Rewelacyjnie! Jak tak dalej pójdzie to kto wie, może poradzimy sobie kiedyś nawet z Albanią :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
+1 / 1

@B00mba00001818 Albania pojechala dzis Czechy 3:0, wiec to nie musi byc takie latwe zadanie.

O OstatnieTchnienie
-4 / 4

Po pierwsze to pozostały 2 mecze reprezentacji, a po drugie nie musi ich nawet wygrać bo i tak przez lige narodów dostaną się do baraży w razie w.

M matyyys007
+7 / 7

Jest się chym chwalić 2-0 z wyspami owczymi grając tak dalej czeka nas remis z Sam Marino

P konto usunięte
+5 / 7

Zawodowcy wygrali z amatorami 2 :0 Co za sukces.

avatar greony12
+2 / 2

@phronesis i 2gi gol wymęczyliśmy dopiero w 65 minucie, z nimi powinien paść 5ty gol w pierwszej połowie

A Aqq300
0 / 0

Nic się nie stanie, Polacy, nic się nie stanie!

H humman
+6 / 6

Oni wcale nie grają lepiej ale z każdym meczem jest obniżana poprzeczka, kiedyś nikt by ni traktował wygranego meczu z Wyspami jako sukces ale jako formalność przed czymś poważniejszym

P Pasqdnik82
+2 / 2

@humman To fakt... nawet gdy nie był sukcesów reprezentacyjnych.... w sensie ME czy MŚ.,.. to takie drużyny jak Wyspy Owcze itp.. to polska reprezentacja wygrywała.. obecnie to Polska jest taką Wyspą Owczą i innymi klubami z tej półki..... ale niektórzy chyba nadal uważają że Polska to nie wiadomo jaki zespół bo mamy graczy takich i takich..... no i co z tego że mamy, jak tego nie widać... Zieliński to wielkim talentem dla reprezentacji od lat miał być i w ogóle... wielki kreator gry i środka pola... (co w klubie nie można mu zarzucić, radzi sobie świetnie) a w reprezentacji większość jego występów to są średnie... sporadycznie dobre... często poniżej średniej.

R rogeros123
+3 / 3

ekscytacja bo polscy kopacze nadmuchanego balona wygrali z jakimiś amatorami :)

+2 / 2

"Polacy zgodnie z przewidywaniami..."? Heh dobry tekst... to jest raczej niespodzianka :) a nie "zgodnie z przewidywaniami" :D

K konto usunięte
+2 / 2

Michniewicz też wygrał w debiucie. I to nie z jakimiś czwartoligowymi Wyspami Owczymi, a ze Szwecją.

S szteker
0 / 0

Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Ale w PZPN pewnie odbyła się z tej okazji impreza na skalę światową.

M marek300001
+1 / 1

z owcami wygrać ,no to naprawdę sukces ma miarę zawodowców

G konto usunięte
-2 / 2

Czyli polska reprezentacja musi wygrać 2 mecze, żeby móc oficjalnie zagrać w reklamach?