Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
610 633
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar samodzielny68
+8 / 8

Odwracanie uwagi level master to masz teraz: już drugą kadencję PAD robi wszystko , żeby nikt nie pamiętał jak fatalnym prezydentem był Lech Kaczyński.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 3

@GlobusPolski inaczej tęskni za czasami nie rozumiejąc, że gdybym wtedy inaczej rozwiązano sprawy wmawiając ludziom bajkę o bezkrwawej rewolucji w której komuniści na chwilę podzielili się władzą by potem ją przejąć i uwłaszczyć się na państwej kasie (niech sobie każdy sprawdzi gdzie zaczynał karierę już nieżyjący jeden z najbogatszych Polaków i zweryfikuje to z mitem, że sam doszedł do tego tylko ciężka pracą) PiS by nie istniał, a na pewno nie w tej formie jaką reprezentuje.
Ludzie nie rozumieją ciągu przyczynowo skutkowego, tego, że teraźniejszość jest konsekwencją historii.
Tak więc gdyby wtedy nie pozwolono by Kwasior mógł w ogóle startować... Często przeciwnicy obecnej władzy mówią o Czechach, warto przypomnieć, że tam np. komunistów zbanowano na 10 lat, po przemianach ustrojowych, zakazano im pracy na wysokich stanowiskach publicznych. Niemcy ujawnili akta bezpieki swoich obywateli i nikt nie grał teczkami, a tam gdzie tego nie zrobino to ...
@5g3g ważniejsze od wyjaśnienia tego czym był podest jest wyjaśnienie braku zrumienienia faktu, że to w jakiej sytuacji jest dany kraj wynika wprost z historii tego kraju. Szwajcaria nie jest na tym poziomie magicznie w wyniku przychylnych zbiegów okoliczności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 czerwca 2023 o 9:23

P Paszko_Rymbaba
+1 / 1

@Tibr
W Czechach komuniści również się pięknie uwłaszczyli zanim oddali władzę. Wśród polskich komuchówe to potrzebowali władzy akurat tylko tacy, którzy zaspali, bo byli za mało kumaci i nie zdążyli się zabezpieczyć, gdy był na to czas.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 1

@Paszko_Rymbaba oczywiście, że można rzucać przykładami (np. Babis) bo te powiązania są wszędzie, tylko u nas spora część ludzi nie chce tego dostrzegać wierząc w bezkrwawą rewolucje, wierząc, że stan wojenny nas obronił. Być może tak, ale wyglada to tak, że to czego nie zapłaciliśmy wtedy za "wolność" płacimy do dziś w ratach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
5 5g3g
+17 / 17

Jedna uwaga- Komorowski nie wszedł na krzesło w japońskim parlamencie. Wszedł na specjalny podest do fotografowania wstawiony specjalnie dla polskiej delegacji. Podest widać. Był też wystawiany dla innych delegacji. Sprawa była tysiąc razy wyjaśniana.
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N konto usunięte
+1 / 3

jak byś poczuł się niepotrzebny to pomyśl wtedy że niemcy też mają prezydenta

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A amwit
+5 / 5

Znam ludzi, którzy głosowali na Dudę, bo on właśnie miał być bardziej reprezentacyjny od takiego Komorowskiego.

Eh, łezka się w oku kręci ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ashera01
+6 / 6

@amwit ja pamiętam jak mój ojciec głosował na Dudę, bo Komorowski ma (między innymi) żonę Żydówkę. I ta mina bezcenna, gdy powiedziałam ojcu, że Duda też

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Paszko_Rymbaba
+1 / 1

Ku przestrodze: jeśli wierzysz, że Komorowski wlazł na krzesło w Japonii to znak, że dałeś już sobie wyprać mózg pisowską (albo inną) propagandą. Sprawa wyjaśniona jak naprawdę było wraz z dokumentacją zdjęciową - nie pozostawia wątpliwości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dak_Zibbon
+1 / 1

Jaruzelski pokazał, jaki nie powinien być prezydent
Kwaśniewski pokazał, jaki powinien być
Wałęsa pokazał, że każdy może być prezydentem
Duda udowodnił, że jednak nie każdy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pan_grajek92
-1 / 1

Tęsknisz za tym że też Cię robiono w konia i też były tematy zastępcze? Ktoś tu chyba zapomniał o jego związku z wsi i pro civili albo o tym jak chciał sprzedać lasy państwowe :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem