Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tomasz1977
-1 / 19

i tak unikam takich sklepów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jacek83218
0 / 20

Niech spier... Powiedzmy że udam się do takiego sklepu z zamiarem zakupu jakiejś rzeczy a nie tylko zwiedzać, ale niestety nic mi się nie spodoba. Co wtedy? Aha i jeśli wybiorę bombkę za 10zł to drugie 10 zł przepada? Idi na xui.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Petyrek
+16 / 26

mamy kapitalizm? no mamy. to sobie może właściciel decydować, o ile nie narusza obowiązującego prawa, co się w jego sklepie dzieje. nie odmawia nikomu sprzedaży, jedynie limituje wstęp w jakimś okresie, na podstawie jakichś (negatywnych) doświadczeń. zainteresowani zakupami nie będą mieć problemu, niezainteresowani ominą drzwi - wszyscy powinni być zadowoleni
a że jakieś pyskacze z internetów krytykują? cóż, po pierwsze nie ma obowiązku wszystkich zadowolić; po drugie żaden z pyskaczy pewnie i tak nic by nie kupił...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E enikacemobil
+3 / 9

Mi akurat pomysł się podoba: ile czasu mniej będzie marnował właściciel lub sprzedawca na klientów, którzy finalnie nie chcą niczego kupić... A tak, jak jesteś zdecydowany, że właśnie coś chcesz tutaj kupić, to niczego nie tracisz. Window Shopping u tego sprzedawcy na pewno nie działa :)
Sytuacja podobna, jak w kinie: kupujesz bilet na seans, oglądasz, ale Ci się nie podoba.... Nie idziesz przecież do kasy i nie domagasz się zwrotu za bilet, prawda?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Agitana
+3 / 5

To jest bardziej wystawa z mozliwoscia zrobienia zakupowniz sklep. Np. na wystawach kwiatow jest to normalne. Bilet wstepu umozliwia ci zabranie ze soba jakiegos kwiatka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Www30
0 / 2

Nie dziwię się. Właściciel wyłożył kasę (zapewne nie małą) żeby ściągnąć KLIENTÓW. Zamiast tego miałby stada MADEK z bombelkami, które nie dość, że nie stanowią targetu, to jeszcze generują fochy, hałas i demolkę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MalaZlaCzarownica
0 / 2

@Www30
Gorzej. Mieliby stada instagramerek wyskakujących z ryjem na normalnych klientów, że psują im kadry

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar monikashell
-1 / 1

W Ikea powinni coś takiego wprowadzić

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kar4
+1 / 1

20 zł za wejście, darmowy rozgłos bezcenny - czy jakoś tak ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem