Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
373 376
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B konto usunięte
-5 / 5

"Sztucznie czasowo zaniżone ceny paliwa"? Jeszcze niedawno głośno każdy krzyczał jak to ceny paliwa w Polsce są sztucznie windowane w górę ze względu na monopol jaki ma Orlen. Opozycjo, to jak to w końcu jest. Albo są sztucznie windowane w górę albo są sztucznie obniżone. Nie da się obu. Jeśli były sztucznie windowane, to znaczy, że Orlen wcale na obecnie obniżonej cenie nie traci... A jedynie nieco mniej zyskuje. Jak są sztucznie zaniżone poniżej opłacalności, to znaczy, że wcześniej kłamaliście o tym, że były windowane w górę. I wy się dziwicie, że PiS wygrywa z wami? Jak wy nawet w propagandę nie umiecie w przeciwieństwie do przeciwnika.

Notka dla POwców - na Pis nigdy nie głosowałem i nie zagłosuję, jedynie denerwuje mnie opozycyjna "wszystko co się w około dzieje, to wina Pis".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K keeshavah
+1 / 3

@budda2012
Ceny były wysokie, kiedy cena ropy była niska. Teraz są niskie, kiedy cena ropy jest wysoka.
To naprawdę nie jest trudne do zrozumienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RM1980
+1 / 3

@budda2012 zerknij na cenę dolara i cenę za baryłkę ropy "jeszcze niedawno" i obecnie. Następnie użyj kalkulatora i dopiero na końcu wypowiadaj się na temat propagandy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B konto usunięte
-1 / 1

@RM1980 i cena dolara jest nie wyższa niż w styczniu tego roku, gdy to grzmiano, że ceny paliwa są windowane, w górę. Nie przeczę, że ceny paliw były windowane w górę. Mówię tylko, że jeśli teraz są "niskie" to wcale nie jest ona obniżona poniżej opłacalności jak "eksperci" sugerują. A zwyczajnie może na moment choć są na poziomie jaki powinien być bez sztucznego windowania w górę. Trochę logicznego myślenia się kłania. Zresztą, gdyby ceny paliw były sztucznie zaniżane, to dotyczyłoby to jedynie Orlenu i podległych Orlenowi stacji. A jakimś cudem wszystkie stacje czy to BP czy Circle K również mają niższe ceny niż jeszcze kilka miesięcy temu. Także. Zanim zaczniecie tutaj rzucać propagandami podpartymi szczątkowymi statystykami, którymi to mamią was "eksperci", to radzę użyć własnych szarych komórek i trochę wyjść poza "nienawidzę PiSu, wszystko co się dzieje to wina PiSu i nawet jak są jakieś pozytywne wydarzenia to napewno przez PiS będzie niedługo dużo gorzej niż jest teraz" i otwarcie podejść do tematu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pafcio80
+1 / 1

oj tam oj tam...najważniejsze że pis się nachapał

Odpowiedz Komentuj obrazkiem