Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Poseł PiS Piotr Kaleta w programie na żywo straszy przemocą posła opozycji, chociaż nawet nie oglądał reportażu o tuszowaniu pedofilii przez Jana Pawła II

1:14

"Lewactwo w Polsce ma za dobrze. Panie! Za tamtych czasów, dostałbyś pan pałą po grzbiecie, po łydach. Ta pała zostałaby rozbita na pana głowie. Jeszcze byś się pan "obliznął", podziękowałbyś pan"

www.demotywatory.pl
+
212 219
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
Z Zee4c
+8 / 10

kolejny pisowski wsiok

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Ella111111
0 / 0

@Zee4c
Kolejny OSZOLOM ktoremu brak kregoslupa moralnego... ale gebe ma jak krokodyl :////

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SzamanSlonca
+5 / 5

Trzeba tylko dodać że najpierw większość wsi korzystała z tego co Jagna miała do zaoferowania a potem ją wywieźli,dopiero jednak gdy zamknięto wójta. Wcześniej nie mieli odwagi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T trn73
+8 / 10

Po cholerę politycy opozycji (jeszcze) zgadzają się na występ w tubie propagandowej pIsu? Niechaj sami między sobą się ścierają, bo i tak najczęściej będzie słyszało się słowa: Tusk, PO, totalna opozycja. No i Kaleta pokazał swój poziom, używając słów "Zamknij się".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A aduwski
-1 / 5

@trn73 faktycznie lepiej by się tego słuchało byłby takie tematyczne kabarety, na jednym kanale "Tusk powoduje inflacje mimo, że od 8 lat nie jest już premierem", "lewactwo to..., lewactwo tamto", "prawie każda kobieta to alkoholik" a na drugim "podsumowanie 8 lat dyktatury Kaczafiego", "walka z czarną mafią" i "dowody na istnieje 1451 płci" i mielibyśmy programy o wszystkich kluczowych kwestiach naszego życia, dokładnie omówione i wyjaśnione :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I iposek
-2 / 2

@trn73 bo oni są dokładnie tacy sami, ich moralność, system wartości jest identyczny, interesuje ich tylko własna popularność i głosy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mikv
+11 / 13

Cóż, wyraźnie widać, ze pan Kaleta boi się przyznać, czy obejrzał reportaż. Boi się w nawet tak błahej sprawie. Stad ten prostacki język, dla widzów, którzy takim się posługują i straszenie, bo najlepsza obrona jest atak. " jeszcze byś się pan obliznal i podziękował" . Moim zdaniem każdy mierzy swoją miarka, więc zastanawiam się po czym "obliznuje się" i dziękuje pan Kaleta.

Ciekawa rzecz, bo to już nie pierwszy polityk prawicy , który albo nie chce się przyznać, ze widział reportaż, albo wprost mówi, ze nie widział, ale się na jego temat wypowiada. Pomimo mojego krytycznego stosunku do polityków prawicy, uważam, ze na coś takiego, żeby wypowiadać się na temat reportażu, którego nie widzieli, by się nie zdecydowali. Niestety każda rewolucja zjada swoje dzieci. Jeśli latami stosuje się propagandę, żeby nie oglądać tvn, to trudno, zwłaszcza na antenie jedynie słusznych mediów, przyznać, ze się samemu ogląda :) To musi być bardzo frustrujace.

Natomiast kwestie poruszane w reportażu, przecież skomentował Franciszek. Powiedział, ze do czasu skandalu bostońskiego wszystko było tuszowane i ze dopiero Benedykt zaczął działać w tej sprawie. I jakoś nie słyszałam, żeby do MSZ wzywano przedstawiciela Watykanu w kwestii tego wywiadu. To jakieś podwójne standardy, zważywszy na wezwanie pana Brzezinskiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gonzor73
0 / 0

Przekaz do Polskiego społeczeństwa, tej większości, która głosuje i decyduje za mniejszość.
Inteligent "wie", że w wyborach niczego nie zmieni, woli zasiąść na kanapie i czekać do 21.00 gdy podadzą pierwsze przybliżenie, tak jakby oglądał meczyk reprezentacji ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sesar
+2 / 4

creme de la creme pisu... prostactwo, przemoc, agresja, byle zakrzyczeć kogoś kto ma w garści argument i światopogląd zbudowany na doświadczeniu i obserwacji otaczającego świata. Najważniejsza jest tępa, niczym niepodparta wiara, uległość, służalczość i za wszelką cenę trzymanie własnego frontu, nie ważne, że może on być niewłaściwy, jest nasz. Cytując klasyka:"moja racja jest mojsza niż twojsza".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jochal
+1 / 3

Co za młot!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hokek
+1 / 3

widać dobrze rodzice z zomo albo sb wychowali

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
0 / 0

"zamknij się człowieku bo ja teraz rozmawiam"... Hmmm ale rozmawia to się z kimś a ten się wypowiada... a nie rozmawia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem