Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
184 194
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M maciejka64
+6 / 8

Święta prawda ! Jeżeli jeszcze ktoś myśli że "szynka konserwowa" jest mięsem w 100% to jest idiotą . Co nie odbiera "temu czemuś" ,przynajmniej od niektórych producentów ,walorów smakowych . Kaszanka i pasztetowa robione są z gorszych rzeczy a bywają wybitnie smaczne .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Thevipervip
+5 / 5

Pierdzielisz, wszystko jest przetworzone, nawet jak zerwiesz kwiatka to przynajmniej w oderwane części zmieniłeś jego stan lub formę. Oczywiście stopień przetworzenia to inna bajka, ale jak jesz kiełbasę nawet samodzielnie zrobiona to mieszczasz różne części ciała zwierzęcia a i czestnkilku zwierząt. Ot taka kolej rzeczy chcesz żyć to żryj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WhiteD
+2 / 4

A jest jakaś nieprzetworzona szynka?
Wam się dzieci wydaje że świnia ot tak sobie chodzi z od razu gotowymi kawałkami szyneczki?
Szynka konserwowa tym się różni od niekonserwowej że robi się ją o wiele szybciej i jest ona zwykle robiona z więcej niż jednego kawałka świni. Niekoniecznie też z dobrego gatunkowo mięsa - stąd jest tańsza.

Szynka nie-konserwowa też jest produktem przetworzonym :D Cholera jak obierzesz sobie ziemniaka i go ugotujesz to masz "produkt przetworzony". Relatywnie mało rzeczy jadamy nieprzetworzonymi...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
-2 / 2

Autorze!!! Taka szynka nie jest wędliną!
Wędliną, jak sama nazwa wskazuje, jest mięso poddane procesowi wędzenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem