Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Totalne upodlanie ludzi na AirShow w Radomiu

Organizator ustalił limit wnoszonej wody na 0,5 litra na osobę. Miała być ogólnodostępna na terenie pokazów. I rzeczywiście była. Widzicie na filmie ile trzeba było się na nią nastać. Efektem tego były liczne omdlenia, płacz dzieci i zdenerwowani ludzie, którzy nie dość, że nie mogli się napić w 30stopniowym upale to nawet umyć rąk po skorzystaniu z toalety. Dopiero ok. 18 wojsko i straż pożarna przyjechała beczkowozami i zapewniła ludziom wodę, bo ktoś poszedł po rozum do głowy, że jeden hydrant na 50 tysięcy ludzi to trochę za mało

www.demotywatory.pl
+
309 311
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar BrickOfTheWall
+21 / 21

@Olka1245
Był limit wnoszonej wody - max 0.5 na głowę - nadwyżki były konfiskowane przy wejściu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O konto usunięte
+4 / 20

@BrickOfTheWall Czemu byly konfiskowane? :O To przeciez woda, prawo czlowieka, a nie piwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obiektywny1
+1 / 9

@Olka1245 Ochrona przed terroryzmem. To teren lotniska, więc się boją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Svold
+12 / 14

@Obiektywny1
Że im terroryści lotnisko zatopią?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obiektywny1
+2 / 4

@Svold Hehe, chyba tak. Albo, że ich nie upilnują i któryś podłoży coś w samolocie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BrickOfTheWall
+1 / 7

@Svold
I każdemu będziesz robić testy chemiczne? Czy w plecaku w tych dwóch 2l butlach jest woda czy np. nitrogliceryna (wizualnie nie do odróżnienia)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A abaddon81
-1 / 3

@Olka1245 A ja chce być. Naucz sie k.. czytać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
+4 / 4

@Olka1245 Chyba nie bywasz na festynach za bardzo. Każą otwierać plecaki, zaglądają i jak jest niedozwolony przedmiot, to trzeba odłożyć.
Oczywistym jest, że ludzie, którzy przyszli na pokaz, za który zapłacili, chcą na nim być i z powodu małej butelki wody nie zrezygnują. Przecież wchodząc, nie wiedzieli, że będzie tak mało punktów z wodą.
Nie wiem jak zasady, zwykle z takiej imprezy można wyjść na chwile i wrócić. Więc ja bym chyba po prostu wychodziła po wodę.
Z drugiej strony, człowiek tez nie wie, że zasłabnie. Wszystko wydaje się ok i nagle w krótkim czasie może się źle poczuć.
Organizatorzy źle to zrobili i tylko ich wina, a nie ludzi, którzy tam przyszli.
Tak więc parafrazując ciebie "Nie chce być wredna, ale... zabrakło ci wiedzy/doświadczenia, więc nie powinnaś oceniać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar yarpen86
+4 / 6

@VaniaVirgo Wychodzić oczywiście można było, ale wrócić na tym samym bilecie już nie... tak, że plan z wycieczka po wodę odpada. Ja wyszedłem gdy zaczęło robić się nieprzyjemnie, cześć pokazów obejrzałem z zewnątrz... na kolejny Show nie wrócę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
+1 / 1

@yarpen86 heh masakra, zwykle dają pieczątke, taśmę na rękę lub można pokazać bilet i spokojnie wrócić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Czubbajka
+1 / 1

@BrickOfTheWall Testy chemiczne? Wystarczy kazać się napić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
0 / 0

@Czubbajka Nitroglicerynę można pić, tylko trochę strach pierdnąć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T trinity28
+32 / 34

Potwierdzam. Byłam, doświadczyłam. Wśród osób, z którymi tam byłam panowała opinia, że na Air Show MIAŁ ZAROBIĆ browar TYSKIE i RedBull. Tyskie 0,4 kosztowało 15zł. Do tego OBOWIĄZKOWY KUBEK za 15zł. Namiot z lodówkami RedBulla - oblegany. Kolejki do stoisk z lemoniadą i wszelkimi innymi napojami wkrótce wyczerpały te napoje. Do momentu, jak wychodziliśmy - oprócz tego piwska została tylko kawa.

I teraz na deser: Najgorszy widok airshowu? Facet pompujący sobie wodę do buteleczki 0,5 z umywalki w toi-toi'u, gdzie wisiał napis, że woda nie nadaje się do picia. Chyba do śmierci nie zapomnę tego widoku.

Ktoś powinien za to beknąć, bo zepsuło nam to całą imprezę a samoloty i lotnicy - genialni!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mr_Winsor
+2 / 2

@trinity28
Widziałaś tylko jedną osobę która pompowała wodę z umywalki w toi toiu do butelki?
Ja widziałem tłumy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 27 sierpnia 2023 o 22:13

S SkubiBox
-2 / 4

@trinity28 To polecam następnym razem nie przychodzić na takie imprezy, wiem, że kusi, ale kiedy odczują to po kieszeniach to może coś dotrze. Ogólnie uważam, że korporacjonizm to najgorsze bydło i kapitalizm również się nie sprawdził, prywaciarze wielkie państwo "dzielą się" z pracownikiem pieniędzmi a nie płacą za pracę, natomiast korporacje postępują w taki sposób. Niedaleko szukać, Nestle zamyka dostęp do nielicznych źródeł wody pitnej w Afryce, żeby móc sprzedawać swoją butelkowaną. Korporacje powinny zostać zdelegalizowane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O konto usunięte
+2 / 4

@SkubiBox Ja tak napisalam, ale dostalam tyle minusow, ze usunieto mi komentarz. Nie chodźcie na imprezy na ktorych lamane sa prawa czlowieka!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SkubiBox
0 / 2

@Olka1245 Dokładnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Ricochet69
+17 / 17

Czy ktoś mógłby w jakiś logiczny sposób wytłumaczyć, z czego wynikał limit wnoszonej ilości wody? Czyżby bali się, że ktoś nieco większą butelką mógłby strącić jakiś nisko przelatujący samolot lub helikopter ;-) ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamIM
+22 / 22

@Ricochet69
bo w tym kraju niestety na prawie każdej imprezie jakiś nie nachalnie inteligentny typ ustala limit napojów jaki możesz wnieść. przeważnie jest to 0,5l i czasami jeszcze zabierają ci nakrętkę z butelki. robią to po to aby firma, z którą podpisali kontrakt na dostawę napojów, mogła cię oskubać z kasy w max. sposób. wtedy ustalają sobie ceny napojów z kosmosu a ty dodatkowo nie masz prawa wyjść z terenu imprezy i skoczyć do najbliższej żabki aby kupić coś do picia. nie ma tu żadnego uzasadnienia sprawami bezpieczeństwa. tu jedynie chodzi o kasę, którą z ciebie chcą zedrzeć. no i spróbuj wytrzymać cały dzień w upale 30st. z 0,5l wody :( :( :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Ricochet69
+9 / 9

@adamIM Dzięki za wytłumaczenie. Komentarz @trinity28 w zasadzie potwierdza wszystko co napisałeś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+3 / 5

@adamIM "nie ma tu żadnego uzasadnienia sprawami bezpieczeństwa"
Na papierku jest...
Ludzie oczekują tego poczucia bezpieczeństwa i nawet sami domagają się większości tych bzdur. Nic dziwnego, że ktoś później wykorzystuje taki system...
Jedynym rozwiązaniem, jest nie tworzenie idiotycznych systemów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elterchet
+7 / 9

w tym wypadku prokuratura powinna podejrzewać celowość

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I iposek
0 / 4

@Elterchet ale celowość jakiego czynu zabronionego?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WitekPK
+4 / 4

@Elterchet prokuratura raczej się tym nie zajmie, bo głównymi organizatorami jest Ministerstwo Obrony Narodowej i Agencja Mienia Wojskowego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elterchet
+3 / 3

@iposek celowość sprowadzenia zagrożenia dla życia i zdrowia, celem odniesienia korzyści finansowych. A poszedł bym dalej i uznał, że to była próba masowego morderstwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Elandiel1
+5 / 5

Jak ludzie się na to godzą to tak mają. Ja w takiej kolejce bym nie stał, wyszedłbym z terenu tej imprezy i znalazł ciekawszą formę spędzania czasu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 sierpnia 2023 o 15:12

A Archangelus_Raphael
-1 / 13

No nie do końca to prawda. Ja osobiście wniosłem ponad litr napoju i ochroniarze przy wejściu nie protestowali. Woda do mycia rak była przy Toy Toyach. Faktem jest to, że było mało wody do picia. Wodociągi Radomskie wystawiły wprawdzie dwa stanowiska ale były do nich dłuuuugie kolejki. Zresztą kolejki to były do wszystkiego. Bardziej mi się nie podobało to, ze nie było informacji o darmowych parkingach dla przyjezdnych. Ci co przyjechali z daleka padali ofiarą cwanych Radomiaków cop brali po 30 zł za postawienie samochodu na swoim podwórku niedaleko lotniska. A i jeszcze jedno. Podobno kursy autobusowe na lotnisko były za darmo a i tak radomskie MPK wystawiło samochód z biletami pod przystankiem....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krzychu774
+7 / 7

Tak. Byłem w sobotę. organizator nie spodziewał się tylu osób to na pewno. Było nas 4 osoby wiec 2 litry wody. po godzinie stania na bramkach wejście B od Lotniczej. zanim dotarliśmy na "show" po wodzie nie było śladu. nigdzie punktu medycznego. nie mam możliwości kupienia wody chyba że gdzieś w gigantycznej kolejce. po piwo to samo a dzieciakom nie dam przecież. od żołnieży dowiedzieliśmy się że jest punkt ujęcia wody. żona stała w kolejce 1,5 godziny. żeby nalaż w te 0,5l butelki a ja w tym czasie robiłem dzieciom za cień. ludzie się rzucili do toi toi do mycia rąk żeby przemywać twarze ja zmoczyłem koszuklę w tej wodzie i założyłem sobie na głowę bo nie szło wytrzymać dopiero jak zobaczyłem chłopaka jak napełnia tą wodą butelkę i jakiej ta woda jest jakości to zdjąłęm szmatę z głowy. Masakra. dopiero około 15 strażacy pomogli w napełnianiu butelek z HYDRANTU. ok 18 skończyło się piwo. gratulacje dla organizatora. Piloci 1 Klasa. Największym altruistą na Air Show '23 jest firma Toi Toi bo dzięki niej wiele osób nie dostało udaru słonecznego w tym ja. Jeszcze tylko żebym nie widział jakości tej wody...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C C1VenomMX321
+5 / 5

Radom - i wszystko jasne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pan_grajek92
-3 / 11

Dziwię się ludziom, nie mają szacunku do siebie skoro tam przebywali przy tak słabej organizacji. Gdyby mi w upalny dzień ktoś zabronił zadbać o mój organizm to bym tam nawet nie wszedł. Siłą ich tam ktoś trzymał że nie opuścili imprezy? To nie bydło w zagrodzie że ktoś zabroni wyjść gdy warunki są nieludzkie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BazyliT1000
+9 / 9

Przyjechałem z rodziną z Wrocławia przeszukanie plecaków i zgoda na wniesienie max 0,5 l wody upał niemiłosierny poszedłem po lody 6 gałek za 60 stałem w kolejce 45 minut obok mnie kolejki po wodę napoje czas ludzie stali po godzinie. Butelka wody 0,5 po 6 zł i facet który ją kupił musiał wziąć to od razy 9-cio pak po 6 bo inaczej nie chciano jemu sprzedać. Przede mną siedziała rodzina z Bydgoszczy Pan przyniósł po staniu w kolejce godziny 2x5L Saguaro po 30 zł za 5L. Żenada takiego dziadostwa nie widziałem nigdy a nie są to moje pierwsze pokazy w Radomiu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H humman
+8 / 8

Słynna chytra baba/organizator z Radomia ciągle aktualna

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V veraclixuk
0 / 2

Dobra dobra. Woda ponad stan zostala skonfiskowana. Jakieś pokwitowanie ktos dostał? Jakim prawem woda zostala skonfiskowana? Czy ta impreze nie organizowal sasin z rodzinka? Tudzież inne przyglupy? Ceny? Kosmos. Ale czego sie spodziewac po takiej imprezie. Regulamin? Coś widac ze baaaardzo niezgidny z prawem. Wniszenie wlasnego alkoholu rozumiem ale woda??????? I wazne pytanie: czemu znowubradom dal doopooy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kowall78
0 / 2

Dramat - też tam byłem i ... nigdy więcej. Niech to PiSowskie państwo nic nie organizuje na własną rękę. Nie mają pojęcia o organizacjach imprez masowych - albo śmigłowiec tnie liny albo nie dają wody na imprezie gdzie jest 50tys osób. czekałem na piwo 1 godzinę a syn po hamburgera 2,5 godziny. Dramat dno i 3metry mułu. niech lepiej polatają nad granicą to może nic im nie wleci z Białorusi. Wcale bym się nie zdziwił że organizacją zajmował się Sasin...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mr_Winsor
+3 / 3

Najlepiej to miały ViPy-czyli sami wiemy kto.
Ogromny, klimatyzowany namiot, pełno ochrony, wodę i catering.
A to, że ludzie nie mają czego pić w ponad 30 stopniach?
Kogo to obchodzi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nidwer
+2 / 2

chytra baba z Radomia to jednak nie Legenda...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SkubiBox
0 / 2

Pytanie kto za to odpowie? wedle ustaleń międzynarodowych, uniemożliwianie ludziom dostępu do wody pitnej jest traktowane jako zbrodnia przeciwko ludzkości i karane najmniej dożywociem aż po karę śmierci. Pytanie tylko, czy burżujów spotka za to kara, czy jak zwykle ujdzie im na sucho? Może lud powinien zrobić to samo co w czasie Rewolucji Francuskiej albo Październikowej? Jaśnie Panów pod sufity?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MikeRagnos
+3 / 5

To skandal, ale czego się ludzie spodziewali po imprezie tak gorąco reklamowanej przez propagandowe media? Cały dzień w radiu o tym trąbili. Reklama w TVPis lub polskim radiu to najlepsza antyreklama każdego wydarzenia lub pisowskiej inwestycji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M maciejka64
+4 / 6

A w tym wszystkim najsmieszniejsze jest to że Air Show nie był pierwszym . Wcześniej też były tysiące ludzi , i nie było problemu . Problemem był organizator . Pisiory naprawdę potrawią zepsuć nawet kamień .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem