Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
323 338
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K kamil1024
-5 / 7

Sam jesteś pajac. Gość ma rację - pojedynczy konkurs skoków narciarskich to najczęściej kompletna loteria i zamiast skakać mogliby rzucać monetą - wyniki byłyby równie sprawiedliwe. Dlatego tytuł mistrza świata powinien dostawać ktoś, kto wygrał najwięcej w danym sezonie (jak np. w Formule 1), a nie ktoś, kto wygrał jeden jedyny konkurs...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P paki88
0 / 2

@kamil1024 mylisz się. W f1 są inne zasady. I tam cały rok zbierasz pkt na mistrzostwa. W skokach ę funkcje pełni Puchar Świata. Mistrzostwa to pojedynczy konkurs. A to, czy jest miarodajny czy nie to juz zupełnie inna kwestia.
Gdyby było tak jak chcesz, to jak wyobrażasz sobie zimowe Igrzyska? Też cały sezon mieliby skakać do klasyfikacji medalowej? Czy jak tam ktoś raz na 4lata błyśnie formą iwygra medal, to jest cacy, ale na mistrzostwach już be, bo Kamilowi przeszkadza? xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kamil1024
-1 / 3

@paki88 Boże, wiem, jak jest w F1. Chodziło mi o to, że tam na mistrzostwo świata się pracuje cały sezon - forma (i punkty) z całego sezonu decydują o tym, kto wygra. A nie jeden losowy event, gdzie może się zdarzyć cokolwiek.

A o igrzyskach nic nie mówiłem, więc czemu sobie coś dopowiadasz? Wcale nie uważam, że tam jest cacy - tam jest to taka sama loteria (i taki sam idiotyzm), jak przy mistrzostwach świata.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hary86olk
-1 / 3

Oczywiście że pajac. Jak wygrywał 10 konkursów z rzędu to nie mówił ani słowem o tym, że niektorzy mieli gorsze warunki.
Poza tum pajac juz w treningach i kwalifikacjach skakał w okolichach 10 lokaty

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kamil1024
-3 / 3

@Hary86olk Jak wygrywasz 10 konkursów, to wpływ losowości jest DUŻO mniejszy niż przy jednym konkursie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Tomektywator
0 / 0

No tak. To nie jest parodia, bo to nasz wygrał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem