Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar bartoszewiczkrzysztof
+11 / 15

''Boże chroń Polskę przed moimi synami''.
Autor: Rajmund Kaczyński.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
+15 / 19

Mam nadzieję, że nowy sejm i rząd skończą z "miesięcznicami", a przynajmniej z wydatkami na ten cyrk.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obiektywny1
+5 / 9

Nam ten wrak do niczego nie potrzebny. To jego brat, i jego własny problem, jeśli już go odzyska (dzięki swej prorosyjskiej polityce), to niech go trzyma na własnym podwórku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gicio
+4 / 6

To chory starzec nie ma się co dziwić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+5 / 9

@Gicio Ja też się jemu nie dziwię. Ja się dziwię jego wyborcom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Albandur
-2 / 10

Tutaj akurat może mieć rację, trzeba być ślepym żeby nie dostrzegać tego, że Unia Europejska szykuje nam Orwellowską dystopię w najbliższym czasie. Nieuzasadniona inflacja, bańka mieszkaniowa, nielegalna imigracja (oni ich nie przyjmują, oni ich ZWOŻĄ z wybrzeży północnej Afryki) I źle pojęta ekologia zmierzająca wyłącznie do zubożenia klasy średniej. Myślę że facet doszedł do tych wniosków zupełnie przypadkiem, jednak co mnie przeraża to kompletna bezkrytyczność oceny na forach internetowych, zupełnie jakby od czasów pandemi wszystko pięknie grało...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 01jarecki
+1 / 5

@Albandur No faktycznie geniusz, dostrzegł to co dla każdego w miarę ogarniętego Polaka jest oczywiste! Niczego nowego poza tradycyjnym szczuciem Polaka na Polaka nie pomijając innych narodowości nie powiedział!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lameria
+2 / 8

@Albandur A PiS sprzedając wizy po 5000$ za sztukę rozwiązał problem nielegalnej imigracji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Albandur
+1 / 3

@lameria a kto tu słowem o PiSie wspomniał? Komentuje wypowiedz oderwanego dziadka i że tym razem przy całym jego zacietrzewieniu umysłowym może mieć wyjątkowo rację i wyrażam zaniepokojenie iż ludzie w komentarzach pod artykułami i tym demotem nie zauważają że rzeczywiście dzieje się coś bardzo niekorzystnego w całej Unii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Albandur
-2 / 2

@01jarecki no właśnie nie jest to takie jasne sądząc po wypowiedziach z internetu i nawet tego forum, dlatego właśnie mnie to martwi- o czym mówię w swoim komentarzu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pierdzideuko
0 / 4

następnej nie będzie, nekromancja się kończy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 01jarecki
+3 / 3

Był już taki Pan Kononowicz i też zapewniał, że jak przegra wybory to "niczego nie będzie"! Buacha!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PieknyLolo666
-3 / 9

Jak to czytam, to jestem załamany. Widać, że nieświadomi wyborcy ogłupieni propagandą, zarówno co do polityki Niemiec, jak i miesięcznic. Bardzo płytkie myślenie i obstawiam, że nie macie za dużo lat. To polecam poczytać co się działo w "purlomencie europiejskiem". Właśnie się was pozbawia tej suwerenności, niebawem już nastanie zbawcza polityka Niemiec wobec Polski, ale na pewno niektóre korpoludki (dawniej się mówiło "pożyteczni idioci" będą się świetnie bawić bez wolności, z autem elektrycznym w garażu, którym nie można jeździć, bo za drogo i do Krynicy z Krakowa, trzeba na 3 dni itp itd, CPK nie trzeba, bo za daleko do lotniska, mierzeja za mała i ogólnie po co itp itd,- można tak wymieniać, szkoda tylko, że to nie oto chodzi :)) Ale polecam zgłosić się do instytucji "niemieckich" - "bratnich", które wiedzą jak Polak ma mieć w domu, proponuje się tam zgłosić, kiedy opadnie fasada kolorowego świata przyszłości, świata przyjemności od weekendu do weekendu, ale za trochę więcej euro (dawniej się to nazywało - prostytucją :)), polecam się zgłosić, kiedy dziecko przyjdzie z problemem do "rodzica" czyli mamy i taty, polcecam jako rozwiązanie jego młodzieńczych problemów, zaproponować zmianę płci lub hormony (rozwiązują wszystkie problemy). Przypominam, że jak polski żubr przeszedł na stronę .niemiecką, to ten wspaniały naród, który teraz za cielęcą zgodą "nowych liderów politycznych" (stara komuna i układy) tego żubra zjadł na grillu - wspaniały niemiecki postęp i ekologia :) Gratuluje wybrańcy - oszukujcie się dalej. "Kaczor - rosyjski agent" - Tusk - "patriota" :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 01jarecki
+3 / 5

@PieknyLolo666 Kolego, tymi bzdurnymi wypocinami przeszedłeś chyba sam siebie! Ty tak na poważnie?...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 3

@PieknyLolo666 wolę niemiecki postęp i demokrację, niż rosyjski but. Kaczyński to jest ruski agent i trzeba o tym wręcz krzyczeć, jeśli normalnie nie dociera.
Poza tym Kaczyński powinien odpowiadać z art.256 i 257 kk za to, co mówi o Niemcach. A cały PIS powinno się zdelegalizować na podstawie art.13 konstytucji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q konto usunięte
-1 / 1

I to wcale nie jest takie nieprawdziwe. Obecnie traktat lizboński zapewnią niepodleglosc państwom członkowskim unii jewropejskiej, ale już trwają prace nad jego zmiana tak by prawo unijne było nadrzędne nad prawem lokalnym kraju członkowskiego oraz by kraje członkowskie przestały być krajami niepodległymi, a jedynie stanami/federacjami/republikami państwa europejskiego...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem