Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Kiedy masz dosyć tych pie***lonych strajków, bo śpieszysz się do roboty

0:34

www.demotywatory.pl
+
827 836
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Xar
+35 / 45

Na tego typu po*bow nic nie dziala tak skutecznie jak pacyfikator w piesci. Jesli Unia nie ogarnie dupy ze swoja eko-naiwnoscia(nie wiem w jakim stopniu finansowana przez rosje) to nowa grupa w postaci przymierza Rosji, Indii, Chin, Brazylii, Zjednoczonych Emiratow Arabskich, RPA polknie nas bez przezuwania....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
+1 / 13

@Xar jak na razie udowodniono ze ekoaktywisci byli w Polsce sponsorowani przez Berlin. A przez to ze Berlin mial silne powiazania z Moskwa, to mozesz miec racje. Tak czy inaczej to naiwniacy + cyniczni dranie ktorzy sprzedaja nasze wspolne dobro za pieniadze zza granicy. Zwalczac trza jak sie da.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
+3 / 7

@tomkosz wg. Niemieckich raportów, Rosyjscy oligarchowie powiązani z Putinem, w latach 2010-2020 przekazali ponad 200 mln euro na rzecz Europejskich - głównie Niemieckich ekoaktywistów. Chodzi tu głównie o Niemiecki oddział Greenpeace, czy wszelkie organizacje walczące z atomem w Europie, na rzecz oczywiście elektrowni gazowych, z tym że powiązania organizacji walczących z atomem w Europie, mają długą historię finansowania przez Rosję, bo finansowane były jeszcze przez ZSRR.

Gdy nawet rusofil Trump mówił Niemcom że się uzależnili od Rosji, to ci się śmieli z niego. Jakież brutalne przebudzenie przeszło u nich w 2022 roku, gdy faktycznie okazało się że są uzależnieni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 września 2023 o 22:30

O konto usunięte
0 / 6

@Xar Ech wy macie obsesje z tymi "wplywami rosyjskimi"...Ja podobno jestem tajnym rosyjskim agentem, bo smialam skrytykowac wielka Ukraine :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gramatura
0 / 0

@tomkosz U mnie ekoaktywiści są finansowanie z funduszy norweskich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GramDaniel
+9 / 21

Oj znając życie to chłop będzie miał przez to kłopoty i to pewnie spore oraz będzie na niego nagonka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BruceD
+2 / 2

@GramDaniel czas przeszły. Filmik jest dosyć stary. Być może i z zeszłego roku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y Ynfluencer
+20 / 46

Tak to działa. Lewackie rozpieszczone dzieciaki, które nie skalały się robotą to muszą znaleźć sobie misję w życiu, leżą zblazowane w domu i przychodzą im do pustych łbów jakieś durne pomysły.

Te wszystkie rzeczy typu weganizm, feminizm, LGBT, ekobzdety, zmiany płci itd. biorą się tylko i wyłącznie z braku roboty i z tego, że od dobrobytu układ dopaminowy już im się tak zrył, że mają jakieś jazdy w głowie. Nikt normalny nie ma czasu i nie przyjdzie mu do głowy wymyślać 56 płci, albo wyszukiwać jakiejś informacji o rzadkim, zagrożonym gatunku algi z drugiego końca świata.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y Ynfluencer
+6 / 18

@Sok__Jablkowy To mi się podoba. Już pierwsze zdanie tego co napisałeś to jest kompletna bzdura. Nie napisałem nigdzie czegoś takiego. Uwielbiam taka strategię dyskusji typowa dla lewaków. Wkładanie w usta wypowiedzi, przeinaczanie sensu słów, wyrywanie z kontekstu, a potem bohaterski wjazd na białym koniu i obalanie tego co się sprytnie przypisało rozmówcy.

Robota nie jest jedynym celem, ale zastanawiam się czasem ilu tych aktywistów byłoby dalej na stanowisku, gdyby musieli wieść życie statystycznej osoby. Charakter ich działalności jest chory. Mają pretensje do normalnych ludzi, których codziennością jest praca, zakupy, obowiązki domowe, że są ignorantami, bo nie znają 54 płci.

Praktycznie zawsze naczelni aktywiści tych wszystkich bzdur, którzy chcą narzucać innych jak mają żyć zostają w jakiś sposób zdemaskowani jako hipokryci, np. posiadają elementy garderoby ze skóry zwierzęcej, latają prywatnymi odrzutowcami, albo coś innego.

Z jednym się zgodzę. Tak, ktoś na tym zarabia i to grubo, cyniczni socjopaci w grafitowych garniakach na samym szczycie, albo politycy, którzy ich wykorzystują. Za to te pajace, które łażą z tymi swoimi transparentami są śmiesznymi, bezrozumnym marionetkami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P panna_zuzanna_i_wanna
-1 / 15

@Ynfluencer Wiesz, że 99% wegan czy wegetarian różni się od ciebie tylko tym, że ty jesz mięso i/lub jaja, a oni nie. Weganie od manifestacji to naprawdę mniejszość, większość po prostu nie chce jeść czegoś, czego przygotowanie wymaga zabicia/wykorzystywania zwierząt. Zwłaszcza, że jest tyle pysznego i zdrowego jadła. Sama nie jem mięsa i nie piję mleka od wczesnego dzieciństwa, na rezygnację z reszty nabiału i jaj jestem niestety zbyt leniwa, ale z ręką na sercu nigdy w życiu nikogo nie namawiałam na niejedzenie mięsa. W żaden, nawet pokojowy, sposób.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y Ynfluencer
+6 / 18

@panna_zuzanna_i_wanna Na takie rzeczy można sobie pozwolić, gdy od dobrobytu w doopie się przewraca. Wystarczyłyby jakieś warunki survivalowe, wojna, antarktyda itd, po 3 godzinach zrobiłabyś się głodna, po 5 pęklabys i waląc życie tego zwierzęcia własnoręcznie byś je zatłukła i zjadła.

I to nie chodzi o to, że nie żyjemy w dziczy i już nie musimy. To chodzi o to, że świetnie pokazuje jak śmieszne i żałosne są te wegańskie bzdety. Nikomu poważnemu nie przyszłoby do łba takie coś.

Ja właśnie zjadłem potężnego schaboszczaka, którego sam wyklepałem i wali mnie ta ckliwa gadka o moralności. Przez 4 lata byłem wolontariuszem w schronisku dla bezdomnych zwierząt i wiesz jaka jest prawda? Ludzie przejmują się cierpieniem zwierząt, jak pieskowi, czy kotkowi się coś stanie to jest "ojejciu, biedactwo", tępe laski kupują jakieś yorki i maltańczyki, robią im kokardki na głowach, to powalone jest.

Ale jak człowiekowi się dzieje nieszczęście, cierpi to głupi motłoch jeszcze się śmieje, zagrzewa do dodawania tego cierpienia i ludzie wbijają nóż w plecy. Jak mój kumpel leżał z twarzą w kałuży krwi na środku miasta, bo cyganie go pobili to pół miasta przechodziło i NIKT mu nie pomógł.

Wegankami są tylko laski, które miały za dużo dobrobytu i spermiarze, lub faceci pod pantoflem, którzy chcą przypodobać się jakiejś lasce i zamoczyć, albo mężowie w związkach, w których dominuje kobieta. Tak samo lewicowi faceci to wyłącznie partnerzy lasek, które mają ich pod pantoflem. Żaden normalny facet nie będzie z własnej inicjatywy opowiadał się za takimi nielogicznymi bzdurami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+3 / 7

@Ynfluencer
A w czym ci ten weganizm przeszkadza? Ja jem mięso, ale czasem robię też jakieś wegańskie czy wegetariańskie potrawy, bo niektóre są smaczne. No, ale generalnie mam w poważaniu, że ktoś nie je mięsa. Jego sprawa. Nie chcesz czyjegoś narzucania, a sam robisz dokładnie to samo. Narzucasz. Hipokryzja. Takich durno-aktywistów jest garstka. Tylko głośna, to rzuca się w oczy.

Sprawiasz wrażenie osoby strasznie narwanej. Skrajne lewactwo może i przegina pałę na całego, ale po drugiej stronie - skrajnego prawactwa jest dokładnie to samo. Nie macie umiaru, żadna z wojujących stron.

Rozpieszczone dzieci mogą pójść w różne strony, np. biegać po mieście i bić ludzi, bo ma krzywy nos albo ciemniejszy kolor skóry. Skrajności są powalone.

A co to tego LGBT to sporo tego jest w KK. Tu ciśnij śruby X Dopiero co krążył news jak udzielali "sakramentów" męskiej prostytutce...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+3 / 7

@Ynfluencer Mam wrażenie, że moja mama dawno temu, dawno, naprawdę, to przewidziała. Miała powiedzenie, które świetnie się stosuje do tych "aktywistów". Oto ono:
Nie widziała dupa słońca, zagorzała od miesiąca.
Howgh

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P panna_zuzanna_i_wanna
-3 / 11

@Ynfluencer Strasznie arogancki i agresywny komentarz, przykre, że ludzie cię plusują. A komentarz o Antarktydzie czy wojnie to jest dopiero nielogiczna bzdura. Równie dobrze mógłbyś napisać, że co bym jadła jakbym miała raka. Bo ani nie mam raka, ani nie żyję na Antarktydzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WhiteD
-4 / 12

@Ynfluencer sugeruje dobrego psychiatrę, bo tobie się już wszystko miesza. Nie ma 56 płci - jedyne osoby które o tym bredzą to niezbyt zdrowi psychicznie prawicowcy. Aktywiści są faktycznie powaleni, ale co to ma do weganzimu (może niektórzy to weganie, fakt :D tu masz punkt), feminizm, LGBT... w sensie ja jestem lesbijką a nie robię takich rzeczy - po co? Syna muszę do przedszkola zaprowadzić, do pracy iść i obiad ugotować.

Nie wiem, może w twojej chorej głowie weganie, LGBT i ekolodzy to jacyś kosmici z Marsa...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 września 2023 o 20:58

Y Ynfluencer
-2 / 10

@panna_zuzanna_i_wanna, @WhiteD, @ Sok_Jablkowy Nie, to nie jest nielogiczny komentarz, bo pokazuje, że zupełnie inna sytuacja obnazylaby jakie to g... warte.

Pokazuje, że łatwo jest w łatwych warunkach oddawać się iluzji. Tak samo jak tym aktywistom, może są tam jakieś porypy, którym chce się jeszcze po ciężkiej harowie łazić na takie agitację, ale nie oszukujmy się.

Większość to są totalne życiowe ofiary, wychowane w dobrobycie i córeczki bogatych tatusiów, a wszystko to wyłoniło się, bo mamy okres bardzo względnego dobrobytu. To nie będzie trwało wiecznie.

Wskaźniki ekonomiczne i najbliższa głęboka recesja wyjaśnią te bzdury w przyszłości. Gdy absurd eskaluje i Zabrnie za daleko to zawsze rypnie.

Dlatego fit for 55, pomoc uchodźcom, walka z emisją CO2, LGBT, feminizm, namawianie dzieci do zmiany płci w szkołach, legalizacja adopcji dzieci przez związki partnerskie to wszystko pierdyknie w przyszłości z hukiem.

Fit For 55 i kryzys imigracyjny położy Unię europejską, bo nie zepnie się finansowo i odhyli wahadło w Europie na stronę prawą. Już teraz w Europie ludzie mają totalnie dosyć i szala przechyla się na korzyść konserwatywnych ugrupowań, bo posmialismy się, ale nikt nie będzie płacił podatków emisyjnych, modernizował sobie domów, instalował pomp, kupował piekielnie drogich samochodów elektrycznych. Dlaczego ja mam z czegoś zrezygnować jak w marketach jest wszystko pakowane w plastik, koncerny wycinają hektary lasów, zanieczyszczają ziemię i wody potwornie, a celebrytki i bogacze latają prywatnymi odrzutowcami, jedzą krwiste steki na jachtach luksusowych i leją na to wszystko. Nikt nie będzie tyrał na "straumatyzowane" grupy, którym należy się smartfon, i 1100 euro zasiłku do końca życia, bo przepłynęli na tratwie w sztormie, albo płynęli rzeką bez hipotermii i mają PTSD, ludzie nie mają ochoty na to łożyć i dlatego w geometrycznym tempie rosną poparcia konserwatywnych, eurosceptycznych i "faszystowskich" ugrupowań.

Poza tym nie będziemy tyrać na to dlatego, że lewicowe aktywistki i politykierki, jak np. nasze posłanki z lewicy, które wyglądają jak zużyte alkoholiczki po kuracjach sterydowych mają fantazję jak wszystkie europejki wściekle skaczą na knagach śniadych książąt, nierobów i kopulują na ulicach. Zastanawiam się zawsze nad ich współczuciem dla jednej biednej kobiety, której nie przeprowadzono aborcji i ofiarom przemocy białych "patriarchalnych świń" w Polsce, a dziwnym pominięciem w swoim współczuciu kobiet o dziewczynek, które zostały ofiarami zbiorowych gwałtów i morderstw, dokonanych przez śniadych książąt na ulicach Berlina, Paryża, Sztokholmu i innych europejskich kaganków oświecenia.

Na szczęście feminizm też sam się wyjaśni, bo w społeczeństwach, w których jest najsilniej posunięty badania pokazują woltę samych kobiet w kierunku tradycyjnych modeli związków i podziału ról (ciekawe dlaczego). Parytety i równość płac też się wyjaśnią, gdy już rentowność firm i największych molochów przestanie się spinać i akcjonariusze większosciowi dostaną szału, bo im bardziej firma zwiększa proporcję kobiet w zarządach to tym gorzej dla niej w długiej perspektywie, bo kobiety NIE NADAJĄ SIĘ do zarządzania firmami, myślenia analitycznego, strategicznego i długofalowego. Może jedna na 100 tysięcy kobiet nadaje się do tego, żeby znośnie zarządzać przedsiębiorstwem, albo jakimś działem, a i tak zawsze znajdzie się facet, który robi to lepiej. Żadna firma nie ma szans na przetrwanie jeśli na górze nie ma ogarniętej grupy facetów pragmatycznych, doświadczonych życiowi i wykształconych.

Adopcja dzieci i wychowanie dzieci przez pary tej samej płci też się sama wyjaśni, bo taki układ jest tak potwornie destrukcyjny dla psychiki dzieci, że nie ma sensu o tym dyskutować.

Niech ten dobrobyt się skończy, a wszyscy kretyni zmyją farbę z włosów, założą normalne ubrania, a nie wytarte, dziurawe spodnie, wyjmą kolczyki, zeżrą schaboszczaka, żeby te anemiczne, blade jak ściana gęby nabrały normalnego koloru, zmyją farbę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
-4 / 8

@panna_zuzanna_i_wanna @WhiteD @Sok_Jablkowy rozmawiacie z trollem, który ma kilka kont i że wszystkich obraża te same grupy społeczne i sam się plusuje. @Ynfluencer i @Pao1 to ta sama osoba, zwróćcie uwagę na użycie słowa "imigrant" I ton wypowiedzi. Koleś ma osobowość wieloraką albo choróbsko przykuło go do łóżka i tutaj zbudował sobie alternatywną rzeczywistość.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P panna_zuzanna_i_wanna
-4 / 6

@Ynfluencer Oczywiście że twój komentarz jest nielogiczny. Nie żyjemy w buszu, a zakupy robimy w Biedronce, więc mając do wyboru mięso i soczewicę, wybieram soczewicę i nie widzę w tym żadnej hipokryzji, bo jakbym była w buszu to coś tam...
To jest takie srutututu majty z drutu, że głowa boli. Wielki bohaterze polujący na schabowe w Lidlu czy innej Biedronce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pao1
0 / 6

@acotam43 Trole w największym trolowisku w Polsce? To ci dopiero żart. Ja Ci piszę o powszechnych taktykach wojennych, to Ty mi piszesz, że to teoria spiskowa.
Żyjecie sobie jak bułeczki maślane w ciepłym piecyku, nie mając pojęcia, jacy ludzie żyją między wami i o co toczy się stawka.
Jesteście także jak płatki śniegu lecące na wietrze, jak tylko zetkniecie się z ziemią (czyt. rzeczywistością) to zamieniacie się w błoto, żeby napisać dobitniej porównanie.

Kłapiecie tutaj bez sensu dziobami, wznosząc się na próżne wyżyny waszej pseudo-mądrości, a w razie czego, jesteście tylko przerażonym workiem mięsa i kości, za które, przez wasze bezmyślne działania, ktoś inny musi nadstawiać karku.

Powiem Ci złociutka, że lepiej jest być jednookim trolem, w królestwie ślepych troli, bo przynajmniej można choć jednego ślepego trola wyciągnąć z bagna, gdy reszta niespodziewanie się potopi.

Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B borg8472
+10 / 14

a ja się zapytam, gdzie jest Policja? przecież na taki protest miasto na pewno nie wydało zgody.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Peppone
+7 / 9

Na takie okazje dobrze mieć w samochodzie paczkę porządnych trytytek. Bierze się takiego zje6a i przywiązuje do latarni, ławki czy innego miejsca, gdzie nie będzie przeszkadzał i wzywa policję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S splitfire86
+8 / 10

eko sreko, dobrze koleś zrobił, szkoda że tylko on jeden

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bilbao99
-4 / 8

@Nimbochromis dokładnie. Jak pisał Lem: "do czasu kiedy powstał internet, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
+3 / 5

@bilbao99 Tak, ewidentnie trzeba być zaburzonym psychicznie żeby zostać ekoterrorystą i utrudniać życie szarym ludziom swoimi popisówkami i ekscesami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S swoj_chlop
0 / 2

Jestem zielony, ale nie jestem idiotą.
Takie powinno być hasło ecoaktywistów.
I za tym winny podążać działania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Traehflow
0 / 0

@swoj_chlop to dobre hasło

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Traehflow
+2 / 4

Do domu! Pasem po dupie i do nauki!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zen1973
+2 / 2

Raczej dość protestów a nie strajków. Strajk to powstrzymanie się od pracy. Ci z filmika raczej nie skalali się pracą, a przynajmniej nie taką w której rzeczywiście mogliby strajkować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Inka0304
0 / 4

Są jeszcze ludzie z jajami. Brawo!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem