Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
396 416
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar LowcaKomedii
+1 / 21

Ale trzeba przyznać, że trochę kiepsko mu to wychodzi. Nacieszmy oko jak tłumaczył się z "myślących inaczej" na listach
https://twitter.com/gromotapl/status/1711285101986758673

Widać jednak, że mają to dogadane, bo Bryłka tłumaczyła się tak samo niepoważnie
https://twitter.com/nocny_pingwin/status/1712493357522399486

Trochę mnie to bawi. Wyobraźcie sobie, że "poważna partia", "merytoryczna opozycja", chwilowo "trzecia siła" musiała pewnie organizować jakiś meeting czy coś i ustalić jak mają się tłumaczyć z płaskoziemców na swoich listach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Slawa238
-4 / 8

Tak, dokładnie tak to widzę. O szczerze współczuję Bosakowi, bo on jest dość ogarnięty i bardzo ciekawie mówi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Loganesko
-1 / 7

@Slawa238 Ogarnięty? Ogłaszając publicznie bliskie stosunki z neonazistowską partią, z czego najpierw się tłumaczył, że oni wcale nie są nazistami i stawał w ich obronie, a potem oni sami rozwiali wszelkie wątpliwości, twierdząc, że są? Czy w tym, jak stwierdził, że braun to człowiek poważny i inteligentny, kochający własny kraj, mniejsza z tym, że heilował w sejmie z tą samą partią, którą bosak uznaje za "pełną dobrych patriotów", tudzież gdy braun po ogłoszeniu, że jego kolega to rosyjski szpicel, dalej się z nim zadawał i robił wspólne wypady? A może wtedy, gdy bosak otwarcie twierdził, że nie chcą w Polsce żydów? Czy może chodzi o moment, gdy bosak stwierdził, że kobiety nie powinny głosować?
To są wypowiedzi do 2018 roku wstecz. W czym więc ten bosak jest taki ogarnięty?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Slawa238
0 / 4

@Loganesko chętnie zobaczę ta wypowiedź, gdzie Bosak twierdzi, że kobiety nie powinny głosować. Tylko ma to być wypowiedź Bosaka a nie jakiegoś szura z redpill. Wszelkie wzmianki o neonazistach skwituję ironicznym uśmiechem, bo na Węgrzech neonaziści (wg Newsweeka) nagle przestali być neonazistami jak się D.Tusk z ich przywódcą wysciskał by dać mu wsparcie przeciwko Orbanowi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem