Bo ludzie to dziwni są.. i to samo można im sprzedać w dwojakiej narracji..

C csnrdi
+3 / 3

festiwal klepania się po plecach już otwarty ;-)

mało komu mąci radość taki detal jak FAKT, że w ciągu 40+ minut gry w przewadze repra strzeliła 1 (słownie: JEDNĄ bramkę) Wyspom Owczym

tak, faktycznie nie drążmy, skupmy się na fetowaniu przełamania tradycji przegrywania debiutu selekcjonera,

w meczu, wktórym Milik też przełamał tradycje i tym razem nie trafił niczego, tj. nawet obramowania bramki, więc może to faktycznie znak nowych świetlanych czasów polskiej piłki kopanej
(żartowałem)

A Albandur
0 / 2

Ale widziałeś ten mecz czy komentujesz na podstawie zasłyszanych opinii? Zgadzam się że goście jako zespół są jeszcze zieloni i powinni wklepać minimum 5 brameczek bez najmniejszych problemów. Natomiast i tak widać że tym to się chociaż chciało biegać w przeciwieństwie do naszych gwiazdeczek wielkiego formatu. Raz na jakiś czas warto jednak przewietrzyć pokój

avatar mk7777
+1 / 1

@Albandur widziałem. drugą połówkę gramy w przewadze i w zasadzie nie tworzymy sytuacji bramkowych. Gramy głównie długimi piłkami. To mega źle rokuje, jeżeli z takim przeciwnikiem nie umiemy narzucić stylu, to z kim umiemy?

C konto usunięte
+3 / 3

Fakt. Graliśmy jak równy z równym wczoraj, przeciwnik nas nie stłamsił.
Tylko czy aby na pewno jest to komplement dla piłkarzy zarabiających po kilka milionów rocznie, że dorównują poziomem półamatorom ?

avatar OP2000
-1 / 1

Nasi piłkarze wrócili na dno jakości!
Kibice muszą być wniebowzięci, im gorzej naszym szło, tym więcej im klaskali.

C C1VenomMX321
+2 / 2

Niby kto tak twierdzi?
Prawie całą drugą połowę grali przeciw 10ciu wyspiarzom, a udało im się strzelić aż jedną bramkę.
Gdzie tu sukces?

J joseluisdiez
+1 / 1

2-0 z półamatorską drużyną na 124 miejscu w rankingu FIFA. Sukces na miarę naszych możliwości!

G gdog
+1 / 1

Mecz trzeba przyznać, że był całkiem wyrównany... :D Trener tu nic nie poradzi...