Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
622 638
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S seybr
0 / 0

@Xar ma też z przystawką możliwość nabijania mięsa do flaka. Dalej nie trzeba wyjaśniać, surowe kiełbasy idą do wędzarni. W tym roku wyszła mi bardzo dobra.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
+1 / 3

Pomimo że samemu się to ustrojstwo wprawiało w ruch, to trzeba było uważać na palce, bo producent nie przewidział popychacza do produktów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elefun
+6 / 6

Może Thermomix nie jest złym urządzeniem, ale jest warte max 1000-1200 zł. reszta ceny to sekciarstwo użytkowników, prowizje sprzedawców, koszt pokazów i propaganda na temat tego urządzenia. Taka fajna zabawka dla singla, czy dwóch osób, ale cena 5-6tys zł to przynajmniej 5 razy za dużo.
Mam w dalszym sąsiedztwie panią, która to sprzedaje i staram się jej unikać. Nie potrafi normalnie rozmawiać, musi co chwilę coś przemycić na temat tego urządzenia, próbuje zaprosić na pokazy, wprasza się na "pokaz" do mnie itd... Ona tym żyje 24h/dobę, a rozwaliła mnie kiedyś tekstem, że mam sobie to kupić bo to "prestiż" jeśli nawet nie będę używać :))) Żona zablokowała ją na WhatsApp,. oraz SMS, bo potrafiła co kilka dni wysyłać spam z "nowymi promocjami", czy "ratami zero".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 grudnia 2022 o 21:29

T Traehflow
-4 / 4

@elefun fakt, nie jest złym urzadzeniem. Co więcej jest na tyle dobrym urzadzeniem, że z powodzeniem można pędzič w nim bimber! Sprawdzone. Poza tym to jest takie urzadzenie , że można sobie przyrzadzić potrawy, które smakuja jak w restauracji. Niskim kosztem. Czy warto wydać 5tyś? Jasne, że tak. Nie wiem jakich materiałów używaja ale te ostrza się w ogóle nie tępia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seybr
+1 / 1

@elefun miałem taką koleżankę, zablokowałem ją. Założyłem się, jeżeli zrobi w tym urządzeniu lepszą potrawkę z dzika niż ja, wtedy kupię. Jeżeli ja przegram daje mi równowartość tego sprzętu, kasę. Zrezygnowała z zakładu, nasz kolega uświadomił ją że przegra z moim doświadczeniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aqq300
0 / 4

Ani mix, ani thermo. Zwykła maszynka do mielenia mięsa, napychania kiełbas i wyciskania kruchych ciasteczek. Poszła w kosz po tym, gdy babcia dostała elektryczną, jeszcze za Gierka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AM85
0 / 0

Thermomix ma dla mnie trzy wady, dla których, po teście zrezygnowałam z zakupu. Po 1. wydawane dźwięki. Jakby mi samolot w kuchni lądował. Po 2. brak kontroli nad potrawą. Wiem kiedy warzywa są odpowiednio zblanszowane, kiedy dodać mięso, jak grubo coś pokroić etc. i tu przechodzę do punku 3. lubię gotować, a z thermomixem nie miałam z tego żadnej przyjemności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem