamy o tym jak Policja złamała rękę nastolatce, która wspierała Strajk Kobiet? Może pogadamy o tym, jak Policja zapukała do drzwi mieszkania nieletniego przez to, że ten przesłał link wspierający opozycję. A Ty mówisz o atakach na dom pana Kaczyńskiego? Atakach, których nie ma? Kiedy był tam jakiś atak? Co mu zrobili, krzyczeli pod oknem i nie mógł spać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rapper3d
+5 / 5

@jaroslaw1999 caly problem w tym ze nic nie zrobili. Taką bude mozna by spalić lub wysadzic bez wiekszego trudu. Jedynie kota szkoda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
-4 / 22

Jak myślicie: ustawka czy nie? :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+32 / 44

@irulax . Może ustawka, może nie, ale na co dzień mamy wiele dowodów na to, że Kaczyński jest całkowicie bezradny i oderwany od życia a Tusk, mimo swojego statusu, prowadzi normalne życie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
+16 / 18

@Banasik Kiedyś Kwaczyński rzucił w stronę Tuska taką aluzję, że on niby nie bawił/li się z pospólstwem na podwórku jak Tusk (teraz nie przytoczę dokładnych słów, mało pamiętam). To było chyba w czasie, kiedy Tusku opowiadał o swojej młodości, gdy aniołkiem nie był.
Wtedy sobie pomyślałem: ale buc, książątko pi*** w domku podarowanym przez komuchów. Nie bawił się z chłopakami bo nikt z bucami bawić się nie chciał. ;)
-----
Odnośnie samych ustawek: co jakiś czas jakaś trochę zapomniana celebrytka wychodzi na miasto i (popatrz, popatrz) akurat znajduje się w pobliżu jakiś paparazzi. :))))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+23 / 25

@irulax . Tylko nawet jak się robi ustawkę to też trzeba umieć. Tusk zarzucił choinkę na ramię i poniósł. A Kaczyński poszedł do samu na zakupy i poległ już na etapie pobierania koszyka. Gdyby nie Szydło to by niczego nie kupił i jeszcze nie trafiłby do wyjścia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
+11 / 11

@Banasik Myślałem, że pęknę ze śmiechu. Wyglądał jak dwulatek w ZOO: otwarta buzia i mina typu "łoooo, ale dziwne!".
P.S. Pamiętam migawkę ze spotkania Brata z Bush-em(?). Mina podobna. Próbowałem znaleźć tamten filmik na YT ale chyba wcięło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pibi80
+12 / 12

@irulax filmik jest, przed chwilą go znalazłem. Komedia. Oderwany od rzeczywistości starzec z orszakiem przydupasów. I ten tekst o Biedronce jako sklepie dla biednych...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
+12 / 12

@pibi80 Myślałem, że się ze wstydu pod ziemię zapadnę. Bush(?) rozwalony na sofie jakby pozował wycieczce szkolnej. I nasz "orzeł" z miną chłopa pańszczyźnianego, jakby chciał zapytać: mogę wejść tak, czy walonki w sieni zostawić?
Potem sobie uświadomiłem dobitniej, że ci ludzie reprezentują nas m.in. na arenie międzynarodowej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
0 / 2

@irulax

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 grudnia 2022 o 16:55

A Ashardon
+5 / 11

Dobry PR :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
0 / 0

@YszamanY nie popieram wybielania Tuska więc jestem z/dla PISu? Gratuluję logiki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
0 / 2

@YszamanY piszesz o inteligencji, a nie potrafisz nawet złożyć poprawnie kilku zdań. Tusk to rasowy polityk, kłamca który nie chce polepszenia naszego bytu więc po co mi taki polityk? Przypomnieć ci, z jakimi hasłami szedł do wyborów w 2007 roku? O obniżce podatków? O likwidacji immunitetów? O likwidacji subwencji z budżetu? O zakazie zadłużania? Który postulat spełnił? Obiecywał nurt konserwatywno-liberalny, na tym prowadził politykę, a wszystko to było jedno wielkie kłamstwo. Skoro już wiemy, że Tusk to kłamca to po co mam na niego głosować? PIS to nieuki, czego się nie dotkną to spartolą dlatego nie chce ani jednych ani drugich. Że ktoś wygrać musi to wiem, ale gdybyś miał trochę oleju w głowie to byś wiedział, że wybory nie muszą się zakończyć zwycięstwem większościowym jednym lub drugim.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
0 / 0

@dbgoku prawie zgadza się, "nie chce polepszenia naszego bytu" ?poważnie ? jednak zawsze jest mniejsze zło, a więc twierdzisz że zostawienie pis na 3 kadencję to dla ciebie takie mniejsze zło bo żyjesz nienawiścia do Tuska ? czyli jakby nie patrząc wygrywa pis, czyli grasz dla pis-u ? to polityka to jest sytuacja zero-jedynkowa,albo wygra pis albo Tusk, zdecydowanie wolę by wygrał Tusk, tobie nie przeszkadzają rządy pis-u ? i nic z tym nie zrobisz ? kaczyński by wygrać majstruje przy ordynacji wyborczej ty nic z tym nie zrobisz ? grasz dla pis-u bo Tusk ? naprawdę ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 28 grudnia 2022 o 12:56

D dbgoku
0 / 0

@YszamanY ignorancie, sam sobie wmawiasz, że jestem za pisem, a ja powtarzam, że nie jestem ani za pisem ani za po. Gdyby każdy głosował jak uważa, a nie za "mniejszym złem" to wynik byłby całkowicie inny. Powiedz mi misiu, gdzie podziały się twoje wcześniejsze komentarze?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
0 / 0

@YszamanY PiS dla mnie jest ogromnym problemem, bo przez nich kredyt mi wystrzelił w kosmos, a paliwo było drogie, mówię to każdemu. I to nie ja jestem problemem bo krytykuje oba ugrupowania, a ty krytykujesz tylko jedno! Wierzysz w PO mimo że zawiedli. Nie rozumiesz polityki po prostu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
0 / 0

@dbgoku nie rozumiesz , nie wierzę w PO choć za PO wziołem leasing samochód z salonu i go spłąciłem bez skoków rat - nie ma innych alternatyw, nie jestem wstanie zaryzykować 3 kadencji pis-u dla własnego o Polski dobra , ty już tak po tym co pis robi. to ty nie rozumiesz rzeczywistości i mądrości. " Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem" dotarło ? nie, zero pojęcia o życiu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
0 / 0

@YszamanY ale piszesz że nie wierzysz w PO i Tuska, a w co drugim democie ich wychwalasz. To jest różnica między nami, bo ja krytykuje jednych i drugich i zdecydowanie bardziej bym wolał, aby każdy głosował zgodnie z sumieniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
-5 / 39

Jutro przeprowadzi staruszkę przez pasy a pojutrze odśnieży sąsiadce chodnik.
Tych "przypadkowych" obrazków z obu stron będziemy mieli teraz wysyp cały rok, czas przed wyborami to masakra.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wioskabiedronia
+1 / 13

@mygyry87 Propaganda jak w ZSRR

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
+12 / 18

@Wioskabiedronia ciekawe czy morawiecki znowu będzie zakupy wnosił potrzebującym lol

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jaroslaw1999
+15 / 17

@Dragoo Alternatywa dla PiSiorów? Zrozum, to już nie jest wybór pomiędzy Dżumą a Cholerą. To jest wybór taki, czy chcesz żeby Twoje pieniądze traciły na wartości czy nie. Innymi słowy, czy wolisz stać w gównie do oczu czy tylko do pasa. Za pana Tuska jak było tak było. Było ch**owo, ale stabilnie. Nie było rozdawnictwa i każdy ile zarobił tyle zarobił. Mało zarabiałeś to mogłeś tyrać na dwóch i jakoś tam człowiek sobie płaski telewizor czy nową pralkę kupił. Jednak kiedy pan Rostowski mówił, że pieniędzy na 500+ nie ma i nie będzie, to jak TVP Wiadomości puszczało to jakieś 2-3 lata temu, to wydawało się nawet zabawne. Teraz już nie, bo okazuje się, że pan Rostowski z panem Tuskiem pilnowali polityki finansowej państwa. 80 mln na wybory kopertowe? Turów? Ostrołęka? Respiratory? Niedługo kalkulator wszystkich zer nie zdoła pokazać, jak by podliczyć jawne wałki obecnego rządu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CzlowiekZkamienia
-3 / 5

@jaroslaw1999 Obawiam się, że wiara w to, że po obaleniu PiSu pieniądze przestaną tracić na wartości jest dość naiwna. Gdyby PO wprowadziło taką politykę gospodarczą, jak kiedyś, to przegraliby z tego samego powodu, co kiedyś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
0 / 4

@Dragoo dokładnie bezmózgu, masz inna alternatywę dla KO ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 grudnia 2022 o 17:10

avatar YszamanY
-1 / 3

@szteker twoje pojęcie o życiu blade jest jak i twój mózg, nam nie potrzeba rosjan czy niemców wystarczą takie głąby jak ty

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szteker
0 / 0

@YszamanY a ty co nie umiesz się zdecydować komu bardziej kibicować?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dragoo
-2 / 2

@jaroslaw1999 "Innymi słowy, czy wolisz stać w gównie do oczu czy tylko do pasa."- Wole gówno zgarnąć do rynsztoka i nawet buta nie ubrudzić. Chcę w końcu władzy która zacznie rozliczać te wszystkie wałki, które wymieniłeś, wałki poprzedników i da mi spokojnie zarabiać pieniądze. Typowe polskie myślenie lepiej żeby było "ujowo ale stabilnie" a czemu nie może być dobrze. Nie mówię, że w innych krajach jest cud miód. Wałków u jednych i drugich było i jest od groma, tylko pisiory robią je bezczelnie na oczach wszystkich i się z tym nie kryją bo ich wyborcy tego nie widzą. To że socjal wyniszcza budżet państwa i prędzej czy później skończą się pieniądze to nie trzeba być geniuszem. Wielu już przed tym ostrzegało i mówiło, problem w tym że platforma to krytykowała dla zasady "bo PiS". Dziś sami oferują podtrzymanie i waloryzację socjalu, który wprowadził PiS do tego 4 dniowy tydzień pracy który "na pewno polepszy sytuację gospodarczą", do tego to totalna najczęściej głosowała z PiSem jeśli chodzi o podnoszenie i wprowadzanie podatków czy komplikowanie systemu podatkowego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-1 / 1

@szteker kibicuję sobie i nie po drodze mi z mafią pisowską , a używając rozumu postępuję w myśl zasady" wróg mojego wroga jest moim przyjacielem"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szteker
0 / 0

@YszamanY będąc przy tym temacie, to zauważ, że tam są tacy "wrogowie", że do dzisiaj nikt nikogo nie rozliczył ze złych rządów. Dlatego śmiem sądzić, że akurat tam to przyjaciół możesz mieć, conajwyżej fałszywych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-1 / 1

@szteker zrozum że złe rządy to twoje widzi mi się a pragraf to twarde dowody- więc, podaj mi kogo z jakiego pragrafu mieli rozliczać za złe rządy pis-u , nawet dzisiaj nie wiem czy z paragrafu rozliczysz pisdusi, ale już mogą biegać po prokuraturze i coś może się wysypac, tak jak wysypało się gdy sądzili obrady sejmu w sali kolumnowej, za to ścigany przez pisdusi jest sędzia Tuleja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szteker
0 / 0

@YszamanY chociażby za lewy dodruk pieniędzy. Ile to prezes się nagadał, że PO zostanie pociągnięte do odpowiedzialności za złe rządy? I co zrobił? Nic. A swoją drogą, czemu prezes uciekł do szpitala, akurat wtedy, kiedy ma zapłacić karę pod prawomocnym wyrokiem?
I nie "pragrafu", tylko "pAragrafu".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-1 / 1

@szteker zrobili komsiję vatowską by złapać Tuska i nie dało sie , więc to nie były złe rządy, z jakiego paragrafu chcesz ich karać za dodruk pieniądza ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szteker
0 / 0

@YszamanY za szkodliwe działania na rzecz państwa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-1 / 1

@szteker paragraf który mówi że dodruk pieniądza jest szkodliwy dla państwa,ktośpowie że to było dla dobra utrzymania pracy w czasie pandemii- to tylko ci się wydaje że to jest tak proste.szkodliwe dla państwa jest twoje niechodzenie na wybory- pójdziesz siedzieć ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szteker
0 / 0

@YszamanY i dla dobra państwa wprowadzono pieniądze do obiegu poza budżetem. Inflacja przez to wzrosła. Premier kupił obligacje notowane inflacją, po czym wstrzymał sprzedaż.
Oczywiście wszystko dla dobra państwa. Nie wiem jakie dobre strony widzisz w poczynaniach rządu Tuska i Kaczyńskiego, ale ja nie widzę żadnych.
A czy pójdę siedzieć, bo nie poszedłem na wybory? Otóż nie tylko ja, tylko wszyscy, którzy na wybory nie poszli, bo do tego to zmierza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-1 / 1

@szteker Tuska ? do pis-u mieszasz Tuska ? udowodnij że dodruk pieniądza pisowskiego zaszkodził Polsce ? a co mnie obchodzi jednostka- powinniście siedzieć bo to wy daliście władze maliniakowi i mafii pisowskiej.jesteś winny tego co robi pis.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szteker
0 / 0

@YszamanY udowodnij, że głosowałem na PiS. I w którym miejscu mieszam Tuska do Pisuarów?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-1 / 1

@szteker żartujesz sobie ? nie głosowałeś, , jak piłat milczałeś,, umyłeś ręce dając wygraną mafii pisowskiej . to ordynacja wyborcza - tak to działa, dzięki milczeniu innych wygrywa ten który ma większy żelazny elektorat

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szteker
0 / 0

@YszamanY teraz udowodnij, że milczałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
0 / 0

@szteker cyt,"A czy pójdę siedzieć, bo nie poszedłem na wybory? Otóż nie tylko ja, tylko wszyscy, którzy na wybory nie poszli, bo do tego to zmierza."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szteker
0 / 0

@YszamanY kontekst był taki, żeby Ci pokazać jak niebawem będzie. Na wybory zawsze chodzę.
I kończę tą dyskusję, bo ze skrajną lewicą, którą gorliwie reprezentujesz nie warto wchodzić w rozmowy. Podobnie jak z prawicą. Jeśli jeszcze nie dotarło, to powiem wprost- nie cierpię żadnej władzy, nieważne kto by wygrał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
0 / 0

@szteker zostawiasz pis u władzy z czystej nienawiści do KO, Lewicy ? poważnie ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
-5 / 21

I oczywiście zupełnie przypadkiem fotograf był na miejscu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Hermes_Trismegistos
+7 / 13

@mwa To SE.Nie zdziwiłbym się gdyby mieli tam rozstawione całe pole namiotowe. To jednak trzeba mieć zdolności, żeby z takiej głupoty napisać artykuł. Przy "nieodzowny zielony element świąt" zwymiotowałem rzęsiście:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nidwer
-1 / 5

pis tyle wyj..ł w Polsce drzew że jedna choinka z hodowli nie robi wrażenia w sumie lepsza taka iż chińska z plastiku ale czy choinka ogóle jest potrzebna panie Donald?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
-3 / 7

Ta akcja przypomina mi zrobione "z ukrycia" fotki Migalskiego podczas zakupu erotycznej bielizny dla żony. Biedak stał przy jakichś majtkach dobre kilka minut, bo "ukrytemu" fotografowi szwankował aparat i ciągle musieli powtarzać. Pozostaje mieć nadzieję, że fotograf Tuska miał lepszy aparat, bo jakby trzeba było powtarzać, to by się chłopina nanosił tej choinki :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-1 / 3

@jarobakmac pajacu to polityka a nie statek gdzie kapitan schodzi ostatni, gdyby cię posłuchał i tak by pis wygrał bo kupili sobie debili za ich pieniądze, a tak gość przeszedł do historii i ma to jak w banku, tak jak inni debile dali drugą historyczną kadencję dudzie bo nie widzieli róznicy między Trzaskwoskim a dudom , takie pajace, zgaduję ze jesteś jednym z nich.mieliscie okazję użyć rozumu a zje***ście ,Tusk nie chciał umierać za takich debili i ma swoją kartę w historii Europy i Polski - zrobił słusznie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 26 grudnia 2022 o 17:03

avatar jarobakmac
-4 / 4

@YszamanY nie mam z Tobą nic wspólnego byś mnie pajacem nazywał. Powiedz no kto ten statek zatopił i jaką to historyczną rolę Tusek w UE odegrał. Jesteś mocno rozgorączkowany politycznie. Radzę jednak ochłonąć i spojrzeć na chłodno na wszystko. Twoi idole z PO tylko detalami różnią się od swych kumpli z PIS, a jedyna zmiana na jaką możesz liczyć, zastępując jednych drugimi jest zmiana przy korycie. No chyba, że właśnie o to chodzi...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-1 / 1

@jarobakmac po twoich smutnych wypowiedziach dosyć mocny pajac z ciebie , nie widzieć różnicy między rządami PO a pis-em .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jarobakmac
-4 / 4

@YszamanY Argumenty, nie wyzwiska. Takim zachowaniem mnie nie przekonasz. Co więcej, jest to przeciwskuteczne. Za to pięknie wpisujesz się obraz typowego wyborcy PO. Niby oświecony gość, proeuropejski, tolerancyjny, a w rzeczywistości nadęty, agresywny buc gotowy opluć, zwyzywać, pobić, bo nie umie przedstawić żadnych argumentów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-2 / 2

@jarobakmac argumenty ? druga kadencja pis-u i druga kadencja długopis-u, pis nadal ma 30 % poparcia- ty jeszcze chcesz by cię przekonać argumentami ? żyjesz na marsie ? niczego nie widzisz ? aaa tak ty stawiasz znak równosci miedzy PO a pisem , z takiej głupoty to trzeba samemu wyjsć jeżeli ty nadal zrównujesz pis z PO. nie ma do czego przekonywać, albo pisduś albo pożyteczny idiota których lubią w pisie., zrobisz mi na złość i zagłosujesz na pis albo zmarnujesz swój głos i dasz pisowi 3 kadencję ? mi zrobisz na złość czy sobie ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 1 stycznia 2023 o 10:37

avatar jarobakmac
-3 / 3

@YszamanY Rozumiem, chcesz mnie obelgami i bez argumentów przekonać . Pisdusiem czy idotą, to możesz swego ojca nazywać. Jesteś zerem, rzucasz wyzwiskami, bo nie masz żadnych argumentów. Jaką Ty widzisz różnicę jakością między bulem Komorowskim, umoczomym w warszawską reprywatyzacje Trzaskowskim czy długopisem Dudą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-2 / 4

@sir_nick tak jak tobie zawsze się klei ? myślisz że wszyscy tacy jak ty ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sir_nick
-1 / 3

@YszamanY Wszyscy nie muszą być tacy jak ja. Wystarczyłoby gdyby choć połowa ludzi była uczciwa i pracowita jak ja to byłby raj na ziemi.
Gdyby znajomi mówili o mnie, że jestem "uczciwy jak Tusk" to tego samego dnia bym się powiesił ze wstydu.
Może Pan tego nie zrozumieć, bo honor w dzisiejszych czasach to rzadkość...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-2 / 2

@sir_nick co za pycha , ty jesteś uczciwy ? taki żarcik ? żałosne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sir_nick
-2 / 2

@YszamanY Już miałem pisać, że musi Pan mieć pamięć złotej rybki skoro nie pamięta, że Tusk nawet syna - Józefa Bąka wciągnął w szemrane interesy, ale potem zobaczyłem Twój profil i widzę, że Pan jest kobietą.
Tak jak pisałem człowiek bez honoru potrafi się sprzedać za psi pieniądz w obronie wałkarza.
Szkoda tylko, że stosuje pan tak prymitywną socjotechnikę i zamiast rozmawiać o Tusku i opisywać jego "zalety" atakuje pan wszystkich rozmówców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-2 / 2

@sir_nick wielbiciele pis-u wyłażą dziur , ludzie skąd wy się bierzecie , sprzedasz Polskę pisowi by ci zrobili rosję putina i węgry orbana w Poslce ? Tusk ? poważnie ? lotości
Miachał Tusk - "Założyłem ją w 2000 roku, jak byłem w drugiej klasie liceum " , przy waszych standardach, Tusk w Orlenie prezesami zrobiłby wnuki i

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 stycznia 2023 o 21:30

avatar YszamanY
-1 / 1

@sir_nick zawsze musiscie udowadniać że polacy to debile ? zalety ? to morawieckiego nagrali i kaczyńskiego, to ziobro przewalił kasę z EU - nagranych masz polityków pis-u , masz coś na tuska ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sir_nick
-1 / 1

@YszamanY Tylko ludzie wyjątkowo ograniczeni umysłowo ograniczają wybór między PO i PiS!
Choć rozumiem to programowanie społeczeństwa by rządziły na przemian tylko te dwie partie (na wzór amerykański). Pewnie stąd ta narracja przy kupionych sondażach, że głos oddany na inne partie to głos zmarnowany.
Tusk bojąc się utraty władzy w swojej partii pozbył się współzałożycieli, poobstawiał się miernotami czym doprowadził niestety do zdobycia władzy przez PiS.
Choć trzeba przyznać, że łajdak jest skuteczny jako polityk, nawet te jego "panowie policzmy głosy" z 1992 roku pokazują, że dla władzy zrobi wszystko, ale jak to śpiewał Kaczmarski: "polityk przecież w ogóle nie zna słowa zdrada".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sir_nick
-1 / 1

@YszamanY Wymieniamy ze sobą poglądy i towarzysz się w Tobie obudził?
Dlaczego piszesz "skąd wy się bierzecie", "musiscie"? To nieudolna demagogia, czy głosy w Twojej głowie ciągle mówią o spiskach?
Dużo Panu płacą za komentarz pod demotem? Za wstawianie własnych demotów jest premia?
Na 72 komentarze Pan napisał 20 (niemal w każdym obraził Pan rozmówcę). Jest jakaś norma komentarzy wyznaczona?
Na ile trzeba zrobić przelew by Pan źle pisał o Tusku?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-1 / 1

@sir_nick was takich ynteligentów żyjących nienawisciądo TUska, PO jest wielu , tacy ja wy doprowadzili do drugiej kadencji dudy, historycznej kadencjii, wy ni zdjecie sobie sprawy gdzie i w jakim czasie żyjecie a straszne jest to że macie prawa wyborcze, w swej nienawiści do Tuska utopicie Polskę,siebie i mnie - to jest ten problem . Wasze motto z nienawiści utopić wszystkich w nienawiści. Tusk ci się nie podoba ? zaproponuj mi kogoś realnego kto może odebrać włądze mafii pisowskiej - porozmawiajmy ,przekonaj mnie . czytam .....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 7 stycznia 2023 o 9:51

avatar DamianDziku
-2 / 4

Pewnie Angeli będzie wiózł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jacek83218
0 / 0

Nie ma ochrony Policji, SOPu i innych agentów to się musi nadźwigać, ale w sumie mimo wieku ćwiczy (gdzie spora część ludzi odpuszcza) to i ma siłę. A takiemu jednemu szeregowemu p-osłowi pod ruderę przywiozą i choinkę i zakupy, a jeszcze i ubiorą. Może nie muszą kupować żywej choinki, może ma jeszcze sztucznego drapaka z czasów jego ukochanego PRLu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 grudnia 2022 o 12:26

K Krystec82
+1 / 1

ale ch**nia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem