Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
156 160
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
Z Zeter
+2 / 2

We wrześniu już widziałem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tycjana12
+2 / 2

Eee tam,w październiku dopiero?Amatorzy...W chińczyku sieci"Tedi" święta i Halloween były już przed połową sierpnia-weszłam przed urlopem po coś typowo wakacyjnego,a tam,gdzie wcześniej widzałam potrzebną mi rzecz,królowały naprzeciwko siebie Halloween i Święta Bożego Narodzenia...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Trucker_87
0 / 0

No cóż, we wrześniu kiedy w Polsce słońce napjerdala jak złe a sezon wakacyjny w wielu destynacjach trwa w najlepsze ciężko już kupić np. kosmetyki do opalania i akcesoria wakacyjne - ewentualnie są dostępne jakieś nędzne resztówki, natomiast halloween, znicze i początki Bożego Narodzenia to norma i jest już pełno tego badziewia. Pytam się pani : "Gdzie są kremy do opalania?", odpowiedź : "No nie ma, przecież jest wrzesień!" i tak mordę wykręca ze zdziwienia, iż ktoś w połowie września czy nawet w październiku jedzie na wakacje jakbym się pytał nie wiem o co.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
0 / 0

Ja już tak się uodporniłem, że gdyby nie demoty, tobym tego w ogóle nie zauważał. Podobnie mam z reklamami wszelkiej maści i tymi wyborczymi szmatami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q konto usunięte
-1 / 1

Bo przez dojną zmianę ludzie mają tak mało pieniędzy w portfelu, że do świąt muszą przygotowywać się już w 3 miesiące wcześniej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem