Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar y0u
+11 / 11

nie po prostu już widzą, że owszem wygrają wybory, ale prawdopodobnie nie będą w stanie sami rządzić, a wiadomo, co jest ważniejsze. Niestety system demokratyczny ma jedną wadę (przynajmniej ten u nas), gdy zbliżają się wybory, to politycy myślą jedynie, co zrobić, żeby dalej mieć miejsce w sejmie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar y0u
+6 / 6

@Ella111111 podejrzewam, że nawet jeśli mieliby szansę zachować stołki, jeśli podetną tą gałąź, to by to zrobili. Po prostu u nas politycy myślą w perspektywie następnych wyborów, potem zapominają o wyborcach, aż do następnych wyborów. Tutaj nie ma myślenia na lata, jest tylko tu i teraz, niestety.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adamastor
+9 / 13

Niech ktoś mi nie mówi, że obecny (nie)rząd nie wylazł spod putlerowskiego napletka.
Jak ch*j działa na szkodę Polski i w interesie Moskali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
+8 / 10

@Adamastor Oczywiście. I jeśli wygra, to wyprowadzi nas z Unii (albo Unia sama nas wykluczy, za ich oportunizm i hamowanie rozwoju Europy).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
+4 / 4

@bartoszewiczkrzysztof, oportunizm???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
0 / 0

@adamis62
oportunizm – postawa moralna charakteryzująca się rezygnacją ze stałych zasad moralnych lub przekonań dla osiągnięcia doraźnych korzyści, wybieranie zawsze tego, co jest w danej sytuacji korzystne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
+1 / 1

@bartoszewiczkrzysztof , no więc w kontekście ich postawy wobec UE to oni za bardzo oportunistyczni nie są. Raczej się stawiają bez sensu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar krzysio6666
-4 / 8

Tak jasne oni nam będą pluć w twarz, opowiadać pierdoły i nie przepraszać za błędy i wysadzanie Polaków a my będziemy na każde ich zawołanie czy skinienie palca - genialnie to sobie wymyślili całe szczęście że jakimś cudem ta władza zaczęła używać mózgu w minimalnym stopniu i nie traci dla nich resztek rozumu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 października 2023 o 9:26

avatar Pierdzideuko
+1 / 3

@krzysio6666 wysadzanie Polaków? których ? z PiSu? i z czego z siodła a może że stołka? daj Boże!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar hek_sa
+2 / 2

@krzysio6666 W tym wszystkim nie chodzi o wzajemne zaszłości historyczne tylko o politykę, a "w politykę" to trzeba umieć ( a tego to pis kompletnie nie potrafi)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kierowcamotorynki1
0 / 0

@hek_sa właśnie masz racje chodzi o politykę. Ukraina ma być naszym buforem przed rosją jak my jesteśmy buforem dla Niemiec i reszty europy. Nie muszą być naszymi przyjaciółmi, niech walczą naszą bronią za nas. Jak to zawsze robią UK i USA( będziemy walczyć do ostatniej krwi naszych sojuszników). Zależy nam na naszym bezpieczeństwie i dlatego dajemy im broń. To, że pomagamy im jako zwykli ludzie to wychodzi nasze człowieczeństwo, nie można zapominać o interesach. Problemem naszych polityków od dawna i nie chodzi tylko o pis, że podchodzimy zbyt emocjonalnie do polityki zagranicznej. Czasami trzeba tupnąć nogą ale robić swoje. Zełęński powinien mówić, że przez zbożę zostaliśmy sojusznikiem moskwy? Z jego perspektyy walczy o swój kraj i może tak bo to interesy. Yy powiniśmy na chłodno mu odpowiedzieć a dalej ich wspierać. Oczywiście, że pis nie ogarnał tematu ale nie można twierdzić, że wszystkie decyzję są złę. i na koniec odpieram jeden zarzut, który może być w odpowiedzi też uważam, że jeb.. pis

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar hek_sa
0 / 0

@kierowcamotorynki1 I własnie o interesy chodzi w polityce, a pis stosuje metodę "zabieram zabawki i idę do swojej piaskownicy".To metoda przedszkolaków a nie dorosłych polityków. Można nie kochać PO, ale za ich czasów Polska była, w Europie, liczącym się krajem. Teraz ( jak już kiedyś pisałam) jedynym sąsiadem z którym nie mamy napiętych stosunków jest Bałtyk.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kierowcamotorynki1
0 / 0

@hek_sa zgadza się co nam pokazuje jak działa nasza polityka albo w prawo albo w lewo, zamiast lawirować. To z USA to z unią to z Chinami czy innymi krajami, kwestia kto nam jest potrzebny, a kto mniej. Wiadomo, że jesteśmy od tych mocarstw zależni, ale można prowadzić taką politykę. Dlatego ważne jest budowanie siły naszego kraju. Póki jesteśmy tanią siłą roboczą i kupujemy od innych to jesteśmy fajni. Ale jak np. chcemy wybudować terminal kontenerowy w Świnoujściu to źle bo ekologia itp, ale ich porty są eko. A chodzi o biznes i konkurencje dla hamburga. Dlatego uważam, że trzeba kominować a nie iść albo z jednym albo z drugim.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A abaddon81
-1 / 1

Tu Pan Wolski wyjaśnił dlaczego Polskie firmy tam nie pojechały. Z tego samego powodu dla którego nie Pojechaliśmy do Rumunii. 10:50 jest Ua i polskiej zbrojeniówce.
https://youtu.be/AxXvJCdxkqw?si=5TsxoRygNrjb68FW&t=650
Kto zdradził Polske? Firmy zbrojeniowe?
Co tam chciałeś sprzedać? Polski przemysł w tej chwili nie jest w stanie przerobić zamówień. Zwiększają moce produkcyjne. Ukraincom mogli by oferować coś z początkiem dostaw za trzy cztery lata. A oni chcą już nie w 2028.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 października 2023 o 13:13