Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1148 1164
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N next_1
+4 / 8

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A An_ders
+10 / 16

Nareszcie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rhkkkk
+4 / 8

@KudlatyRyj Ty tak na serio? Wiatraki - nawet jeśli tam był lobbing co jest prawdopodobne to ze względu _na normalny proces legislacyjny_ media i opozycja miały czas aby to nagłośnić i ukręcić temu łeb. Na tym polega demokracja. Nie na tym, że nie będzie ludzi którzy będą próbować robić wałki ale na tym, że istnieją mechanizmy aby te wałki wykrywać i ograniczać. W przeciwieństwie to analogicznych wałków które przez pierwsze 4 lata PiS załatwiał w ciągu 1 nocy wraz z podpisem miłościwie nam panującego Andrzeja. Zgadzam się, że komisji do spraw wpływów rosyjskich nie powinni likwidować. Powinni jedynie zmienić jej skład i pozwolić nadal działać z uwzględnieniem Brauna, Macierewicza, Korwina i jeszcze sporej grupki polityków bliskich PiSowi których relacje z Rosją są co najmniej podejrzane. Akurat tutaj ani Jarosława ani Donalda nie podejrzewam ale w otoczeniu ich obu na 100% są rosyjscy agenci. Choćby dlatego, że rosyjskie służby zawsze były skuteczne i zawsze swoich szpiegów w otoczeniu polskich władz miały. Naiwnością jest sądzić, że dzisiaj nie mają. Natomiast ta komisja w wersji PiSowskiej służyła tylko temu aby znaleźć haki na Tuska, nie wykonała zadania, nie znalazła, Tusk wybory wygrał więc szkoda kasy na kontynuację prac w tej formule. Co do podkomisji smoleńskiej. Ja nie wiem jak w ogóle można próbować tego bronić. Służyła głównie ciągnięciu kasy z budżetu, niczego nie zrealizowała, nawet nie będę pytał ile razy była na miejscu katastrofy, dystansował się od niej nawet Ziobro i prokuratura. A nie - jeden sukces był. Jeden z członków skutecznie opchnął naszemu rządowi Boeingi po czym wrócił do Stanów. Jeśli już mówimy o lobbingu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
+12 / 14

@KudlatyRyj Przez tyle lat próbowali wmówić wszystkim te kłamstwo smoleńskie, ale na szczęście się nie udało, i właśnie się skończyło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mazii
+9 / 11

@KudlatyRyj idź bądź głupi gdzie indziej. Wyłącz TVP, bo banie masz nieźle wypraną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Azheal
+3 / 5

@KudlatyRyj 8 lat rządów pisiorskich i coż takiego udało im się zrobić z rzekomym zamachem? Where wrak i where jakiekolwiek dowody?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+6 / 6

@Azheal Jaro i jego kolesie to dzieci ze szkoły stalinowskiej. Tam, między innymi obowiązywała zasada, że najlepszym dowodem winy jest brak jakichklolwiek dowodów. Bo to oznacza, że przestępca był taki cwany, podstępny, że usunął wszystkie dowody. Ale nas, towrzysze, psy łańcuchowe kapitalizmu nie nabiorą. My wiemy kto jest winny. .
.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A An_ders
+5 / 7

@KudlatyRyj Chłopie wyłącz w końcu TVP bo ci szkodzi. Wiatraki od Siemensa na razie kupił Tauron (pod pisowskim zarządem). A jeśli są dobrej jakości to ok. W Polsce z tego co się orientuję na razie wiatraków nie produkujemy. Komisja smoleńska i tak niczego nie ustaliła - bo skoro pracowała pod obraną absurdalną tezę o zamachu, to do niczego mądrego nie mogła dojść. Wypadek spowodowany typowym polskim "jakoś to będzie". Komisja od wpływów nie została zlikwidowana. Na razie sejm wywalił jej członków, wybranych z jednej opcji politycznej i akurat typowych aparatczyków, wyjątkowych oszołomów. Jesteś kolego fanem pisu, to sobie bądź - raczej nie można ci pomóc.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B biuro74
+3 / 5

@KudlatyRyj Zapomniałeś dodać o zrobieniu dobrze naszemu polskiemu przemysłowi zbrojeniowemu, bo będzie przegląd kontraktów i zamówienia w polskich fabrykach (choć takie karabinki Grot na ten przykład to świetny przykład polskiej bylejakości, no ale skoro twierdzisz, że polskie trzeba wspierać nie patrząc na bylejakość, to masz). Generalnie przestań powtarzać za kimś bzdety, bo sobie z twarzy szmatkę czyjąś robisz, ale patrząc na twego nicka śmiem twierdzić, że nie bardzo się sam obchodzisz. Kijek w szprychy to chyba nie ten wiek, chyba że przy jakimś upadku już tak ci zostało na całe życie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tk1010
+21 / 21

Z czego teraz biduliny będą żyć? Ten Władysław to ma kamyk zamiast serca buuuuuuu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
+3 / 5

A tam, będą w komisji do spraw badania komisji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S swoj_chlop
0 / 0

@ZONTAR Tak nakazywałaby logika tego modus operandi. Ale chyba jednak nie...
Jaka szkoda!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A arthrawn76
+13 / 15

ile pieniędzy poszło w błoto przez umysłowe upośledzenie Jara...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fim
+9 / 9

Jakie błoto? Poszły gdzie powinny i niektórzy są ustawieni. Mogą odpocząć 4 lata a może i 8.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+14 / 14

@arthrawn76 W całej tej sprawie pieniądze wydane na tę komisję to najmniejszy problem. Właściwie żaden problem. Prawdziwy problem, na który trzeba będzie pokolenia albo i dwu to podział narodu. Jarosław, głusząc swe suminie (tak, ma, w szczególności jeśli idzie o brata) oraz ulegając żadzy włądzy dokanał zbrodni na narodzie polskim. Ludzie są gotowi porżnąć się przy stole wigilijnym z powodu Smoleńska.
Jaro, Antoni głoszą - był zamach. Zamach się nie robi sam. Ktoś musiał to zrobić. Kto? Wiadomo - ruskie. I co dalej? Jakieś kroki w tej sprawie? Chociaż wezwać ambasadora rosyjskiego i mu powiedzieć parę brzydkich słów. Zgłosić sprawę do jakiś trybunału międzynarodowego. Po napaści na Ukrainę był świetny klimat mędzynaridowy by Rosję oskarżyć oficjalnie. I co? I NIC. Rząd Jarosłąwa Kaczyńskiego (tak, tak, nie był premierem ale poza niedorozwiniętymi przedszkolakami wszyscy doskonale wiedzą kto faktycznie rządził Polską od 2015) palcem w bucie nie kiwnął w tej sprawie. Dlaczego? Bo ich dowody na zamach zostałyby wyśmiane i oni o tym wiedzą.
Ale nad naszym nieszczęsnym krajem wisi następne niebezpieczeństwo.Wśród 38 milionów ludzi MUSI się znaleźć pewna liczba skrajnych debili Jeśłi jakiś debił zrobi jakąś krzywdę Jarosławowi to to będzie katastrofa. Rząd powinien utrzymać ochronę Kaczyńskiego, oczywiście nie w takiej skali jak dotychczas ale jaby dwy stójkowych stało przed wiadomym domem na Żoliborzu 24/7 to policja by jakoś to wytrzymałą. A zapobiegło by to takim wypadkom. Dziwię, że , ze nikt o tym nie pomyśał.. .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 16 grudnia 2023 o 18:50

N nervousman
0 / 0

Nie rozumiem twojego toku rozumowania, dlaczego krzywda na kaczor że to by była tragedia i dlaczego powinniśmy mu wciąż zapewniać ochronę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+3 / 3

@arthrawn76 Już on wiedział, co robi... Podkomisja była po to, żeby Macierewicz miał sobie synekurę i swoją własną piaskownicę i tam się bawił, a nie pętał się zbyt często po mainstreamie - bo jeszcze by coś chlapnął? A miałby co. Po likwidacji WSI miał zapewne różne ciekawe kwity w swojej słynnej szafie.

Wściekły Macierewicz, któremu zabrano zabawki - może być ciekawie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+1 / 1

@nervousman Ty mieszkasz na Księżycu? Zobacz co się dzieje - jaki szum pisowcy robią dookoła na przykład TVP. Uruchom wyobraźnie i pomyśl co będą wyły wszystkie pisowkie media jeśłi ktoś na przykłąd da Kaczorowi (ja osobiście jestem za, jak również za kopem w dupę) po mordzie. Zrobią z niego męczęnnika, Tusk ze zwykłęgo wermachtowca awansuje na szefa gestapo, itd, itd Niestety prawie 8 milionów Polaków na nich głosowało. Oni ciągle w Polsce mieszkają. Nigdzie nie wyjechali anie nie zmienili poglądó. Jest czystej wody idiotyzmem ignorowanie tego faktu. Dlatego jestem za ochroną Kaczora.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rogeros123
0 / 0

@jeszczeNieZajety mądrze mówisz za wyjątkiem części o ochronie Kaczyńskiego. Jak go ktoś wreszcie kropnie to po prostu ponad połowa narodu się ucieszy jak nie 70%... Męczennika z niego nie zrobią ani świętego tym bardziej. Na Wawel też go już nie wsadzą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+2 / 2

@rogeros123 Ja po prostu uważam, że najmądrzejszy był generał Patton.On powiedział, miedzy innymi, że najlepszą, najbardziej efektywną wojną jest ta, której dało się uniknąć. A, że czasem gram w szachy to usiłuję wejść w skóre przeciwnika i pomyśleć co on może zrobić. I jestem pewny, że zrobiliby z Jara męczęnnika. Jeszcze raz przytoczę powszechnie znany fakt: w Polsce żyje prawi 8 milionów ludzi, dla których Jaro = Matka Boska Częstochowska. Po co ich drażnić czy dawać im jakiś pretekst? Polska nie zbiednieje jeśli jakieś dwa, trzy lata będżie Jara pilnować by mu nikt kuku nie zrobił. Z olbrzymią korzyścią dla wszystkich.. .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nervousman
0 / 0

@jeszczeniezajęty, czy ja wiem czy męczennik? Chwilę byłby kwik, ale ja bym jednak zaryzykował. :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
0 / 0

@jeszczeNieZajety Ale porżną się dopiero wtedy gdy wypiją flaszkę czy dwie i zaczną politykowanie :P W tym roku pewnie też będą pobicia a może i zgony.... podczas tych rodzinnych świąt zakrapianych sporą ilością alkoholu. Ja jak co roku do domu rodzinnego nie jadę na święta... bo wiem jak będzie :P Znaczy się nie zarzynają... ale o polityce jest sporo... i spory i argumenty z du...y... oczywiście przy flaszce :P Absytentem nie jestem i też w święta parę kieliszków pod śledzika wychylę... ale zdecydowanie święta to u rodzinym mojej partnerki... a rodziców odwiedzę po świętach na dwa dni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Skruchtysyn71
+8 / 8

A wiecie,że Macierewicz ma do tej pory służbową limuzynę i ochronę Żandarmerii Wojskowej przydzieloną przez Błaszczaka?Teraz powinni obaj zwrócić pieniądze podatników wywalone w błoto

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nervousman
+1 / 1

Czas najwyższy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar U99
+3 / 3

Wyrwać chwasta można tylko z korzeniami. Najlepiej wieszając na suchej gałęzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Goretex
+7 / 7

@molotov sugerujesz, że nie ma co kontrolować PiS i Antoniego ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S swoj_chlop
+2 / 2

@Goretex Zgodnie z sugestią @molotov ten specjalny zespół musi działać pro publico bono, a utrzymanie powinna zapewnić rodzina i sympatycy. W sumie niegłupi pomysł. Tylko trochę trudny w realizacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M molotov
-4 / 6

@Goretex Sugeruje, że "Antek z kolegami nachapali się i !uja zrobili", a teraz nowy nierząd powoła kolejny zespół biernych, miernych, zawsze wiernych, którzy się nachapią i powiedzą nam, że "Antek z kolegami nachapali się i !uja zrobili".

Cały ten niepotrzebny cyrk od początku i za pieniądze z podatków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 grudnia 2023 o 21:48

G Goretex
+6 / 6

@molotov Czyli sugerujesz, że kontrolowanie PiS i Antoniego to "niepotrzebny cyrk"

A dla mnie to jak najbardziej potrzebne działanie, choćby w celu ujawnienia kto komu i za co płacił, a także ujawnienia tego co komisja zrobiła i czego nie ujawniła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M molotov
-2 / 2

@Goretex Nie, sugeruję coś zupełnie innego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nervousman
0 / 0

Pisu nienawidzę i najchętniej bym ich wszystkich zobaczył we więzieniu, ale czemu ma służyć ochrona kaczki?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rogeros123
0 / 0

@nervousman niczemu w zasadzie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Hermes_Trismegistos
+4 / 4

Ależ mnie Władysławie Kosiniaku zaimponowałeś w tej chwili;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DeltaTango
+5 / 5

Niech Macierewicz odda pieniądze! To będzie kara. Karą nie jest zamknięcie źródła dodatkowego przychodu. Karą będzie wyegzekwowanie zwrotu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem