Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
43 54
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Cammax
-2 / 2

@rafik54321 powiem tak- słusznie nie lubią polskiego rządu i jego wyborców. Nie bez powodu relacje polityczne między oboma krajami są zerwane i pojednanie nie jest na tej moment możliwe (przynajmniej moim zdaniem). My też nie lubilibysmy partii chcącej od nas reparacji i odwetu na nas za jakiś polski najazd. Np. podoba ci się to, że Czesi nienawidzą nas za Zaolzie i 1968? Albo że Izrael nam przypisał wszystkie niemieckie zbrodnie i nas za nie nienawidzi? No właśnie. Z tego samego powodu Szwedzi nienawidzą PIS. A czemu nienawidzą wszystkich Polaków, to nie wiem. Musiałbyś ich zapytać. Pewnie generalizują i nas wszystkich utożsamiają z rządem.
Szwedzi natomiast nienawidzą WSZYSTKICH Polaków, łącznie z opozycjonistami. A to już nie jest słuszne. Teraz rozumiesz o co mi mniej więcej chodzi?

No a PISowcy,tak jak mówię,nienawidzą ich z tego samego powodu przez który nienawidza Niemiec. historia.

A Ibrahimovic to zarozumiały buc, który nie szanuje nikogo i nic tego nie zmieni. Natomiast tą wypowiedź pokazała, że jest też hipokrytą.

Cóż, i mnie by Szwedzi obrażali, bo obrażają wszystkich Polaków. I nie ma tu znaczenia co byśmy o nich sądzili.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A akira800
+3 / 3

Bufon straszny....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-1 / 3

@akira800 zgadzam się. Nie znam bardziej zarozumiałego sportowca (ani nawet bardziej zarozumiałej zwykłej osoby). Jego koledzy z reprezentacji też nie lepsi, bo wystarczy posłuchać co o nas mówili po barażach i przed. Ale nawet oni nie umieściłby siebie na każdej pozycji, łącznie z ławka trenerską jako najlepszego piłkarza. A Ibrahimović zawsze wskazuje tu siebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem