Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
240 248
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G Goretex
-5 / 13

Dla Mentzena polityka to po prostu biznes, podobnie jak jego Piątka, to po prostu wynik badań, jak można do partii przyciągnąć ludzi. Polityczne spotkania przy piwie pozwalają przy okazji rozpropagować jego własny piwny biznes .. a teraz okazuje się, że biznesowe spotkanie z nim w roli głównej, nie jest wcale polityczne.. niezły szpagat.

Szkoda Szymona Marciniaka który przez brak przenikliwości, źle rozumianą "poprawność", ale także przez odorek, jaki ciągnie się nie bez powodu za Konfederacją, może stracić możliwość sędziowania, szczególnie że jasno dał do zrozumienia jakie wartości popiera.

I tak jakoś się dziwnie stało, że na jednym niezbyt przewidującym sędzi, przez głupią decyzję UEFA wylansują się dwie przeciwności "Nigdy Więcej" i "Mentzen".

Aktualizacja:
Szymon Marciniak możliwości sędziowania finalnie nie stracił.. ale zamieszanie było całkiem spore.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 czerwca 2023 o 12:21

K kierkegaard
0 / 6

@Goretex
Ta cała sytuacja to jakaś paranoja. Daleko mi do konfederacji. Na tyle, że uważam, że byłoby lepiej jakby zniknęli. Ale...

Nigdy Więcej to takie same dzbany. Konfederacja działa legalnie (to czy zgodnie z rozumem i godniścią człowieka, to inna sprawa) więc dlaczego nie można pojawić się na wydarzeniu przez nich organizowanym?

Obie strony są antydemokratyczne. Tam jest zero miejsca na polemikę. Ultrasi. :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Goretex
0 / 0

@kierkegaard to może oddam głos samemu sędziemu, niech on się tłumaczy

"Po zastanowieniu i dalszym badaniu stało się jasne, że zostałem poważnie wprowadzony w błąd i całkowicie byłem nieświadomy prawdziwej natury i powiązań podmiotowych wydarzenia. Nie wiedziałem, że jest to związane z polskim ruchem skrajnie prawicowym. Gdybym był tego świadomy, kategorycznie odrzuciłbym zaproszenie" - napisał.

Za https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1063505/szymon-marciniak-wystosowal-oswiadczenie-potepiam-wszelkie-formy-nienawisci

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lector
0 / 4

Gdy ekstremiści nie mają pretekstu do narobienia dymu, to muszą go zmyślić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mariuszem
-3 / 3

Przecież Nigdy Więcej to zwykli naziści 21 wieku.
Nie da się ich traktować poważnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem