Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
344 349
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D Dejmien86
+1 / 5

Chciałbym wiedzieć jaką wewnętrzną walkę toczą te uje co wydzwaniają z fotowoltaiką i super atrakcyjnymi kredytami, żebym mógł ich zrozumieć i być dla nich bardziej życzliwym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pokos
+13 / 15

@Dejmien86 . Walczą o przeżycie. W akcie desperacji podjęli tę gównianą pracę żeby nie zdechnąć z głodu. Nikt nie podejmuje tego zajęcia z wyboru.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
-3 / 5

@pokos moze i tak, ale to nie znaczy ze musze byc dla nich mily. probuja mi wcisnac cos czego nie chce, czesto oszukac, sprowokowac do wydania kasy w firmie ktora meczy niechcianymi telefonami. bycie dla nich niemilym moze sklonic ich do znalezienia normalnej, wartosciowej dla spoleczenstwa, niestresujacej pracy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Ochrety
0 / 2

@tomkosz Nie musisz być miły dla nich. Wystarczy, że nie będziesz dupkiem. "Nie jestem zainteresowany" + odłożenie telefonu lub nawet samo odłożenie telefonu to lepsze rozwiązanie niż wyzywanie się na kimś. Można jeszcze zastrzec, że nie zgadza się na przetwarzanie swoich danych i kolejne telefony.

Chyba że masz przemożną potrzebę wydania pieniędzy na każdą rzecz, którą Ci zaproponują, niezależnie od tego, czy jest Ci potrzebna i ile kosztuje. W tym ostatnim przypadku bardzo proszę, skontaktuj się ze mną na priv, zaproponuję Ci subskrypcję plików z pewnymi ciągami liter i cyfr, ewentualnie mogę dorzucić kilka znaków i interpunkcyjnych. Prenumerata za 1500zł miesięcznie, żebym nie musiała zakładać działalności :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
-2 / 2

@Dejmien86 Polecam zablokować spam.
https://support.google.com/phoneapp/answer/3459196?hl=pl

@pokos Bzdura, żadne przeżycie. Pracy jest na tyle, że można wybrać inną. Nie muszą naciągać i oszukiwać ludzi, bo nie mają co jeść, a nawet wtedy byłoby to wątpliwe moralnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
-3 / 3

Nie każdy i nie zawsze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lady_Apocalypse
-2 / 6

Zwłaszcza ci, którzy mają narcystyczne zaburzenie osobowości. Co jeszcze walczą z całym światem i starają się go zniszczyć za wszelką cenę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obiektywny1
+1 / 1

@Lady_Apocalypse Oj tak, pomimo przyjaznej nazwy to bardzo ciężka choroba, szczególnie dla bliskich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik3001
-3 / 3

Nie kumam czemu gość sie zabił był znany lubiany mial kase pozycje zero skandali fajna rodzine miał wszystko

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O konto usunięte
0 / 0

@rafik3001
Ludzie nie doceniają tego co mają. Chorzy na raka walczą o każdy kolejny dzień życia, a bogaci i zdrowi ćpają aż do śmierci, popełniają samobójstwa albo giną przez własną głupotę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Ochrety
+1 / 1

@Ogi1988 @rafik3001 Depresja to choroba. Ból psychiczny powoduje potężny ból fizyczny, kombinacja tego bywa tak bardzo nie do zniesienia i bez nadziei na poprawę, że ludzie popełniają samobójstwo.

Można to rozumieć lub nie rozumieć, podobnie jak wiele innych spraw.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 października 2023 o 22:28

avatar truskaweczka998
0 / 0

@Ochrety
Nie zrozumie tego nikt, kto nie był blisko osoby, która leczyła się na depresję ale przegrała. Wiem na pewno, że nigdy nie wolno bagatelizować czegoś, tylko dlatego, że sie tego nie rozumie.
Ale ludzie mierzą innych swoją miarą i po pozorach, nie zastanawiają się co kto ma w głowie i jaki niesie krzyż.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem