Komentarze

Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
V voleck
+2 / 4

Kurde...człowiek cały wieczór czeka na informację o wyniku meczu Polski na demotywatorach.
Żeby tylko pokazywali to wszędzie na każdych stronach, we wszystkich stacjach...to by był kosmos.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S ssebastianek
-1 / 1

@voleck masz na głównej co się wsciekasz ;)

V voleck
0 / 0

@ssebastianek
przecież oglądałem! oczy bolą, śmiałem się jak zobaczyłem Santosa, który po 3 minutach przygody z naszymi orłami rozkładał bezradnie ręce...szybko się zaczęło:D

0 / 0

@voleck ja przełączyłem może dwie minuty przed rozpoczęciem i mówię do żony że idę do kuchni zapalić i otworzyć piwo a ona mi w połowie papierosa krzyczy że dwa zero .... Powiedziałem żeby sobie przełączyła na swoje programy bo szkoda mojego czasu ....

-2 / 2

Eeee... to zdjęcie faktyczne z minitora/telewizora? Aż mnie oczy bolą, kto tak ustawia kolory?!

N next_1
+2 / 2

no i co? co to teleekspres? wiadomości wieczorne???

avatar bartoszewiczkrzysztof
+2 / 2

Liczyłem na spektakularny wynik i co? Tradycyjnie marazm.

O konto usunięte
+3 / 3

@bartoszewiczkrzysztof
Mogę powiedzieć, że porażka tylko 1:3 to jest spektakularny wynik. Czesi gdyby mieli lepszego cela skończyliby na co najmniej 5 golach. Ale nie ma się co podłamywać. Orły wyczołgają się z grupy ogłaszając wielki "sukces" pomimo, że na turniej jedzie połowa Europy. Potem tylko 3 mecze i wakacje.