Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
X Xerk
+2 / 2

Spokojnie, już niedługo. Niektórzy "policjanci i politycy pis" już pakują manatki, reszta będzie siedzieć latami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Demotywator_1996
0 / 2

@Xerk Oczywiście. Tak ja za PO. A wcześniej za innych partii xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pergamin
-1 / 1

@Xerk owszem. Będą siedzieć. Na ciepłych posadkach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Demotywator_1996
-2 / 8

Aż szkoda to komentować.. :)

Jeszcze dla równowagi mógłby szanowy Pan autor wstawić jak się skończyły te sprawy, gdzie policji UDOWODNIONO winę. Ano zwolnieniem i zakładami karnymi. Jak w przypadku ukraińca czy stachowiaka..

Bo tak to się dzieje w państwie prawa. Najpierw należy coś udowonić by potem skazać.

Natomiast OkoPress jest tak samo wiarygodne jak tvp czy tvn :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar OP2000
+2 / 6

I tak będzie dalej. Mafia "wymiaru sprawiedliwości" od lat tak działa. Sędziowie kryją się nawzajem, oni prokuratorzy przedawniają, a policja "musi spełnić statystyki" bo z tego ma kasę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K keeshavah
+7 / 11

Policjanci skatują na śmierć kolesia po 3 piwach, kobietę po tabletkach poronnych upokorzą jak śmiecia, bogatego synalka-zabójcę wypuszczą i będą udawać, że nie było go na miejscu zdarzenia a politykowi przyniosą żarełko z mcdonalda.
W Polsce nie ma sprawiedliwości.
W Polsce nie ma prawa.
W Polsce nie ma policji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
+2 / 2

@JanuszTorun Pis systemowo kryje wszelkie nadużycia. O ile jeszcze sprawy pobicia, czy nadużycia uprawnień mogą budzić wątpliwości, to krycie komendanta - granatnika, kretynów szalejących na festynie śmigłowcem kompletnie demoralizuje tę organizację. Nikt nie zrobi "opcji zerowej", ale głowy muszą natychmiast polecieć, co powinno nastawić kręgosłup w całej organizacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tawarisz12
+1 / 5

A teraz chciałbym posłuchać, że pis i PO niczym się od siebie nie różnią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ChrChr
-3 / 9

Tak, nie różnią się. Najwidoczniej zacząłeś się interesować polityką i sytuacja w kraju od 8 może 9 lat pamiętając tylko rządy PiS. 'Stare' rządy PO się już na tyle przedawniły, że można w sumie bezproblemu od początku zacząć ten cyrk od nowa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N ninja1975
+3 / 3

Patrzę na pislicję i mi się nóż w kieszeni otwiera. Zachowują się jak huligani i bandyci, a chowają się za mundurem. Przykłady agresywnego, niczym nie uzasadnione go zachowania można mnożyć. Ale jak dasz w mordę takiemu bandycie to jest napaść na policjanta. Mam 48 lat, w życiu kilkanaście epizodów z policją. Typowe spotkania obywatela z policją bez kolizji z prawem. I co? I nawet w takich sytuacjach policja nigdy nie była pomocna. Nie pomogli po kradzieży motocykla, tylko cyk dwa tygodnie i sprawa do kosza. Jak odnalazłem sam motocykl, do dwa tygodnie łażenia do policji/prokuratury i tłumaczenie dlaczego jestem skuteczniejszy od nich. Przy kontroli drogowej posądzenie o poruszanie się kradzionym motocyklem pomimo tego, że mam wszystkie dokumenty prawidłowe, ale system pokazuje co innego więc "huzia na Juzia". Posądzenie przy kolejnej kontroli o posługiwanie się fałszywym prawem jazdy (bo nie znaleźli jakieś pieczątki czy innego znaku) okazało się, że dokument został wadliwie wyprodukowany. Ale co tam. Dwa tygodnie bez prawa jazdy bo policja nie mogła zadzwonić do wydziału komunikacji. Każde inne spotkanie to mniejsza lub większą porażka. Stąd moje nastawienie: Policjant Twój wróg, nic dobrego Cię od niego nie spotka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I iposek
-1 / 5

no dobra, ale co mają do tego wybory? a zwłaszcza ich wynik?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nidwer
-1 / 1

już czuję się bezpieczniej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E eb121364
-1 / 3

Wypadałoby jeszcze dodać parę okrzyków z manifestacji sprzed paru lat :
Wolne sądy ! Wolne sądy !
I miny tych jołopów palących świeczki przed sądami .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B beebear
0 / 0

Trudno się nie zgodzić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Amper80
0 / 0

Ta formacja powinna przyjąć nową nazwę: GestaPOL.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Solonaryba
-2 / 2

Problem z policją na pewno istnieje. Ale Okopress jest niewiarygodnym, źródłem.
Pisząc niewiarygodnym mam na myśli, że prędzej bym łapę wściekłemu psu podał niż podał okopress jako solidne źródło wiarygodnych informacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Astrati
0 / 0

Wysyłajcie skargi na policję na: skargi@ms.gov.pl !!!

Przykładowa treść maila:

Witam,
Niniejszym składam oficjalną skargę na policjantów prowadzących sprawę wypadku samochodowego na trasie A1 w Sierosławiu, w którym żywcem spłonęły 3 osoby, za manipulowanie dowodami, zeznaniami świadków, opieszałość, kłamanie na temat postępowania, zmienianie wersji wydarzeń (na początku twierdzili oni, że samochód marki BMW nie brał udziału w zdarzeniu), wysoce prawdopodobną korupcję, brak przesłuchania spraców tego wypadku. Ci policjanci powinni zostać natychmiast wydaleni i postawione im zarzuty karne. Zaznaczam również, że rodzina kierowcy BMW - Sebstiana Majtczaka, pracuje w KMP w Łodzi. Zwracam się z prośba o sprawdzenie działań tych osób ze względu na powiązania rodzinne ze sprawcą tej strasznej tragedii.

Z poważaniem,
Imię Nazwisko

Odpowiedz Komentuj obrazkiem