Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
429 444
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M Mar_tin
+10 / 14

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mar_tin
-2 / 8

Pier...sz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
-5 / 5

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lady_Apocalypse
-4 / 8

Nie ma zalet życia w tym pie***dolniku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gibosit
0 / 0

@Lady_Apocalypse wyjedź

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lady_Apocalypse
0 / 0

@gibosit Gydbym miała możliwości, to bym wyjechała. Widocznie nie mam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Trucker_87
+2 / 6

Hmm...cóż tutaj napisać na taki obskurny humor niskich lotów? No chyba jedynie, że jak komuś się nie podoba życie w Polsce to przecież zawsze można spakować plecak i pojechać np. do Mozambiku (albo do jednego ze 184 krajów świata gdzie polski paszport umożliwia bezwizowy wjazd).

I żeby ukrócić wszelkie spekulacje i pomówienia, nie jestem w żadnym wypadku zwolennikiem obecnej władzy, są to oszołomy i wielu przypadkach zwykli złodzieje. Nie zmienia to jednak faktu, że Polska należy do rodziny rozwiniętych i bogatych europejskich państw, jest naturalnie ich uboższym krewnym ale na tle całego świata wciąż bogatym. Więc takie pjerdolenie, jak to w tej Polsce jest źle i kur wa w ogóle głodować trzeba jest po prostu niepoważne.

Jedźmy sobie np. w taki piątek czy sobotę do jakiegoś marketu. I spójrzmy co tam się dzieje, ale tak uczciwie. Na parkingu miejsc wolnych praktycznie brak, samochody kilkuletnie za 60 - 80 kzł to norma, a i bez problemu znajdziemy wiele takich za 100, 200 i więcej tysięcy. W sklepie kolejka do kas wydaje się nie mieć końca, a koszyki wyładowane po brzegi wszelakimi towarami. Ja tam biedy nie widzę.

Zdarza mi się troszeczkę podróżować po Europie i świecie (czy to służbowo czy w celach urlopowych). Jeszcze nigdy i nigdzie gdzie byłem (Europa, Azja i Afryka) nie było takiej sytuacji żebym nie spotkał Polaków, na wszystkich najwspanialszych plażach i w ekskluzywnych hotelach polska reprezentacja jest wyjątkowo silna. (Nie wspominając już np. o takim Zante gdzie miałem wrażenie, iż Polaków jest więcej niż Greków).

Reasumując - w Polsce może nie jest idealnie (a gdzie jest?!), ale twierdzenie, że jest to jakiś kraj trzeciego świata w którym nie da się normalnie żyć jest po prostu niedorzeczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bushi123
-2 / 4

Dla sztucznej inteligencji nie ma tu już miejsca, bo Polska pęka w szwach od naturalnej inteligencji - każdy jest najmądrzejszy w każdej dziedzinie, ponad skalę IQ!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D domek76
+1 / 3

Mi ta odpowiedziała:
Jako główną zaletę życia w Polsce obcokrajowcy wskazali niskie koszty życia. Ten czynnik, jako najważniejszy wybrało aż 68 proc. badanych. Polska wciąż postrzegana jest jako kraj tani, gdyż ceny wielu usług i produktów są zdecydowanie niższe niż w Europie Zachodniej ⁷.

Ponadto, Polska ma wiele pięknych miast i zabytków, które przyciągają turystów z całego świata ¹. W kraju jest wiele parków narodowych i rezerwatów przyrody, które są idealne dla miłośników przyrody ³.

W Polsce jest również wiele festiwali i imprez kulturalnych, takich jak festiwal filmowy w Gdyni czy festiwal muzyki jazzowej w Krakowie ⁸.

Źródło: Konwersacja za pomocą usługi Bing, 15.04.2023(1) Polska oczami obcokrajowców – zalety i wady życia oraz pracy w kraju .... https://nasluchawkach.pl/news/polska-oczami-obcokrajowcow-zalety-i-wady-zycia-oraz-pracy-w-kraju-nad-wisla/ Ostatnio używany 15.04.2023.
(2) Życie w Polsce – 3 wyjątkowe zalety - enfemine. https://enfemine.com/2021/12/13/zycie-w-polsce-3-wyjatkowe-zalety/ Ostatnio używany 15.04.2023.
(3) 15 grafik pokazujących stan Polski na tle 37 najbogatszych krajów świata. https://300gospodarka.pl/wykres-dnia/15-grafik-polska-a-oecd Ostatnio używany 15.04.2023.
(4) Jakie są plusy i minusy życia w Polsce? - Zapytaj.onet.pl. https://zapytaj.onet.pl/Category/014,007/2,30074516,Jakie_sa_plusy_i_minusy_zycia_w_Polsce.html Ostatnio używany 15.04.2023.
(5) Wady i zalety życia w Polsce. Advantages and disadvantages of living in .... https://sciaga.pl/tekst/83662-84-wady_i_zalety_zycia_w_polsce_advantages_and_disadvantages_of_living_in_poland Ostatnio używany 15.04.2023.
(6) Społeczeństwo polskie. Zróżnicowanie społeczne / problemy społeczne .... https://zpe.gov.pl/a/spoleczenstwo-polskie-zroznicowanie-spoleczne-/-problemy-spoleczne/D8Kfyjx1b Ostatnio używany 15.04.2023.
(7) Sprawdź się - Zintegrowana Platforma Edukacyjna. https://zpe.gov.pl/a/sprawdz-sie/D18YggcON Ostatnio używany 15.04.2023.
(8) Dobry czas dla rodzin. Polityka prorodzinna w 2021 roku. Rodzina na .... https://www.gov.pl/web/rodzina/dobry-czas-dla-rodzin-polityka-prorodzinna-w-2021-roku Ostatnio używany 15.04.2023.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem