Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
388 391
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
J Jury1974
-3 / 7

..jak to kobieta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hektarek19
+7 / 9

@Jury1974 Nie pomyślała. A mogła mu podać numer telefonu do Sławka, to sam by zadzwonił.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C calstop
+4 / 4

Miałem kiedyś podobną sytuację tylko, że z e-mailem kilkanaście lat temu. Kiedyś napisała do mnie starsza osoba, która po raz pierwszy chyba pisała w życiu e-maila, myśląć, że pisze do jej albo wnuka albo syna. Niestety albo pomyliła adresy albo źle je wpisała, bo ten dotarł do mnie. Więc odpisałem jej, że niestety ma zły adres e-mail i żeby skontaktowała się z osobą, do której chce napisać, aby ta osoba podała jej poprawnego e-maila. W rezultacie dostałem kolejnego e-maila na mój adres od tej starszej osoby z zapytaniem, czy może zmieniłem ostatnio adres, bo tu jej jakaś obca osoba odpisuje ...

Odpisałem po raz kolejny tłumacząc i więcej od niej nie usłyszałem, więc może zrozumiała, albo ktoś jej wytłumaczył, jaki jest prawidłowy adres.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Amper80
0 / 2

A ja się pytam jak znalazca odblokował ten telefon?? No chyba że to jakiś stary model..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A apsiik
0 / 0

@Amper80 Można ustawić w telefonie kontakty, do których można zadzwonić mimo zablokowanego telefonu. Na zablokowanym ekranie wystarczy potem wybrać "Połączenia alarmowe" i jeśli ktoś ustawił sobie takie kontakty, to będą tam widoczne i można zadzwonić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Amper80
0 / 0

@apsiik Dzięki, nie wiedziałem o tym. Zawsze myślałem, że połączenie alarmowe to tylko i włącznie 112. I jest okazja bo na dniach wymieniam smartfona.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem