Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
166 182
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
Z Zemrzyk
+4 / 4

Ja tam widzę pokojowe współistnienie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mietek888
0 / 2

A gdzie robaki? ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
+4 / 6

Weganie tacy źli nie są. Chociaż trzeba uważać, bo czasem wychodzą z nich faszyści.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tomasz1977
-1 / 1

Diabeł pod vegan

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
-1 / 5

Boczuś lepszy od trawy. Oby wygrał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V voleck
+2 / 2

Nie kumam tych psycholi, co chcą zakazu jedzenia mięsa. Dlaczego my mamy mieć zakaz jedzenia mięsa, a np. lew może sobie pożreć żywcem małe cielątko? Ta ziemia jest tak samo nasza jak i zwierząt.
Ideologia potrafi z geniusza zrobić kretyna. Weźmy np. taką Olgę Tokarczuk - napewno nie głupia baba, a wyjdzie i ci powie, że kiedyś będziemy się wstydzić jedzenia mięsa....nosz ku...
Ja bym chciał spytać o np. logistykę takiego przedsięwzięcia. Co z tymi zwierzętami w hodowlach? Gdzie powstaną te ogromne przecież pola uprawne do karmienia CALEGO świata? Rozumiem, że będzie trzeba zrównać z ziemią lasy deszczowe i inne tego typu miejsca, bo gdzieś przecież trzeba posadzić te biliardy warzyw, roślin. Co będzie jak będzie susza? Umrzemy wszyscy z głodu? Jak nawodnimy to wszystko? Niedobór wody jest w wielu miejscach. Zabierzemy biednym krajom dostęp do wody pitnej, żeby nakarmić nasze "cywilizowane" społeczeństwa?
Rzucić pomysłem to nie problem, tylko trzeba go jeszcze zaplanowac, bo ja uważam, że jakbyśmy posłuchali tych postulatów eko-zje*ów czyli całkowity zakaz mięsa i zamknięcie natychmiastowe kopalni to ludzkość wymarłaby w tydzień...sory, nie cała. Ta grupa bogaczy byłoby stać na to, reszta niech zdycha. I taki zj*b mający miliony istnień na sumieniu będzie spał spokojnie bo uratował krówki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Black3
0 / 2

które to dobro a które zło ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AmeftorPl
0 / 2

@Black3 Bóg i mięso to dobro
Szatan i weganizm to zło

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 marca 2023 o 22:57