Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G Goretex
+16 / 28

Wiele osób pewnie myśli, że Konfederację tworzy Mentzen z Bosakiem i że program Konfederacji to jedynie populistyczne obietnice obniżenia podatków.

O ile z "pomysłami ekonomicznymi" można jeszcze jakoś dyskutować, co zresztą ostatnio świetnie robił w kilku programach Petru, to już Braunem i Godek raczej się nie da.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+6 / 20

@sarenka1984 Emm, tak tylko wkleję ci co Godek napisała, abyś wiedziała, że im wcale o transparentność nie chodzi:

"Wygląda na to, że w dokumentach zespołu ds mordowania dzieci szykuje się szeroki wachlarz możliwości aborcji.

Bo są chronione lepiej niż niejedna tajemnica państwowa.

Zostaliśmy siłą usunięci z @MZ_GOV_PL
z wielokrotnym złamaniem prawa przez policjantów w trakcie interwencji poselskiej.

Zespół ds mordowania dzieci został odwołany, ale zbierze się lada chwila i wyda swoje mordercze wytyczne. Krew popłynie strumieniami, a maleńkie ciałka zabitych dzieci będą masowo lądować w koszach na szpitalne odpady.

Straszne.

A 15 października politycy poproszą o Państwa głosy, może coś napomknął o Janie Pawle II lub coś w tym rodzaju...?"


Przy tym krew popłynie strumieniami aż parsknąłem...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Goretex
+6 / 14

@sarenka1984 "wszelkie posiedzenia dotyczące zmian w ustawach, wszelkie głosowania w sejmie i senacie oraz wszystko co dotyczy obywateli, powinno zostać podane do publicznej wiadomości "

Przecież to jest jawne, a procedura wprowadzania zmian w ustawach zakłada także też czytania, głosowania, konsultacje. I każdy "szary człowiek" może się z tym zapoznać.

"O ile Pana Brauna szanuję za spokój i kulturę wypowiedzi"
Mówisz może o tej wypowiedzi, gdzie w ciągu 2 minut przeszedł od "Szczęść Boże" do "będziesz pan wisiał" ? Może i jest spokojny w swoich wypowiedziach, ale taki spokój cechuje raczej psychopatów niż kulturalnych ludzi.

https://www.youtube.com/watch?v=EjmKOQTESpY

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pibi80
+10 / 10

@sarenka1984 szanujesz psychopatę za spokój i kulturę wypowiedzi? No to za bardzo się nie wgryzłaś w przekaz. Ten człowiek manipuluje na każdym kroku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xerk
+11 / 11

@sarenka1984 Widać nie spotkałaś Brauna osobiście, ciężko znaleść większego chama i furiata, on tylko publicznie zakłada tą maskę. Dodatkowo to człowiek któremu się marzy powrót monarchii, a siebie postrzega jako szlachte.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+7 / 7

@sarenka1984
Spokój i kulturę? Jakie to ma znaczenie?
Można miło i sympatycznie wykonać nawet karę śmierci. Możesz powiedzieć skazańcowi z uśmiechem na twarzy "mój szanowny Panie, zaraz twa głowa zostanie ścięta, życzę miłego dnia i pozdrawiam". Gościu jest przepełniony nienawiścią, karał by śmiercią za wszystko co nie katolickie, ale spoko, ważne, że ma miły ton głosu i uśmiech na twarzy. Pol Pot też miał bardzo łagodne oblicze, no może wymordował połowę populacji Kambodży, ale przynajmniej był robił miłe wrażenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sarenka1984
+3 / 7

@LowcaKomedii nie powiedziałam, że ich popieram, wręcz uważam, że w tym temacie zawartym w democie, mają n...bane we łbach. Godek męczy się z chorym dzieckiem i chce, żeby inne kobiety miały tak samo albo gorzej. Generalnie nie lubię jej za poglądy i wypowiedzi i uważam, że nie powinna być w życiu publicznym. Skoro ma chore dziecko i tak bardzo otuje, aby dzieci z głebokimi niepełnosprawnościami się rodziły, to swoim synem powinna zajmować się na pełen etat, a nie zlecać tego innym osobom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sarenka1984
-5 / 5

@Goretex przyznaję, że to "szczęść Boże" bardzo mnie irytuje, i tak podoba mi się spokój z jakim się wypowiada, a nie to co wypowiada, a to jest różnica.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sarenka1984
-3 / 3

@pibi80 spokój, kultura i opanowanie, nie przekaz, nie treści. Owszem może i psychopata, ale w sejmie psychopatów jest wielu, tylko mniej kilturalnych. Mało kto normalny idzie do polityki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sarenka1984
-3 / 3

@Xerk nie spotkałam i nie zamierzam spotykać, nie popieram ani słów ani czynów tego pana, wypowiedziałam się na temat tego co zdarzyło mi się obejerzeć. A na spotkania z jakimkolwiek politykiem byłoby mi szkoda czasu, bo każdy gra byleby dostać się do koryta i albo wprowadzać swoje wymysły, ale nażreć się jak najwięcej z koryta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sarenka1984
-3 / 3

@Kunta_Kinte szanuję za spokój i kulturę, nie za poglądy i treści wypowiedzi. Już w komentarzu napisałam, że ich nie popieram, ale słuchanie wypowiedzi krzykaczy, a słuchanie spokojnego tonu jest różnicą. Przy czym nie puszczam sobie specjalnie Brauna, bo lubię go słuchać, w sumie żadnego poltyka nie puściłabym żeby go posłuchać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lameria
+2 / 2

@sarenka1984 Czyli szanowałabyś Hitlera za to że ładne obrazki malował?
Taki typowy podręcznikowy przykład z Hitlerem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
+14 / 16

Szkoda, że Ich nie spałowali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ashera01
+12 / 14

Chronić płody, na te urodzone mieć wywalone. Choćby ukrywając jak się telefon zaufania dla dzieci, opodatkowując zbiórki charytatywne i trzymać gębę na kłodkę w sprawie przemocy domowej wobec dzieci

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pacio6
+4 / 4

To jest straszne, że ktoś o tak zaburzonej osobowości jest posłem. I nie, nie mówię o tej jednej akcji, a o całokształcie twórczości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P panna_zuzanna_i_wanna
+8 / 8

@donaldregan A co to za różnica, czy "aborcja" czy "zakończenie ciąży"? Istotne, żeby w XXI wieku korzystać z dobrodziejstw medycyny, jakimi są badania prenatalne, wykrywać aberracje genetyczne i nie zmuszać nikogo do rodzenia upośledzonych płodów. Dlaczego ktoś ma rodzić, a potem ryć sobie psyche patrząc, jak jego ciężko upośledzone dziecko umiera? Albo przez 20 lat opiekować się SAMEMU ciężko chorym dzieckiem, marnując swoją młodość, a często też płodność, bo jak się trafiło jedno upośledzone, to są tacy, którzy nie chcą ryzykować i więcej dzieci nie mają. Oczywiście nie otrzymując absolutnie żadnej pomocy od państwa, ponieważ nasze władze, dzieci już urodzone, mają tam, gdzie zazwyczaj światło słoneczne nie dochodzi. Czyli taka parka 30-latków rodzi chore dziecko i jak to dalej wygląda? On haruje jak dziki osioł, żeby mieli co jeść, nigdy nie zarobi wystarczająco, żeby starczyło na leki i rehabilitacje, a ona przez całe życie opiekuje się dzieckiem, które nigdy nie dorośnie. Jeździ z nim po szpitalach, karmi, kąpie itp. Oboje płaczą i zastanawiają się "Dlaczego akurat oni?", "Co jest z nimi nie tak?", "Co by było gdyby...?". I po co? Kto w tej historii zyskuje? Że niby to dziecko? Szczęśliwie ocalone przed tą okrutną aborcją? Naprawdę zupełnie na poważnie zastanawiam się, co proliferzy mają w głowach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P panna_zuzanna_i_wanna
+4 / 4

@donaldregan Zakładam, żeś facet. U Was niestety krucho z empatią, chyba kwestie ewolucji, nie wiem. Wiem natomiast, że w sytuacji pojawienia się upośledzonego dziecka, prawdopodobieństwo, że dacie dyla jest wielokrotnie wyższe, niż że zrobi to kobieta. Ale do komentowania, jak to aborcja uszkodzonych płodów jest zła i że kobieta powinna zamknąć ryj i z dumą znosić swoją rolę matki Polki cierpiętnicy męczennicy pobłogosławionej przez Boga i teletubisie, bo inaczej to Hur dur eugenika!, to zawsze jesteście chętni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D donaldregan
-5 / 5

@panna_zuzanna_i_wanna No krucho, krucho, bo huk mnie obchodzi co tam sobie wycinasz. Naprawdę, wytnij sobie wszystko byle byś to robiła nie licząc na cudze pochwały, za swoje pieniądze. Sama aborcja jest złem, żadne gadanie tego nie zmieni. Jestem przeciwny jej na życzenie. kiedy dziecko jest po prostu wpadką, nieodpowiedzialnością rodziców i kiedy przede wszystkim dotyczy zdrowego, ale niechcianego dziecka. To jest moje zdanie.
Ty od razu zakładasz najgorszy wariant, że pochodzi z gwałtu sowieckiego żołnierza, że badania prenatalne wykazały najgorsze, wiesz, że matka dziecka ma za mały metraż, niewystarczające środki do utrzymania, a przede wszystkim, że jest w 50-letnim cyklu rozwoju osobistego kariery. Co chcesz mi udowodnić? Do czego przekonać? Że kobiety mają takie trudne życie? Że są takie biedne, słabe psychiczne, tłumione przez mężczyzn. Kościół i ich własne polskie Gilead. Muszą godzić się na rolę inkubatorów? Czy to miała być następna odpowiedź do mnie, czy może zanucisz "It's the Hard-Knock Life". Spróbuj zostać mężczyzną na jeden dzień. Ciekawe czy byłabyś takim supermenem z piosenki Kayah.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P panna_zuzanna_i_wanna
+1 / 1

@donaldregan W domu wszyscy zdrowi? Czy ty po prostu odpisujesz komuś innemu? Ja piszę wyraźnie o upośledzonych płodach, które nie rokują, same się męczą i jeszcze są przyczyną zmarnowanego życia dwójki młodych ludzi, którzy mogliby usunąć ciążę i za rok urodzić zdrowe, szczęśliwe dziecko, którego życie byłyby czymś więcej niż żałosną, bolesną i bezsensowną egzystencją bez szans na poprawę, a które, zgodnie z obowiązującym w tym katotalibanie prawem, rodzić trzeba, a ty mi wyskakujesz z argumentem aborcji, "bo mamy mały metraż". Czy warunkiem zostania proliferem jest nieumiejętność czytania oraz uporczywe wciskanie w usta rozmówcy słów, których nie wypowiedział, a które pasują do waszej narracji, a potem odpisywanie mu z wielkim zaangażowaniem? Czy tego się uczycie później? Bo za każdym razem jak pojawia się temat aborcji chorych, upośledzonych, nie rokujących płodów, to wy zawsze wyskakujecie z tym samym. "Aborcja bo mały metraż", "Aborcja bo chcą się puszczać i nie ponosić konsekwencji, szmaty jedne!", "Aborcja bo karierę chcą robić!". I jeszcze pisać jak upośledzony, że "ja zakładam najgorsze". No tak bo przecież chore dzieci się nie rodzą, to jest jakiś wymysł lewaków. I ciąż z gwałtów też nie ma. Kościół katolicki utrzymywał kiedyś, że jak baba zaszła, to musiało jej się podobać. No czyli z gwałtu się nie da, problem rozwiązany. Więc jedyna sytuacja, gdy baby chcą aborcji to dlatego, że się puściły, a chcą dalej robić karierę i mają mały metraż, więc trzeba się wyskrobać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D donaldregan
-4 / 4

@panna_zuzanna_i_wanna Sama się ładujesz do wątku i pytasz czy wszyscy zdrowi? Zagrałem w Twoją grę na skrajności. Zauważ, że to ty wprowadziłaś własną narrację o złym kościele, mężczyznach jako nieodpowiedzialnych lub harujących osłach, tradycji, to twoje słowa dotyczą kobiet jak szmat i bab. Obrażasz proliferów, jakby to oni zabijali. Pytasz mnie czy ja jestem zdrowy, a siebie zapytałaś?
Brakuje mi tylko reductio ad hitlerum. Zatem to ja zapytam dlaczego jeden malarz z wąsikiem wprowadził w 1943 roku aborcję na terenie Polski. Lewacki idol. Rozmowa z botem ChatGPT jest bardziej atrakcyjna

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P panna_zuzanna_i_wanna
+1 / 1

@donaldregan Upośledzone płody to skrajność, więc zakażmy aborcji upośledzonych płodów? Kompletnie nie rozumiem tej logiki lub raczej jej braku. Tak samo nie rozumiem co mają argumenty o małym metrażu czy karierze wspólnego z upośledzonymi płodami. Bo piszesz tak bardzo nie na temat, że nie wiem czy troll czy po prostu niezdrów. No ale w sumie nie chcę więcej twoich wyjaśnień, bo usłyszę jedynie kolejny stek bzdur o Sowietach, Hitlerze i jakichś innych pierdach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D donaldregan
-3 / 3

@panna_zuzanna_i_wanna Wkładasz mi w usta to co nie napisałem. nadajesz na kompletnie innych falach, sama sobie odpowiadasz.. Zostań z tęczowym bogiem,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kraken11
+6 / 6

Całe szczęście, że Godek i Braun nie kryją się ze swoimi odchyleniami. Społeczeństwo nie lubi skrajności, więc i tak większośc Polaków nie będzie na nich głosowała.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dak_Zibbon
+2 / 2

@kraken11
Problem polega na tym, że dobry wynik innych posłów Konfederacji może ich wciągnąć do sejmu. Ta sama sytuacja dotyczy wszystkich partii

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kraken11
+1 / 1

@Dak_Zibbon Że wejdą do sejmu to i tak jest wielce prawdopodobne. Natomiast taka partia jak Konfederacja dzięki takim politykom jak Braun nigdy nie wygra wyborów. Zagrożeniem jest jednak koalicja np. z PiS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V veraclixuk
0 / 2

Godek... Godek... To nie ta co spędziła 7 lat w Tworkach?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A ad33
+2 / 4

To ten szmaciarz co ma zdjęcia z ruskim szpiegiem z przyjacielskiej wizyty jaką mu złożył w Moskwie już po jego wydaleniu z Polski? Z partii założonej przez faceta, który powiedział, że w wojnie Polski z Rosją wziąłby stronę Rosji? Razem z babą, która skutecznie sieje ferment w całej Polsce? Trzeba być naprawdę tępym dzbanem, żeby głosować na takich ludzi. Spośród wszystkich tępych fanatyków różnych partii politycznych to fanatycy konfederacji są najgłupsi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamIM
+3 / 3

Brauna chroni immunitet ale te babę trzeba było potraktować jak kobiety na strajku kobiet. może wpier..l pałą by pomógł. nie wiem czy ma jeszcze jakieś szare komórki ale jeśli spier..ły w okolice d...y to pałą dałoby się je przegonić w górę :) :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PeterGabriel44
+1 / 1

Będziecie fanatyczne gnidy siedzieć!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem