Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar bartoszewiczkrzysztof
+8 / 8

Podniesienie wysokości mandatów i likwidacja kursów pozwalających skasować punkty, kiedyś myślałem, że to dla bezpieczeństwa. Dzisiaj widzę(wracają płatne kursy reedukacyjne i kasowanie się punktów po roku), że jednak chodzi no to, żeby źródełko dochodów utrzymać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 19 sierpnia 2023 o 15:36

J Jacek83218
+3 / 3

@bartoszewiczkrzysztof

I nie wkurzać wyborców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
+5 / 5

@Jacek83218 Tak to też, przepraszam zapomniałem. ''Robią co mogą'': podniesiony limit zużycia EE, darmowe autostrady, tańszy węgiel w PGG, 800plus... Po wyborach będzie hiperinflacja, niezależnie kto wygra. Ale jak wygra obecna opozycja, to będzie niezła pożywka, dla PiS - dzielców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dejmien86
+1 / 1

Winni też sprawdzać stan trzeźwości przed i po zakończeniu tychże wykładów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+2 / 2

Po ośmiu godzinach słuchania tego peeerdolenia głupot w wykonaniu nie nadającego się na wykładowcę idioty to nie na plac trzeba iść ale do psychiatry.

Ta.Znam takiego pseudo wykładowcę który jest jeszcze pseudo nauczycielem w liceum...

Idiota i tu i tam...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pan_grajek92
+1 / 1

miały też wrócić punkty karne na 1 rok, pamiętajcie o tym przed wyborami :) próbuje się nas okradać na każdym kroku, brać z zaskoczenia szczególnie w nocy gdy ruch jest zerowy. Myślę że janosik pomaga i dzięki niemu kursy będą mniej potrzebne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RM1980
0 / 0

Ten ostatni punkt na placu to dlatego że na kursach ludzie podpisywali psychilogiwi obecność i i potem szli do domu w trakcie przerwy. W kwestii awaryjnego hamowania na placu to takie zadanie jest na egzaminach na motocykl i tu ciekawostka trzeba zahamować tak żeby nie załączyły się ABS bo nie każdy motocykl posiada. Idąc tym tokiem myślenia to powinniśmy egzamin robić zimą na letnich oponach bo nie każdy używa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem