Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
691 700
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D DeltaTango
+14 / 16

PiSowski przywódca w swojej książce stawia tezę, że tylko Polska chrześcijańska może przetrwać po czym jego partia i ludzie władzy wywodzący się z niej ściągają ze świata ludzi wszelkich religii. W terminologii medycznej nazywa się to schizofrenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F konto usunięte
+4 / 4

@DeltaTango
Nie, nie jest tak zle to nie schizofrenia. To bardzo zaraźliwa forma osobowosci wielorakiej powszechnie drẹcząca polskie krẹgi polityków.
Niestety nieleczona może doprowadzić do wygrania wyborów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
+5 / 9

@DeltaTango To nie schizofrenia. Schizofrenię można lepiej czy gorzej leczyć. To co ma PIS to niepełnosprawność intelektualna w stopniu znacznym (IQ w skali Wechslera: 20–34). Dawniej to się nazywało kretynizm. Tego się leczyć nie da.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-1 / 5

@DeltaTango a nie po prostu hipokryzja? Bo:
Retoryka PIS o uchodźcach:
-gwałcą, więc wpuszczanie ich naraża kobiety, no i jest też opcja, że nawet jak nie zgwałcą,to jakaś dobrowolnie z nimi pójdzie wiadomo po co (a jak dobrowolnie, to to już nie gwałt) a kobieta może zajść w ciążę, przez co będzie więcej "podludzi", których i tak trzeba rodzić, bo tak mówi prezes.
-zabijają, więc narażamy wszystkich,
-wysadzają się w imię islamu, jak wyżej,
-roznoszą cholerę, znowu jak wyżej. Ale mamy kopię narracji Hitlera (tam byli Żydzi i tyfus) i z krajów skandynawskich (Polacy, ale tam mówią po prostu epidemie, nie jakie konkretnie). Czemu akurat cholera? Bo najwięcej u nas wybiła.

Też PIS:
-ci którzy są za imigracją sa przeciw prawom kobiet, bo imigrant= gwałciciel. Ale jak my zmuszamy kobiety do rodzenia i nakazujemy ratować płód, to już ok. A jakby imigrant zgwałcił, dziecko miało być czarne, to kobieta i tak ma urodzić i być szykanowana (a dziecko ma przechodzić piekło, bo jest czarne),
-dlatego imigrantów wyślemy do wielkich miast, to bastiony opozycji. Tam niech zabijają. Byle nie nas,
-kazdy islamista jest zły, ale jak już katolik nawołuje do zabijania w imię wiary, jak rycerze Maryi chodzą z pięściami owiniętymi różańcami uniesionymi w górę, jak biją kobiety na strajkach i spóźnili się prawie 400 lat z obroną Jasnej Góry, to już ok. No i oczywiście nasz islamista jest lepszy niż wasz. A tego, że mała grupa Tatarów żyje na Podlasiu ludziom nie powiemy, ale zrobimy na nich taka nagonkę, że smak stamtad spieprzą.
-cholera? To tak jak przy covid, kto umrze, to umrze i trudno. W naszych bastionach wybiła z 50% ludności, więc może tym razem się uda wybić opozycję. A i na Ukrainie było zagrożenie, jak zawsze podczas wojen, bo trupy leżą na ulicy, ale Ukraińcy są biali, a kto umrze, to umrze i trudno, tak jak w wyniku epidemii w Rzeszowie, gdzie nie wprowadziliśmy dyrektywy, bo nie będzie nas UE uczyć walczyć z Legionellą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DeltaTango
+2 / 2

@Cammax bardzo możliwe, że to całe klękanie z rydzykiem to tylko i wyłącznie długoletnia strategia promocji poprzez kościół i trzymanie elektoratu, który daje im co 4 lata głosy. Może te religijne bzdury, które Kaczyński opisał w swojej książce były również kierowane tylko do tego elektoratu i specjalnie to napisał, bo celem tej książki było dystrybuowanie w kioskach parafialnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+3 / 5

@DeltaTango bardzo możliwe, bo patrząc na PIS to mam wrażenie, że zarówno ich "wiara" (dewotyzm i fanatyzm) i "patriotyzm" (opierający się jedynie na nienawiści do innych i wyzywaniu od zdrajców) są na pokaz, tak by nabić poparcia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tomasz3652
+5 / 9

PiS naściągał islamskich terrorystów do Europy !!!
Z ostatnich dni: "Szwedzkie media: Uzbek, sprawca zamachu w Sztokholmie, posiadał polską wizę"

Jak PiS śmie pytać w referendum o sprowadzanie uchodźców ??!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 września 2023 o 16:25

avatar Grzegorzkonopacki1
+6 / 8

Aferka... buahaaa... to jest katastrofa na skalę światową. I Wszyscy doskonale wiemy jak straszne dla nas będą konsekwencje tej "aferki".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Eaunanisme
0 / 4

Dlatego będę uparcie powtarzać - jeśli ktoś uważa, że cudzoziemiec z dalekiego kraju, który zapłacił kupę kasy za zezwolenie do pracy w Polsce, jeszcze więcej za miejsce w kolejce po wizę i na "legalu" wjechał sobie do Polski i dalej do UE, różni się jakoś drastycznie od cudzoziemca, który anonimowo wpływa sobie do Europy na pontonie, to jest bardzo, ale to bardzo naiwny. Chociaż z drugiej strony w pewien sposób imponuje mi wiarą w skuteczność działania polskiego państwa i jego służb.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Asravaf
+1 / 1

@DeltaTango a w rzeczywistości jest to poprostu biznes nie od dzisiaj wiadomo że religia służy do prania mózgów więc jej do tego używają poczym bezkarnie za plecami wiernych roba co im się podoba za ich pieniądze dlatego tak dużo dotacji dla Kościoła i medialne teatrzyki pokroju mieczy dla rydzyka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D drjak
-1 / 3

No to "sugerowal liberalne podejście " czy "nalegał aby dawać karanym"???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem