Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
525 532
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S SzalonyTamburynista
-1 / 3

Porażka. Wszystko inne niż 1 się nie liczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+1 / 3

No i to są wyniki, a nie wyjście z grupy fartem i żenada w następnym meczu XD...
Te, kopacze piłki - notatki robić XD...
Fala hejtu za 3... 2... 1...

Chłopaki na nartach robią dobrą robotę, szacun. Swoją drogą trzeba mieć niezłe jajca żeby tak skiknąć XD.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PitBull9010
+1 / 3

@rafik54321 tylko co z tego, jak za rok, może dwa nie będzie znowu komu skakać, bo nie potrafimy szkolić i przygotowywać kadry na bieżąco, a "kuźnia talentów" u Nas praktyznie nie istnieje...

zobaczysz, co będzie jak znikną Stoch, Kubacki, Żyła, nie są przecież najmłodsi, a Małys kończył wcześniej karierę...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 grudnia 2022 o 1:01

C Clayton
0 / 0

@PitBull9010
Za rok, dwa może i nie ale ostanie lata były w skokach dobre a w piłce? Ostatnie lata, teraz i następne lata będziemy pośmiewiskiem na świecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

@PitBull9010 jakoś od czasów Małysza w skokach sobie Polacy dobrze radzą. A ile to już lat będzie? Z 20. Były lepsze lata były gorsze. Ale nie było wstydu.
Z piłką kopana w zasadzie co impreza to pośmiewisko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PitBull9010
0 / 0

@rafik54321 co prawda to prawda, nie zmienia jednak to faktu, że od czasów Małysza mamy niewielu (o ile wgl) nowych, młodych i ambitnych skoczków...
...mamy jedną z najstarwszych (o ile nie najstarszą) reprezentacji

...z piłka kopana jest dokładnie ten sam problem, mamy wielu znakomitych piłkarzy, świetne wyniki w młodzieżówkach, ale nie przekłada się to na sukces całeo zespołu (którego nie ma...)

@Cayton o ile teraz latawce sie wyrobili, to za czasów Małysza Żyła i spółka byli w jego cieniu i był to teatr jednego aktora, wię porównania trochę nie na miejscu, ale prawda, kopacze są do dvpy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

@PitBull9010 być może, tylko też nie jest tak powiedziane, że nikt się nie pojawi. Przed Małyszem też tak nie bardzo było słychać o skokach. Też nikt nie oczekuje że nasi zawodnicy zawsze i wszędzie będą najlepsi. Jednak oczekiwanie że będą zupełnie przeciętni i co jakiś czas zaliczą większy sukces już jednak bardziej sensowne. I w sportach zimowych mamy takie wyniki.
W zasadzie w każdym sporcie, Polska ma niezłe wyniki lub świetne, poza właśnie piłką kopaną.

Czemu się nie przekłada na wyniki? Odpowiedź jest banalna. Czy się stoi, czy się leży w pytę kasy się należy, to po cholerę się wysilać? Niech im płacą od wygranego meczu i nakładają kary od przegranego to zaraz Polska będzie mistrzem świata XD.

W żużlu od dekad Polska tworzy grupy śmierci ;) . Tam, to tacy Niemcy, czy Anglicy srają w majty jak są z nami w grupie XD. A przecież Niemcy taki "warsztat świata", jacy to w motoryzacji bum-cyk-cyk i wgl. A tu w żużlu porażka, nawet jednego medalu nigdy nie zdobyli XD.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem