Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
614 632
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S sw3
-1 / 11

Czyli główny przekaz kampanijny opozycji na Demotywatorach to będą teraz wulgarne hasła (gwiazdkowane lub cyferkowane) i ewentualnie uszkodzenia plakatów konkurentów?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 01jarecki
+3 / 7

@sw3 * Widać opozycja wreszcie po 8 latach się nauczyła, że z pisem można wygrać tylko ich sposobem, chamstwem, kłamstwem i prostactwem, masz z tym problem?...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
+2 / 8

@01jarecki
Czyli twoim zdaniem, jedynym sposobem na faszystów i bolszewików było masowe mordowanie ludności cywilnej, tak jak oni to robili? Dziwne standardy proponujesz.

Do części społeczeństwa dociera przekaz intelektualny, natomiast do innych trafiają wyłącznie wulgaryzmy i prostactwo. Różni przedstawiciele opozycji stosują różne metody, zależnie przede wszystkim od środowiska do którego w danym miejscu kierują swoje przesłanie. Taka strategia jest zrozumiała.
Mnie natomiast martwi, że w całej tej kampanii tak mało jest przekazu merytorycznego. Nie widać spójnych programów, jak naprawić błędy poprzedników, są emocje i zagrywki pod aktualna publikę. Czuje się jakbym oglądał jakiś show, w którym laska promuje siebie "Wybierz mnie, bo mam fajne cy cki". Ale w ten sposób raczej nie przeciągną niezdecydowanych na swoją stronę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 01jarecki
0 / 4

@Rydzykant Kolego, gdybyś nie zuważył w tym konkretnym przypadku odniosłem się do pisu, a nie do faszystów czy bolszewików, chociaż analogii jest wiele. Pozdr

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
+1 / 5

@01jarecki
Gdybym był złośliwy, zapytałbym czy dużą różnicę widzisz ;)

Jednak zapytam inaczej. Czy należy zniżać się do poziomu przeciwnika? Gdy idąc ulicą nie pozwolisz Cygance aby ci powróżyła i ona zacznie cie wyzywać, to ty też się zatrzymasz i zaczniesz ją wyzywać? Gdy ktoś podłoży kupę na twojej wycieraczce, ty podłożysz kupy na wycieraczkach wszystkich sąsiadów, bo być może to któryś z nich? To raczej dość kiepska strategia.

Jak to ładnie powiedział Mark Twain
"Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem..."
Niestety z PiSem musimy dyskutować, bo spora część społeczeństwa uważa że tylko oni mają rację. Jednak czy zawsze w tej dyskusji należy "robić chlew"? Oni mają w tym spore doświadczenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 01jarecki
-1 / 3

@Rydzykant No niczego odkrywczego nie napisałeś, powtórzę tylko, przez 8 lat opozycja była grzeczna i raczej nie akceptowała takiej retoryki, tyle, że do niedawna niewielu wierzyło, że pisowski bełkot, populizm i chamstwo kupi ponad 30% Polaków! Dlatego dzisiaj opozycja musi i powinna posługiwać się metodami, które narzuca im zchamiały pis, i nie oglądać się już na "savoir-vivre" ratować Polskę!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 września 2023 o 14:15

R Rydzykant
+2 / 6

@01jarecki
Faktycznie niczego nie zrozumiałeś. Skoro twoim zdaniem ZAMIAST szukać merytorycznego przekazu, sensownego programu naprawy tego co PiS spartolił, zachwycasz się "równaniem w dół", do dalsza dyskusja mija się z celem. Przy takim podejściu nigdy nie będzie lepiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 01jarecki
-1 / 3

@Rydzykant Czego ty chcesz szukać? 8 lat ci nie pokazało, że "merytoryka", "współpraca" to słowa obce tej władzy? Niczym się nie zachwycam, a wręcz przeciwnie, mówię tylko o tym, że dzisiaj nie ma już czasu na konwenanse! Czego nie rozumiesz? Faktycznie szkoda czasu na tą dyskusję, Pozdr.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lestar
-1 / 1

Co to jest Funduszu Solidarnościowego??? Dlaczego z moich składek finansowane są 13,14 tki??? Jak tu k... nie klnąc!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E envato
0 / 0

panu już podziękujemy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem