Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N next_1
+2 / 2

niesamowite.....i co było dalej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P panna_zuzanna_i_wanna
-1 / 1

Nie wiem na ile to zasługa Photoshopa czy innych sztuczek, ale Anya to naprawdę piękna kobieta. Chętnie zobaczyłabym ją na żywo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
-3 / 5

@panna_zuzanna_i_wanna ledwo przeciętna. Teraz jest trend żeby nie zatrudniać pięknych kobiet, gdyż inne kobiety ich nienawidzą a z przeciętniakami łatwiej im się utożsamiać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P panna_zuzanna_i_wanna
0 / 0

@phronesis Eeee mój błąd. Winnam była napisać, że "wg mnie Anya to piękna kobieta". Przeciętna to jestem ja. Ale ja niestety nie mam ani takiej twarzy, ani takich włosów. I niekoniecznie "inne kobiety nienawidzą tych pięknych", jak ktoś jest wartościowym człowiekiem, to ubytki w urodzie nadrabia czym innym i wcale nie jest zakompleksiony. A niechęć wobec ludzi atrakcyjniejszych od nas bierze się z kompleksów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V veraclixuk
0 / 2

Zatrudnienie pięknej kobiety wiąże się z kosztami, wyższa gaza itd. A wystarczy zatrudnić brzudule, piegowatą, grubą, brzydka w ciul. Grafik w Photoshopie zrobi z niej piękność za mniejszą stawkę. Ps. mi osobiście bardzo podobają się dziewczyny piegowate, rude i wbrew opinii wcale rudy niejest fałszywy :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sonnia
0 / 0

Pani Anya jest piękną kobietą i niesamowitą aktorką. Widziałam fragmenty jej występów na deskach teatru w Londynie zanim ukazał się pierwszy sezon Wiedźmina i byłam pod ogromnym wrażaniem. (Casting do wiedźmina był super, szkoda,że wszystko inne zawalono).
Miło, że wystawiają sztuki na Podstawie dzieł polskich twórców. Ponoć w Stanach Testosteron (na podstawie filmu Koneckiego i Saramonowicza) od wielu sezonów ma się dobrze, czyli bilety wyprzedają się na pniu.
Kciuki w górę :) W tym zalewie mega smutnych wiadomości to promyczek :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem