Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
924 951
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T tomkosz
+11 / 17

biorac pod uwage standardy pisu? nie. wcale

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+16 / 22

@tomkosz a najsmieszniejsze jest to, ze wyborcy pisu w wiekszosci sa zwyczajnie za glupi zeby skumac ironie tej sytuacji xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
+19 / 25

@Xar gdyby byli w stanie ja skumac, pewnie nie byliby wyborcami pisu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A aduwski
-4 / 4

@tomkosz https://sjp.pwn.pl/sjp/anty-;2440602
1. «pierwszy człon wyrazów złożonych mający znaczenie: przeciwdziałający, występujący przeciw, przeciwny»
2. «pierwszy człon wyrazów złożonych mający znaczenie: przeciwległy, skierowany w przeciwną stronę»
Czyli jeśli celem i efektem działalności jakiegoś człowieka jest odebranie władzy PiS i prowadzenie przeciwstawnej polityki (np. "albo Trzecia Droga albo trzecia kadencja PiS") to jest on przeciwdziałający władzy PiS a to znaczy, że jest anty-pisowski właśnie z tego powodu, a nie innego.
Ps. Osobiście uważam, że Pan Hołownia dobrze odnalazł się w roli marszałka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
+6 / 8

@aduwski przeczytaj jeszcze raz tresc demota: Czy nie jest ironia ze osoba przestrzegajaca regulaminu, pracujaca sprawnie i zgodnie ze standardami, jest postrzegana jako anty-pisowska? Wydajesz sie nie rozumiec, wiec spiesze z wyjasnieniem: Nie dlatego ze Holownia wywodzac sie z opozycji jest postrzegany jako anty-pisowski, a wlasnie dlatego ze w przeciwienstwie do poprzednich marszalkow pracuje uczciwie, zgodnie z prawem i traktuje ludzi bez wzgledu na ich przynaleznosc partyjna, co jest dokladnym przeciwienstwem pisowskich marszalkow sejmu i jest szokiem dla pupilkow jarka, ktorzy po 2 kadencjach zdominowanego przez siebie sejmu zapomnieli jak powinien pracowac MS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A aduwski
-1 / 1

@tomkosz Dziękuje za odpowiedź, ale zdeycdowanie podtrzymuje moje zdanie. Pan Hołownia jest postrzegany przez niektórych jako anty-pisowski, ponieważ na tą chwilę właśnie taki jest (z powodów politycznych a nie charakteru czy sposobu wykonywania obowiązków), jak to wykazałem w poprzednim komentarzu. Oczywiście każdy ma prawdo twierdzić co chce, np. to że uważa Pana Hołownie za anty-pisowskiego bo nie ma siwych włosów albo bo jest wysoki, ale to i tak nie ma znaczenia. Zadam retoryczne pytanie czy gdyby Pan Hołownia wprowadzał te same standardy do parlamentu jako Marszałek Sejmu, ale w koalicji z PiS to dalej byłby przez takie osoby uważany za anty-pisowskiego? Ciekawe czy wtedy w ogóle odnotowaliby fakt wprowadzenia owych standardów i ocenili je jako dobre, pewnie twierdziliby, że się "skukiził" lub coś tego typu ;)

PS. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że cała ta dyskusja ma tylko charakter rozrywkowo-komediowy, ponieważ jak dobrze wiemy tego typu twierdzenia mają tylko na celu pokazać jacy to "nasi" są fajni, a "nie nasi" be i tu każdy pretekst będzie dobry ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 25 listopada 2023 o 14:41

T tomkosz
-1 / 1

@aduwski Czy gdyby Pan Hołownia wprowadzał te same standardy do parlamentu jako Marszałek Sejmu, ale w koalicji z PiS to dalej byłby przez takie osoby uważany za anty-pisowskiego? Biorac pod uwage ze podstawa "pisizmu" jest brak poszanowania prawa, konstytucji i regulaminu Sejmu to tak :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P ppzaw
-1 / 13

Otóż nie przestrzega:

Regulamin Sejmu
Rozdział 3
GŁOSOWANIE
Art. 188

2. Głosowanie jest jawne i odbywa się przez:

1) podniesienie ręki przy równoczesnym wykorzystaniu urządzenia do liczenia głosów,

Konia z rzędem temu, kto na nagraniach z obrad Sejmu RP, tak chętnie oglądanych przez tak wielu, wskaże choćby jedno podniesienie ręki Marszałka w trakcie głosowania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+15 / 15

@ppzaw No, rzeczywiście. Groza. GROZA. G R O Z A!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D diablojka
+2 / 2

A nawet Z -GROZA, No jak on śmiał

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar krzyche
-3 / 9

Nie dlatego jest postrzegana jak anty-PiSowska że przestrzega regulaminu, tylko dlatego, że wywodzi się z anty-PiSowskiego obozu politycznego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bio88
-1 / 5

Regulamin sejmu stanowi, że ministrowie moga mowić i mowic bez konca (tak ustalił PiS). Zatem Hołownia NIE przestrzega regulaminu. Co najwyżej przestrzega zdrowego rozsadku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Baabool
0 / 0

@bio88 Morawiecki złożył przecież dymisję rządu. Tak więc pełnią oni obowiązki ministrów do czasu ogłoszenia nowego rządu, ale ministrami nie są. Regulamin nie ma zatem zastosowania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+2 / 6

@Kamilkamil30 nie musi byc zbawca, wystarczy ze troche posprzata i uporzadkuje ten burdel ktory zostawili poprzednicy. Kto stoi za tymi poprzednikami dla ktorych przyszedl teraz czas rozliczen?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kamilkamil30
-1 / 3

@Xar jakoś nie wierzę w rozliczenia, ruk krukowi oka nie wykole

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alex71719
0 / 0

kto z tym Panem stoi? wyborcy
czy jak woli poprzednia władza: suweren

Odpowiedz Komentuj obrazkiem