Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
397 400
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar bartoszewiczkrzysztof
+2 / 4

Fachowcy odeszli ze służby, po wygranych wyborach przez PiS, bo wiedzieli że posypią się degradacje. A nastąpią awanse, dla zdeklarowanych wyznawców pisu. Pytanie czy przypadki pojawiające się w mediach, to tylko wierzchołek góry lodowej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maras78
+1 / 1

@bartoszewiczkrzysztof
Odeszli ze służby? Ten ,,bandyta" to były policjant. Wg mnie oznacza to, że błąd leży w instytucji. Ta służba powinna być zreformowana od podstaw. Np. Co trzy lata testy na sprawność fizyczną, psychiczną. Np. badanie alkomatem przed i po zakończeniu służby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+3 / 3

Miał szczęście, że nie przejeżdżał koło KGP. Jeszcze by dostał z granatnika.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gorilla998
+5 / 5

Nie masz ambicji wstąp do policji mówi wam to coś, nie od dziś wiadomo że teraz biorą kretynów do policji by ta ochraniała dzbanów takich jak kaczor, niedzieski, morawiecki i inne polityczne świnie które za nic nie chcą odejść od koryta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+3 / 3

@Gorilla998 Tylko to też głupota rządu. Bo tak po prawdzie - chciałbyś być ochraniany przez bandę idiotów, którzy potrafią się sami postrzelić? XD. To jak dać małpie karabin, no co może pójść nie tak? XD.

Przecież z tych samych durnych powodów jakiś czas temu był szereg wypadków drogowych z kolumną rządową. Czy to Szydło, czy Macierewicz, Duda... Można wyliczać.

Kretynowi bym broni nie dał, a policja daje :/ .

Jak byłem mały, to myślałem że policjant musi być mądrzejszy od złodzieja, bo jakby złodziej był cwańszy to by policjanta wykiwał. Dziś wiem, że policjant to sebix z odznaką.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Darksmakosz
0 / 0

@Gorilla998 @rafik54321 A co sie dziwić że zostali ci hmm nie najlepsi w policji, co bardziej ogarnięci poodchodzili a w ich miejsce poprzyjmowali odrzuty które sie ledwo by na ochroniarza w sklepie nadawali, ale kimś trzeba ich zastąpić, zapewne zostało wielu starszych co im zostało kilka lat do emerytury ale wątpię by sie dawali wkręcać w pilnowanie schodów czy jakiejś chatki karakana.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

@Darksmakosz a kiedykolwiek do policji szli normalni? Tradycje ZOMO w pislicji wiecznie żywe.

Do wojska to jestem w stanie uwierzyć że ktoś poszedł "z powołania", ale do pislicji to idzie wyłącznie odrzut i to chyba nie tylko w ostatnim rządzie.
Powinni im obowiązkowo chociaż psychotesty robić, bo jak widać to nie robią XD.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gorilla998
0 / 0

@Darksmakosz No tu masz sporo racji, i oni się jeszcze dziwią jak są odbierani przez społeczeństwo, co oni myśleli że za ich wałki to ludzie będą ich dażyć sympatią albo szacunkiem, wciąż pamiętam co te gnidy robili z ludzmi podczas tej udawanej pandemii, banda skur.ieli i życiowych oferm bo nikt mądry by nie pałował ludzi czy ochraniał jakiegoś starego ch.ja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K koppo
+2 / 2

To był były policjant

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tomasz3652
+1 / 1

@koppo - i to jest najlepszy punkt programu!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem