Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
116 125
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Obyczajowy
-2 / 4

Ciekawe w ile czasu upora się dobra ekipa saperska wraz z dobrym sprzętem by , że tak powiem "pokonać" wielkie i złe zęby smoka :)) wydaję mi się że taka amerykańska jednostka w dość szybkim tempie wyrwała by dwie jedynki smokowi :))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
+2 / 2

@Obyczajowy istnieją montowane do czołgów specjalistyczne lemiesze, które z łatwością zgarniają takie przeszkody. Same zęby smoka to żadne zabezpieczenie. Dopiero kombinacja takich przeszkód oraz min i stanowisk ogniowych daje realną zaporę przeciwczołgową.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
0 / 2

Przecież to najstarszy numer pod słońcem - trzeba ludowi wmówić, że istnieje śmiertelne zagrożenie (jeśli tylko urojone - tym lepiej) i stanąć na czele walki z nim. Nasze śmieszne płoty na granicach to działania tego samego typu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
-1 / 1

Widziałem program militarny US army gdzie rozwalali ogromne gwiazdki betonowe. Jeżeli wiadomo, że trafią na taką przeszkodę i mają to zrobić na szybko, to na każdą gwiazdkę przydzielonych jest 3 żołnierzy. Dwóch wierci dziury ręcznymi wkrętarko wiertarkami, a jeden wsadza materiały wybuchowe. W około 6minut nie było gwiazdek. Obstawiam, że takie "zęby" na max 30min i można jechać dalej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Asravaf
0 / 0

@krzychuKuran na sucho może i tak, ale pod ostrzałem to niewiem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem