Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
139 162
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar tomekbydgoszcz
+12 / 14

Dlaczego?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jezuita
+5 / 5

@tomekbydgoszcz bo taksówkarz odmówił mu przejazdu ze względu na przesadną szkaradność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomekbydgoszcz
+1 / 3

@Jezuita
Musi to być ciężki przypadek, ja tam za ładnego się nie uważam ale mi nigdy żaden taksówkarz kursu nie odmówił ze względu na moją urodę :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanuszTorun
+3 / 7

Czyli Autor demotywatora chciałby, żeby wszystkich taksówkarzy karać za przewinienie jednego, tak?
Przecież to jest czysty, nieskalany żadną logiczną myślą, debilizm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C C1VenomMX321
-2 / 2

@JanuszTorun @tomekbydgoszcz
Widzę, że tu sami swoi :D
Pozdro z Grudziądza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yohnell
-2 / 4

Ja raczej obstawiam klienta Bolca, no i autor został wybolcowany Niestety myli się kierowców apek z taksówkarzami. Jakie zdziwienie obecnie jest jak nie używam nawigacji do jazdy po mieście pytając tylko o adres.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar saz06
0 / 0

@yohnell O, nawet tu się trafiła wąsata złotówa z bólem du*y...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bazyl73
0 / 0

@yohnell
Jeden z tych co to na dzień dobry mówi "znam miasto jak własną kieszeń. pojedziemy tędy, bo krótszą trasą trafimy na korki" po czym robi trasę turystyczno-krajoznawczą? Od ponad 15 lat pracuję w jednym miejscu a jednak za każdym razem odpalam nawigację, bo gdy na trasie zdarzy się wypadek, to nawigacja pokieruje mnie optymalna trasą. Domyślam się, że twój taksówkarski łeb nie jest podpięty online do informacji o ruchu , w przeciwieństwie do nawigacji. Za to twoja ofiara nie widzi, że jedziesz okrężną droga jak nie masz włączonej nawigacji...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yohnell
0 / 0

@bazyl73 Misiu kolorowy, informacje o zatorach to nie to samo co wieloletnie doświadczenie kierowcy, który faktycznie ma w głowie mapę miasta a mówię o Szczecinie. Trasy turystyczne to robią dworcowi. Nigdy mi nie przeszło przez myśl jeżdżenie trasą turystyczną bo to jest bezsens. Choć przyznam że kilka razy zdarzył się taki zarzut. Po po udowodnieniu na nawce , że moja trasa była bez świateł, krótsza i szybsza nawet człowiek przepraszam nie usłyszy. Nawigacja nie zastąpi znajomości skrótów i bocznych uliczek gdy klient błaga żeby zdążyć na czas i płaci jak za prezydenta. Zaś mój komentarz tyczy demota, bo wiem jak bolce robią klientów w konia gdy ten ma podpiętą kartę. 6 zł bez ruszania się spod adresu wpada jak zrobi się anulację bo klient nie wyszedł. Normalnie do chyba 2 km za tą kwotę jeżdżą lub za 7 max.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem