Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
206 210
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
O Ochrety
+2 / 2

Ostatnio w pewnej państwowej placówce widziałam całą tablicę prac, z których każda była podpisana "dla najlpewszych rodziców na świecie". Moim zdaniem takie teksty powinny odejść do lamusa. Jeśli dziecko samo chce napisać takie słowa - ok. Ale nakazać dwadzieściorgu dzieci wykonanie takiej pracy, nie wiedząc dokładnie, jaką mają sytuację w domu i kogo każe się im nazwać najlepszym rodzicem na świecie? To co najmniej niedopatrzenie, chociaż pewnie po prostu ignorancja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+3 / 3

@Ochrety
Żona na toksycznych rodziców. Zaproponowałem jej przed laty, by nie organizować z nimi wesela. Po prostu zrobimy mniejsze, a opłacę jej gości (i swoich teściów, jeśli będzie chciała). Pozostawiłem jej ostateczną decyzje. Finalnie robiliśmy wesele z teściami, pt. "Trudne sprawy". Największą obrazą był dla nich brak piosenki wprowadzającej "Cudownych rodziców masz". Do tego brak podziękowań, itp. I oczywiście wiele innych "naszych zaniedbań".

Całe życie traktowali ją jak służbę i niechciane dziecko, ale przy rodzinie trzeba było się" pokazać". A tu zabrakło takiego detalu. Rysa na diamencie. I nic do nich nie trafiało. Raz - raz że na takie podziękowania trzeba zasłużyć, nie działa "nasz klient, nasz pan czy matkę i ojca ma się jednych". Dwa - to w naszym przypadku było niesmaczne. Jakieś przeszło 2 lata przed ślubem umarła moja mama. Świetnie tańczyłoby się zarówno mnie jak i mojemu tacie.

No, ale najlepsi rodzice na świecie byli oburzeni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Ella111111
+2 / 2

@Ochrety
Ciekawe czy w szkole do ktorej chodzil zmarly Kamilek (ofiara barbarzynstwa ojczyma z aprobatá matki) tez preferujá podpis pod pracami: "dla najlepszych rodziców na świecie"... :///
Nie dosc mamy propagandy rzádowej??? Jeszcze musimy narzucac mlodym co maja myslec niezaleznie od sytuacji w domu ???
Zenada!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 27 maja 2023 o 22:23