Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
40 53
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Duergh
+2 / 6

Kiedyś i po 12h dziennie na nocki 6-7 dni w tygodniu sie robiło i się człowiek z tego cieszył, zależy jakie masz cele czy potrzeby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piesek_leszek
-3 / 7

@Duergh jak ci było wygodnie być niewolnikiem za psie pieniądze. :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Duergh
+2 / 4

@piesek_leszek "Wygodnie" zdecydowanie nie było, to był rok odjęty z życia, ale pieniądze były naprawdę dobre. Wiedziałem na co się pisze i dlaczego to robię, i tylko o to chodziło...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CP666
-2 / 2

@Duergh
Praca pracy nierówna niech każdy będzie przedsiębiorcom zobaczymy co się stanie z gospodarką pieniądz zniknie i będzie handel wymienny. To że ty masz działalność gospodarczą nie znaczy iż każdy może ją mieć nawet mając umiejętności ktoś musi być wyzyskany byś ty miał dobrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mikv
0 / 6

Pan Korwin nie rozumie rewolucji przemysłowej i cyfrowej :) To człowiek starej daty, który pewnie za PRLu zasuwał jeszcze w sobotę. Nie rozumie tez podziału obowiązków pomiędzy małżonkami czy partnerami. Ja mam płacone dniówki, choć wyplata jest raz w tygodniu i tez cieszę się z piatunia :) Nie przeszkadzałby mi bezczterodniowy tydzień pracy i cieszyłabym się z czwartunia :) Ale nie chciałabym siedzieć cały tydzień w domu, za to mój mąż miałby harować w weekend. We wszystkim potrzebny jest balans. Oczywiście człowiek, który napłodził taka ilość dzieci jak pan Korwin, z założenia powinien pracować więcej, więcej czasu poświęcać na wychowanie dzieci itp I prawdę mówiąc ja sobie takiej harówki nie wyobrażam bo już przy dwójce dzieci jest co robić. Ale nie moje małpy nie mój cyrk.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piesek_leszek
0 / 4

@mikv chłopie z tego co mnie pamięć nie myli to ten człowiek praktycznie nie pracował w swoim życiu, a jedynym jego osiągnieciem to było, to jak jego matka złapała bogatego faceta. :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CP666
-2 / 2

@mikv
Piesek Leszek ma rację. On nic nie robił uprawiał hazard a teraz zarabia pasywny dochód ze swoich książek chyba o brydżu o ile dobrze pamiętam. Był też wiecznym studentem przechodząc ze studiów do studiów. Niby go wyrzucali. Ale mój wuj pamięta jak słyszał iż on współpracował z SB na znacznie wyższym poziomie. Zauważ iż on dotąd zachwala Putina.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
-2 / 6

W jakim kraju socjalistycznym ??? W Korei Pł, w Wenezueli czy w Rosji????? Naprawdę mają tak świetnie???
A stwierdzenie " łe jaka szkoda że jutro sobota bo dniówki nie będzie" to chyba tylko w krajach gdzie lud zapi€rdala na czarno bo elyty maja wy]€bane na ludzi....patrz Polska lata 90-te na przykład... czyli nasi politycy z lewa na prawo z tym idiotą Korwinem na czele.... ale akurat on był za głupi żeby dojść do władzy choć poniekąd mawiają, ze jest idiotą specjalnie bo ma taki sposób na życie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-1 / 5

Tak, pan Korwin zdecydowanie powinien wypowiadać się na temat pracy itp. Niech jeszcze weźmie Bosaka, bo ten również jest znawcą tematu. Mądrości i doświadczenie tych panów nie może się zmarnować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TheAvatar322
-3 / 3

No i ma rację. Dostając dniówki bardziej docenia się swoją pracę i bierze się ją na poważnie, bo jak się coś schrzani, to może się jej nie dostać. Mając miesięczne wypłaty, nie widzi się tak owoców swojej pracy w postaci wypracowanych pieniędzy. Chodzi się, robi robotę przez ileś godzin, wraca się i tak przez cały miesiąc bez weekendów. Sam bym wolał przynajmniej tygodniówki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem