Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
95 131
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M michalSFS
-1 / 3

Zachwycałem się jako dzieciak/nastolatek I i II. To były gierki. Wrzucało się skradzione auto na linię produkcyjną, a dostawało broń:)

Coś tam grałem w Vice City. IV pominąłem, V mnie nie zachwyciła. Jakaś taka drętwa była, przewidywalna, liniowa. Może VI będzie lepsza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

Spodziewam się tragicznej gry.

GTA V kleili do kupy bodajże 6 lat. Wyszło znośnie.

Jeśli GTA VI wyjdzie w przyszłym roku, to będzie 11 lat. Sęk w tym, że w tamtym roku wyciekło nagrania z produkcji i to nawet nie była beta.
Gra była w zasadzie w "szkieletowym" stanie, korzystając jeszcze z modeli z 5tki. Serio uważasz że w sumie 3 lata są w stanie skręcić do kupy sensownego następcę? Tym bardziej że apetyt i poprzeczka są bardzo wysoko. Chyba najwyżej w dziejach.

Podejrzewam że GTA 6 to będzie guano na miarę GTA DE. Skręcone na biegu, byle było, a potem będą to poprawiać przez 5 lat i robić GTA Online 2.0.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SteveFoKS
-4 / 4

Z gier dla patusów to wolę Mortal Kombat w tym roku ma być nowa cześć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WiewiorNT
+1 / 3

GTA V było fajne, zwłaszcza po sztywnej, zabugowanej i tragicznie zoptymalizowanej IV. Nie spodziewam się rewolucji, ale na pewno ciekawej gry i klimatycznego powrotu do VC.
Swoją drogą bardziej czekam na MASS EFFECT.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zuwzuz
-3 / 5

Taki obraz Was jakie rozrywki wybieracie. Jeśli dla cywilizacji rozrywką jest wcielanie się w żołnierza, przestępcy itp. to nie ma co się dziwić, że nawet dążenie do wolności czy sprawiedliwości (przykład BLM pasuje tu jak ulał) będą wyglądały jakby odbite w krzywym zwierciadle. Przecież Człowiek jest w stanie stymulować swój umysł czy ciało emocjonalne nie symulując zadawania cierpienia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar saz06
0 / 0

@zuwzuz Więc tobie chyba tylko FIFA zostaje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SteveFoKS
0 / 0

@zuwzuz Uwielbiam strategie ekonomiczne i strategie ogółem tak samo jak gry cRPG

Odpowiedz Komentuj obrazkiem