Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Reakcja 8-letniej dziewczynki, która po raz pierwszy w życiu słyszy cokolwiek, w tym własny głos

0:20

www.demotywatory.pl
+
375 378
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Obyczajowy
+2 / 2

Coś pięknego :)))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seybr
0 / 0

@Obyczajowy Jasne że coś pięknego. Zastanawia mnie jedno, ile czasu będzie potrzebowała aby zapoznać się ze wszystkimi co dziennymi dźwiękami. Jaki czas zajmie jej poprawnie wymawiać słowa.
Ludzie słyszący uczą się od początku narodzin. Wiele dźwięków jest dla nas naturalne, poznane w czesnych etapach życia. Ona je pozna teraz.
Fakt, uczymy się całe życie, ale większość dźwięków jest dla nas znane. Chodzi mi o to. Będąc w lesie słyszę że idzie zwierz, jestem wstanie odróżnić jaki jest to gatunek. Ktoś będzie jedynie słyszał np. łamiące się gałęzie, szum liści. Ja jestem wstanie odróżnić czy idzie byk jelenia, dzik czy borsuk.
Usłyszała swój głos, usłyszy muzykę, spadające krople deszczu czy wk.... wycie kota.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Obyczajowy
+2 / 2

@seybr zgadzam się z Tobą i też mnie to ciekawi. Jednak bardziej wkurvvia mnie to że więcej wydajemy na czołgi i rakiety niż na pomaganie ludziom..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seybr
0 / 0

@Obyczajowy Jestem zdania, jeżeli ktoś nie szanuje swojej armii, będzie szanował cudzą. Tak zgodzę się że wydajemy masę kasy, ale to konieczność. Konieczności nie widzę w finansowaniu kościoła. Kto chce niech utrzymuje korporację z Watykanu ze swojej forsy. Pieniądze przeznaczone na kler uratowałyby wile istniej ludzkich, dzieci. Wyleczyłyby z chorób, czy pomogły takiemu dziecku jak w democie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Obyczajowy
0 / 0

@seybr tak samo można powiedzieć w drugą stronę. Dla kogoś kościół i wiara będą ważniejsze niż armia.. a obecna sytuacja w Ukrainiec potwierdzą nawet taki punkt myślenia iż nie trzeba mieć super armii żeby stawiać opór drugiej armii świata. Jak widać świat nie miał problemu pomóc zatrzymać Ruskich..

Do tego warto dodać że wydatki na armię są niebotycznie większe od wydatków na kościół..

Dla mnie marnowanie czasu, pieniędzy, energii i ludzkich dusz.. na jedno czy drugie jest totalnym debilizmem i pokazuję jak żałosna jesteśmy cywilizacja.

Pomoc dla ludzi powinna być priorytetem istnienia człowieka.. ale co tam. Lepiej wierzyć w coś czego nie ma i się o to zabijać. Super to sobię układają na górze.. by Ci na dole nawet nie potrafili pomyśleć że może być inaczej.. że w ogóle można inaczej..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seybr
0 / 0

@Obyczajowy Dobra armia to konieczność i nasz pogląd nic nie zmieni. Musimy ją mieć, inaczej będziemy szanować inną. Ja wiem że pomoc jest ludziom jest najważniejsza, jednak nie żyjemy w świecie Star Treka. Chociaż i w tamtym świecie, Federacja posiadała armię, nawet wywiad który robił czarną robotę (mimo pięknych idei).
Wiara jest ludziom potrzebna, mi akurat zbędna. Jednak jeżeli ludzie chcą aby była łożona kasa na kościoły można to łatwo rozwiązać. Niech każdy wierny przekaże 1% ze swojego podatku. Tak jest w Niemczech. Ja nie będę chciał, przekaże na chore dzieci. Wierzący ma wybór. Może przekazać na kościół.

Nie zgodzę się że nie trzeba mieć super armii. Właśnie sytuacja na Ukrainie pokazuje, że źle przeszkoleni ludzie mając nawet świetny sprzęt, to pomyłka. Armia ruskich jest tego dowodem. Szkolenie z którego Polska zrezygnowała nadal jest w Rosji. Lepiej mieć dwóch dobrze przeszkolonych niż 10 matołów. Armia w Ukrainie od lat przygotowywała się na wojnę. Min. uczyli się jak walczyć sposobem na partyzanta. Gdyby nie pomoc Polski, USA i zachodu to byłoby dawno po ptokach. Masę sprzętu poszło na Ukrainę. Do tego wielu ludzi zostało przeszkolonych w Polsce i na zachodzie.

Ja potrafię strzelać, obsłużyć broń. Daj mi nawet nie znany model szybko bo obsłużę. Bez problemu obsłużę kałacha np. zdobytego od ruskich. Potrafię poruszać się w terenie, strzelać z dystansu czy w biegu. Jak myślisz dla czego. Swoje doświadczenie zdobyłem nie tylko na strzelnicy. Posiadam pozwolenie na broń.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J ja_pincet
0 / 0

fajnie byłoby patrzeć jak odkrywa muzykę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zolwica
0 / 0

Czy ktoś umiałby napisać co zamigała dziewczynka?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bat0n
0 / 0

@zolwica w każdym kraju migowy sie rózni od siebie, nie znamy lokacji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem