Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
71 85
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
V voleck
0 / 2

Kiedyś zdjęcie, film często stanowił wiarygodny dowód na jakieś zdarzenie, ale teraz DZIĘKI AI nie można wierzyć już w nic.
Niech mi ktoś to wytłumaczy, ale serio, nie pytam z sarkazmem: jaki szczytny cel przyświeca tworzeniu tej sztucznej inteligencji?
Oprócz możliwość manipulowania ludźmi, kontrolowania, rysowania "jak wyglądałaby syrenka Ariel w prawdziwym życiu" albo co najzajebistrze czyli pogłębianie paranoi ludzi, którzy nie potrafią rozmawiać z ludźmi i dzięki AI mogą sobie porozmawiać z wyimaginowanym przyjacielem? Co to kur*a za rozwój...czego?
Tylko błagam, żadnego "będą pomagać starszym ludziom w czynnościach codziennych" bo od niewiadomo ilu lat to słysze, a nie widzę tego wogóle, chyba, że na jakiś pokazach...robot wart piardyliard dolarów...dla ludzi, których stać na pełną służbę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kraken11
+2 / 2

Myślę, że większym zagrożeniem niż eksterminacja ludzkości ze strony AI jest obecnie możliwośc wykorzystania jej do szerzenia dezinformacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J joseluisdiez
+1 / 1

Gdyby oni nadal byli na swoich stanowiskach, to ruskie byli by już w Berlinie, a USA wyrażało by zaniepokojenie zaistniałą sytuacja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem