Komentarze

Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Cammax
+4 / 6

Szczerze, myślałam, że będzie trudniej. Nie uważam, że Włosi słabo zagrali, ale obstawiałam bardziej wynik typu 3:2 dla nas i "ma zawale, albo wcale". Włosi to jednak mistrzowie świata, no i grali u siebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seybr
0 / 0

@Cammax Gdy w trzecim secie Włosi wygrali, to mogłoby być różnie. Ale popełnili kilka błędów i przez to przegrali. Polacy w trzecim secie mieli problemy z ich blokiem. Wygrali i to jest najważniejsze.

+1 / 1

@seybr dokładnie. Największy stres miałam właśnie przy trzecim secie. O ile pierwsze 2 sety miały w miarę spokojny przebieg, to już przy trzecim można było mieć obawy. Zwłaszcza, że wcale niewiadomo, czy podnieśli byśmy się od razu, czy jednak byłby tie-break. A w tie-breaku wystarczy chwila nieuwagi i już można mieć stratę kilku punktów,a tu trudno to odrobić, bo i czasu mało.
Ważne, że wygraliśmy. Chcę, żebyśmy tak przy innych sportach mogli czuć niedosyt np. dlatego, że za mało kogoś rozwaliliśmy, że mamy srebro itd.

Po meczu z Danią też miałam obawy, co będzie jak trafimy na mocniejszych. Bo dość dużo wtedy punktów straciliśmy jak na tak słabego rywala.

-1 / 1

Przecież to jedyna słuszna wersja śpiewana przez naczelnika... Choć śpiewana to za dużo powiedziane.

R rademenes_82
+15 / 15

Daj Boże, żeby nasze piłkarskie miernoty przez następne 50 lat osiągnęły 10% tego, co nasi Siatkarze osiągnęli tylko w tym roku. Serdeczne gratulacje Panowie, jesteście wielcy ;)

avatar bartoszewiczkrzysztof
+1 / 3

Brawo panowie (h5)
PS: Bartosz Zmarzlik został wykluczony z zawodów w Vojens (w kwalifikacjach wziął udział w kevlarze, w którym nie było logotypów dedykowanych mistrzostwom świata)i nie przypieczętował dzisiaj czwartego tytułu mistrza świata. Mam nadzieję, że dzięki temu będę mógł cieszyć się na żywo, w Toruniu, z czwartego ''majstra''.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 września 2023 o 10:11

+2 / 2

@Dawid_Katol Musiałbyś żyć ze 300 lat.

0 / 0

@rademenes_82 albo cofnąć się w czasie do lat 70tych. Ewentualnie zmienić kraj/zacząć kibicować komuś innemu.

P pojak
+8 / 8

Pięknie :) tym bardziej że Włosi ładnie grali :) brawo i to jest nasz sport narodowy a nie kopane :) POLSKA GÓRĄ :)

avatar U99
+7 / 7

Zobaczcie piłkarze*, jak grają siatkarze.
* nie dotyczy ręcznych

S SzalonyTamburynista
-1 / 1

Przecież to takie same dziady bez wyników. Jeden brąz lata temu i koniec.

A konto usunięte
+18 / 20

Niech się ciecie piłkarzyki uczą, że Ci gorzej opłacani robia takie sukcesy! Gratulacje!

avatar rafik3001
+1 / 1

I to jest demotywujace bo to taka str

avatar FoxLodz
+1 / 1

Piekny mecz, tylko 3 powaznieksze bledy, Leon gral doskonale caly turniej ale dzisij zagral na 150% swoich mozliwosci. Chlopaki - wszyscy - wytzymali, zwlaszcza 3. najtrudniekszy set do utrzymania przy wygranej do zera. Wysoki poziom i piekny popis naszych!
Brawo! Jest kolejny powod do dumy, a kilka akcji przejdzie chyba do historii

avatar muchaelc
+6 / 6

I to powinien być nasz sport narodowy xD A pół miliona euro za wygraną to kpina, porównując do pseudopiłkarzu...

S seybr
+2 / 2

@muchaelc Tak ta kwota to śmiech na sali. Ale nie ma co porównywać popularności piłki nożnej do siatki.
Tylko można bez problemy porównać siatkarzy z piłkarzami. Reprezentacje można lepiej opłacić, piłkarze jak wygrywają mecz dostają kasę, jak remis to nic, jak przegrają płacą za swój pobyt, podróż itp. i lądują na miesiąc do łagrów.