Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1113 1133
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
O Obiektywny1
+7 / 7

A może to on ich tak orał, że opadł z sił.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elefun
+12 / 12

@Obiektywny1
Wolę sobie tego nawet nie wyobrażać, co tam się działo :)))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J joseluisdiez
+3 / 3

@Obiektywny1
@elefun
No właśnie, media jeszcze nie dotarły do tego osobnika, więc chyba jeszcze nie jest w stanie udzielić wywiadu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szteker
+3 / 3

Skądś muszą czerpać wiedzę, jak wygląda współżycie małżonków, by potem moralnie darzyć swoje owieczki naukami na ten temat. A jako że żony nie mogą posiadać, trzeba sobie radzić w inny sposób.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elefun
+11 / 13

Co by tam się nie działo, trzeba im przyznać, że mieli chłopaki krzepę. Nawet profesjonalista świadczący takie usługi "zawodowo" nie dał im rady :)))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 września 2023 o 8:59

S SrogiKutafon
+1 / 1

@elefun
No jak się nawdupiali jakichś tabletek na płonący konar, to nawet najbardziej doświadczona prostytutka nie dała by rady...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mantrox
0 / 0

@elefun " za wysokie progi"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zuzi_
+5 / 5

Nikt nie bierze pod uwagę jednej sytuacji. Chłop może dostał ataku paniki jak zrozumiał powagę sytuacji.
Ciekawe czy to będzie uznane jako wypadek w pracy? :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Karolciami
+18 / 18

Akuratnie to było podobno odwrotnie. Księża zaprosili go, aby porobił za mężczyznę kiedy oni chcieli się mu oddać w "kobicej" roli. Niestety jako że on był jeden a ich trzech i potrzeby duże (a w końcu płacili za usługę) to namówili (ale nie zmusili) go do wzięcia większej ilości niebieskiej tabletki niż powinien co spowodowało że gościowi zdrowie odmówiło posłuszeństwa przez co była potrzeba wezwania karetki.

Natomiast jak to mówią "przyganiał kocioł garnkowi" . Z jednej stony dziewczyna nie powinna zostawać sam na sam z chłopakiem przed ślubem aby nie mieli lubieznych myśli, a tu księża sobie na lekko uprawiają seks. Sorry ale to jakby policjant uczył dzieci aby nie kraść pączków z cukierni a potem sam poszedł i zrobił napad na bank.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 września 2023 o 10:07

avatar Xar
+5 / 5

@Karolciami ale o co chodzi? Skoro malzenstwo to zwiazek kobiety i mezczyzny to nie bylo tam seksu pozamalzenskiego, bo nie seksili sie kobieta z mezczyzna bez slubu.
I o co ta afera? Wazne, ze wszyscy pelnoletni!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C camper52
+4 / 10

@Jazu hehe ćwiczeniem woli. Lol. Nie wszystko co sobie wymyślisz staje się prawdą. Nawet jak jesteś księdzem. Posty są obowiązkowe od 14 roku życia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Ochrety
+7 / 9

@Jazu Jakże silną trzeba mieć wolę, żeby oprzeć się potrzebie zjedzenia mięsa w co siódmy dzień! Aż trudno mi sobie wyobrazić, z jak trudnymi zadaniami będą sobie radzili wegetarianie, którzy są w stanie uniknąć jedzenia mięsa każdego dnia!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DeltaTango
-2 / 4

Pomódlcie się za księży, którzy mają chwilę słabości. Wasza wiara jest wystawiona na próbę więc przeproście wszystkich dookoła, ze zwątpiliście i trwajcie w wierze. Jak mogliście zwątpić? To grzech. Wyspowiadajcie się z tego, że na chwilę zwątpiliście, a zostanie wam wybaczone.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+5 / 5

@ChrChr Nie, nie smierdzi fakem, po prostu Twoj swiatopoglad nie pozwala Ci dopuscic do siebie mysli o tym, ze cos takiego w ogole moglo miec miejsce. Ale spokojnie, ten szok minie, faza zaprzeczenia przejdzie i wtedy otworzysz oczka na to co robia "pasterze owieczek" i ich portfeli...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ChrChr
-2 / 4

@Xar
Dość przewidywalny komentarz :)
Nie, nie wdziwi mnie takie coś, tak samo jak nie dziwia mnie afery seksualne czy pedofilia wsrod nauczycieli, lekarzy, opiekunów itd. W każdej grupie społecznej czy branży znajda się wybryki natury i zapewne nieraz usłyszymy o takich rewelacjach.
To na co zwracałem uwagę to taki głuchy telefon wśród komentarzy tutaj. Jest jakiś news potem nagle ludzie zaczynają dopisywać różne historie i szczegóły jakby co najmniej byli świadkami albo uczestniczyli w tym procederze...
Gdzie jest teraz ten mężczyzna? Czemu nie ma żadnych wzmianek, szerokich komentarzy czy wywiadów od niego, przecież to woda na młyn dla tych szukających extra sensacji. Że może się boi ujawnić? Jakoś się nie wstydził pójść na taką orgie a teraz się wstydzi coś o tym opowiedzieć? Może boi się ekskomuniki?
Jak ktoś nie wyznaje jakieś religii to co go obchodzą jakieś ekscesy ich przedstawicieli?
Ja się nie interesuje co robią w synagogach czy meczetach.
Tak wiem kościół w Polsce jest dofinansowywany przez rząd (z resztą przez każdy rząd z tym ze PiS robi to najbardziej hojnie) i ty byś sobie tego zapewne nie życzył ale dopóki ludzie sami ze swojej woli będą wyznawać ta religie, chodzić do kościoła, dawać na składkę czy zapisywać dzieci na religię to tak to będzie wyglądało bo katolicyzm to część polskiej historii, kultury i tożsamości i tego nie zmienisz komentarzem na demotywatorach.
Kościół sam siebie niszczy w takich akcjach i chyba nie będzie potrzebował pomocy z zewnątrz jak tak dalej pójdzie. To aż dziwne że nie ma wśród nich takiej stanowczości w oficjalnym odcięciu się od takich spraw no ale czas pokaże jak to wszystko będzie wyglądało za dekadę lub dwie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Solonaryba
-2 / 2

@ChrChr Po kilku latach wróciłem na demoty i widzę, że nic się nie zmienia. cały czas sensowne komentarze są minusowane. Nic się nie zmieni w tym kraju skoro większość ludzi to zakute pały. Dziś Pis jutro Po i tak do usranej śmierci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MrJerry
+2 / 2

A co na to BHPowiec?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Solonaryba
-2 / 2

Ojczulkowie prawie zaruchali chłopa na śmierć a ty grzeszniku nie zabijaj!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem