Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
237 243
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A Albandur
0 / 6

Muszę przyznać że mam mieszane uczucia w stosunku do tych decyzji. Z jednej strony silny manifest opinii międzynarodowych w sprawie obecnej wojny który jest jak najbardziej pożądany. Z drugiej wyobraźcie sobie ze w wieku szkolnym nie możecie uprawiać swojej dyscypliny bo człowiek na którego nie macie żadnego wpływu, wywołał wojnę w kraju do którego najpewniej nigdy nie pojedziecie. Takie trochę bicie dziecka za to że ma ojca alkoholika

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Agitana
+5 / 5

@Albandur Uprawiac dyscypline moga. Nie moga natomiast reprezentowac barw swojego kraju na arenie miedzynarodowej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Albandur
-2 / 4

@Agitana no to rzeczywiście świetna opcja, możesz trenować żeby niczego nie osiągnąć... to nie uprawianie dyscypliny tylko hobby w takim razie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kibic777
+5 / 5

@Albandur ojca alkoholika się nie wybiera, ale władze już tak. Młodzież pamiętając przez kogo nie mogą pojechać na zawody, wesprze w przyszłości polityków, którzy nie będą napadali na sąsiednie kraje. Przynajmniej tak odczytuje intencje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+2 / 2

@Albandur może osiągnąć :) i to sporo :) może grać np w Spartaku Moskwa zamiast w jakiejś rosyjskiej pipidówie dolnej w tamtejsze C klasie. Może też być wcielony do armii i pokazać swój patriotyzm w wojnie której może i nie chce... ale czego się nie robi dla wodza

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Albandur
0 / 0

@kibic777 trochę jak u nas, możesz wybrać tych co nie poradzili sobie z rządzeniem albo tych którzy nie radzą sobie obecnie. Za każdy wybór ty poniesiesz konsekwencje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P parafia1
-2 / 4

Czyli walkower. A za parę lat nikt nie będzie pamiętał, z jakiego powodu odpadliśmy z mistrzostw.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Anst197
0 / 10

Głupia manifestacja. Żeby jeszcze było o co. Ukraina nie jest lepsza od Rosji. To wojna dwóch bandytów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niemlody
+1 / 7

@Anst197 niech zgadnę - konfederata?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mateuszek_K
-2 / 8

@niemlody ja też tak uważam jak @Anst196. Na konfę głosować nie będę ze wgledu na ich światopogląd a do tego uważam ze odstawiają gospodarczy populizm.

Po prostu mam gdzieś że się wyrzynają a nawet uważam że to dobrze iż Rosja wypstrykała się z broni i przy okazji przetrzebiła ukraińskich nacjonalistów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
0 / 4

@Mateuszek_K, masz bardzo proste (żeby nie użyć mociejszego słowa) pojmowanie rzeczywistości. Coś w rodzaju chłopka pańszczyźnianego mówiącego:" Niech tam wkoło będzie wojna byle moja wieś spokojna".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
0 / 4

@Anst197, acha, czyli ogarnasz, że rosja to bandyckiej kraj, ale nie masz nic przeciwko udziałowi przedstawicieli tego kraju w życiu nie bandyckiego świata?
Ciekawe podejście.

To mi przypomina sytuację w regionach opanowanych przez mafię, kiedy miejscwa ludność widzi ją tylko przez to, że mafijny boss zasponsorował remont szkoły albo doposażył szpital.
O, jaki on dobry!
A to, że poza swoją wsią i regionem sprowadza tragedię na setki tysięcy ludzi, to już nie ważne, bo to daleko.
Żałosne i tragiczne, bo taka postawa ośmiela kolejnych bandytów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Anst197
0 / 8

@adamis62 Wyobraź sobie taką sytuację. Jakiś zbir zamordował ci matkę i ojca, a potem jego napadł inny zbir. Ten bandzior który zabił Twoich rodziców, teraz wrzeszczy żeby mu pomoc. I to nie prosi, tylko żąda, bo ileż można klepać o tej Twojej matce czy ojcu, przecież teraz on jest najważniejszy, teraz jemu, biedakowi dzieje się krzywda. Kogo obchodzą Twoi rodzice, było minęło, no nie?
Mam gdzieś tę wojnę, niech się pozabijają. Jedni warci drugich. Czego właściwie oczekujesz? Że Polacy będą popierać inne państwo które nigdy nie było nam przyjazne? Że będą po stronie narodu który dokonał strasznych mordów na naszych rodakch i nigdy nawet nie przeprosił? A wręcz przeciwnie, usprawiedliwia i wręcz gloryfikuje tamte wydarzenia. Co, mamy ich kochać za pomniki Bandery które stoją w każdym ukraińskim mieście? Mamy solidaryzować się że zwyrodniałą UPA i Galizien SS które są honorowane i otaczane kultem na Ukrainie. Nie, dziękuję. Postoję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
+1 / 3

@Anst197, to już teraz rozumiem nienawiść niektórych do Szwedów. Bo kilkaset lat temu ci Szwedzi...

Znam mnóstwo Ukraińców. Zwyczajni ludzie, którzy nawet nie słyszeli o Wołyniu, a o Banderze dowiedzieli się albo ode mnie, albo teraz, przy okazji wojny.
Mam się więc wg. ciebie obrazić na nich, albo oczekiwać przeprosin?

Człowieku

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Anst197
0 / 6

@adamis62 Człowieku, nie wiedzą o banderze?! Wszędzie stoją jego pomniki. Dlaczego zawsze podają te same niemądre argumenty gdy ktoś wspomni rzeź wołyńską? Że to dawno, że nie ma co wracać do tego, że trzeba myśleć o przyszłości, że przecież dzieci nie powinny odpowiadać za czyny swoich rodziców. Tylko dlaczego te dzieci honorują i czczą UPA i Banderę, stawiają im pomniki, nazywają ich imionami ulice. Dla nich to nie jest odległa, nic nie znaczącą przeszłość. Wręcz szczycą się tamtymi wydarzeniami i są domni że swoich krwawych bohaterów. Nie podoba mi się to.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
0 / 0

@Anst197, byłeś w ogóle na ukraińskiej prowincji? Ja byłem wielokrotnie. Pomniki bandery są nowością, i raczej rzadkością, a i to tylko w zachodniej Ukrainie. Trafiają się miastach, ale w świadomości ich mieszkańców Bandera jest nieobecny. Prości, młodzi ludzie ze wsi nic o nim nie wiedzą. Wielu słyszało coś tam o nim, ale nie znają za dobrze nawet wersji ukraińskiej, a co dopiero polskiej.

Nacjonalizm banderowski w Ukrainie jest tak samo "silny" jak u nas nacjonalizm w stylu przedwojennego ONR wśród Polaków. Ilu znasz polskich nacjonalistów tego typu? Są chorą drobinką w narodzie.

Tak jak głupotą jest uznawać wszystkich Polaków za ONRowców, bo jakieś 0,5 % z nich identyfikuje się z tą ideologią, tak samo głupotą jest uznawać wszystkich Ukraińców za banderowców, bo jakaś garstka z nich identyfikuje się z tym ruchem.
Naszym skrajnym nacjonalistom też stawia się pomniki a ich imieniem nazywa się ulice, z czego ruscy maja amunicję dla swojej propagandy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niemlody
-1 / 1

@Mateuszek_K jak na razie przetrzebiła (to ty się tak wyraziłeś cytuję) kobiety, dzieci, powinieneś wiedzieć co ruska hołota wyrabiała w Buczy, Irpieniu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+3 / 3

niedługo chłopaczki z U17 będą wcielani do armii rosyjskiej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szary1988
+1 / 3

Fifa/Uefa zwykła mafia która chce/potrzebuje kasy... Nie dość że za chwilę zaczną promować/wręcz przepychać Arabię, to jeszcze się uśmiechają do Rosji...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem